Los mojej postaci Sir Tomi z Vlotryan około 2000 roku Cantr

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Hal
Posts: 415
Joined: Fri Jul 01, 2005 9:56 pm
Location: Poland

Los mojej postaci Sir Tomi z Vlotryan około 2000 roku Cantr

Postby Hal » Fri Nov 27, 2015 9:57 am

Miałem kiedyś w Królestwie Vlotryan postać "sir Tomi" już nie pamiętam który to był rok gry ale około 2000 zapewne, może wcześniej. Był to czas gdy już słabo kontrolowałem swoje postacie a sir Tomi był wysoko postawionym urzędnikiem. Spał dużo więc schowałem go w Mauzoleum, gdzie odgrywał zadumę nad przodkami. Nie był świadom, ze za chwilę do nich dołączy :) Któregoś dnia logując się do Cantr zauważyłem, że coś złego z nim się stało. Czytając logi zobaczyłem, że do Mauzoleum weszli jacyś ludzie i go zamordowali. Teraz gdy minęły latach w Cantr i w prawdziwym świecie zastanawiam się co tak naprawdę wtedy się stało. Czy zamordowano tylko moją postać czy resztę władzy także no i kto to zrobił. Ktoś mi pomoże rozwiązać tę zagatkę?
Last edited by Hal on Fri Nov 27, 2015 1:30 pm, edited 1 time in total.
Rob z kobietami co chcesz, ale nie probuj ich rozumiec. cytat Izabeli
User avatar
gala
Posts: 493
Joined: Sat Jan 24, 2015 7:21 pm

Re: Los postaci Sir Tomi z Vlotryan około 2000 roku Cantr

Postby gala » Fri Nov 27, 2015 10:45 am

Vlotryańska rewolucja? :P
Alutka wrote:Zielony świat jest opanowany przez śpiące Smaugi, które budzą się tylko i wyłącznie wtedy, gdy ktoś chce się zainteresować ich skarbami.


https://www.reddit.com/r/Cantr/
User avatar
Hal
Posts: 415
Joined: Fri Jul 01, 2005 9:56 pm
Location: Poland

Re: Los postaci Sir Tomi z Vlotryan około 2000 roku Cantr

Postby Hal » Fri Nov 27, 2015 10:47 am

gala wrote:Vlotryańska rewolucja? :P

Pewnie tak, napisz o niej coś więcej bo nie wiem na jej temat właściwie nic poza samych hasłem "Vlotryańska rewolucja"
Rob z kobietami co chcesz, ale nie probuj ich rozumiec. cytat Izabeli
User avatar
Mars
Posts: 852
Joined: Sat Apr 28, 2007 2:44 pm
Location: Poland

Re: Los postaci Sir Tomi z Vlotryan około 2000 roku Cantr

Postby Mars » Fri Nov 27, 2015 12:00 pm

Hal wrote:
gala wrote:Vlotryańska rewolucja? :P

Pewnie tak, napisz o niej coś więcej bo nie wiem na jej temat właściwie nic poza samych hasłem "Vlotryańska rewolucja"



Bezsensowne mordowanie dla mordowania. Szkoda nie tylko Tomiego, wiele postaci wtedy zostało zamordowanych. Na dodatek w nie do końca uczciwych okolicznościach, ale nikt czasu w grze nie cofnął...
User avatar
Hal
Posts: 415
Joined: Fri Jul 01, 2005 9:56 pm
Location: Poland

Re: Los postaci Sir Tomi z Vlotryan około 2000 roku Cantr

Postby Hal » Fri Nov 27, 2015 1:33 pm

Mars wrote:
Hal wrote:
gala wrote:Vlotryańska rewolucja? :P

Pewnie tak, napisz o niej coś więcej bo nie wiem na jej temat właściwie nic poza samych hasłem "Vlotryańska rewolucja"



Bezsensowne mordowanie dla mordowania. Szkoda nie tylko Tomiego, wiele postaci wtedy zostało zamordowanych. Na dodatek w nie do końca uczciwych okolicznościach, ale nikt czasu w grze nie cofnął...


No ale co i jak? Jakie to miało konsekwencje dla Vlotryan, kto przejął władzę itp.
Rob z kobietami co chcesz, ale nie probuj ich rozumiec. cytat Izabeli
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Re: Los mojej postaci Sir Tomi z Vlotryan około 2000 roku Ca

Postby KVZ » Fri Nov 27, 2015 2:13 pm

Rewolucja była, ale została obalona. Władza wróciła do prawowitych mieszkańców Vlotryan. Nie pamiętam już nazw postaci, ale pamiętam, że premierem Vlotryan był w tym czasie Narvego i też zginął. Może ktoś coś więcej napisze?
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Cara
Posts: 149
Joined: Sun Feb 01, 2015 8:18 pm

Re: Los mojej postaci Sir Tomi z Vlotryan około 2000 roku Ca

Postby Cara » Fri Nov 27, 2015 2:18 pm

Rewolucja to coś w okolicach 2005-2006 chyba..?
"After all... it's just a trick. Yes, it's just a trick."
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Re: Los mojej postaci Sir Tomi z Vlotryan około 2000 roku Ca

Postby KVZ » Fri Nov 27, 2015 2:21 pm

Chodziło o rok w grze, a raczej dzień.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
Altan
Posts: 87
Joined: Sun Jun 07, 2015 12:09 pm
Location: Kraków

Re: Los mojej postaci Sir Tomi z Vlotryan około 2000 roku Ca

Postby Altan » Sat Nov 28, 2015 9:24 am

Awww... dobrze mieć postać patriotę. :3
Rewolucja rozpoczęła się 2675 i upadła w następnym dniu. Było to jakoś po śmierci króla Ni. Władzę objęła Jesha, ale nie jako królowa, lecz prezydentowa. Wszystko było zrobione dla "wolności". Pod koniec zaatakowali lojaliści i wtedy okazało się, że w oddziałach Jeshy, jest kilku zdrajców. Rewolucjoniści uciekli (lub poumierali), koniec.
Its a mystery...
Anthropology!
User avatar
Buka
Posts: 357
Joined: Mon Mar 19, 2012 2:13 pm
Location: Śląsk

Re: Los mojej postaci Sir Tomi z Vlotryan około 2000 roku Ca

Postby Buka » Sat Nov 28, 2015 11:20 am

Altan wrote:Awww... dobrze mieć postać patriotę. :3
Rewolucja rozpoczęła się 2675 i upadła w następnym dniu. Było to jakoś po śmierci króla Ni. Władzę objęła Jesha, ale nie jako królowa, lecz prezydentowa. Wszystko było zrobione dla "wolności". Pod koniec zaatakowali lojaliści i wtedy okazało się, że w oddziałach Jeshy, jest kilku zdrajców. Rewolucjoniści uciekli (lub poumierali), koniec.


W różnych zbiorach bibliotecznych w grze można znaleźć teksty z rewolucji. Zwykle niezbyt ładne, bo logi.
NDS
User avatar
Marian10
Posts: 100
Joined: Tue Apr 23, 2013 12:34 pm

Re: Los mojej postaci Sir Tomi z Vlotryan około 2000 roku Ca

Postby Marian10 » Sat Nov 28, 2015 12:27 pm

Zwłaszcza że są to logi różnych postaci, jeden stał na placu, inni pobunkrowali się gdzieś po budynkach... I weź tu złóż to wszystko w jedną sensowną całość.
Avx
Posts: 515
Joined: Mon Oct 23, 2006 12:11 pm

Re: Los mojej postaci Sir Tomi z Vlotryan około 2000 roku Ca

Postby Avx » Sat Nov 28, 2015 8:53 pm

Jak nazywal sie porucznik Armii Rewolucyjnej i Minister Informacji Rewolucyjnej Republiki Vlotryan? Moja postac, lecz wieki temu... Cassair?

On do tego dorobil ideologie.

Z tego co rozmawialem pol roku po wydarzeniach z graczem od Jeshy, to ona zaczela rzez z powodow... osobistych. Chyba kochala sie w premierze, czy cos, a nie wyszlo - dlatego zamordowala, dlatego otworzyla wiezienie gdzie siedzial m.in. Cassair (?) i uzbroila wiezniow. Ona sama nie miala zadnej ideologii, po prostu nie zaprotestowala na sformulowanie "Pani Prezydent". "Pani Prezydent, rozkazy?".

Gdyby Rewolucja utrzymala sie dluzej, ona pewnie wyjechalaby z pewnym zamordkiem a wladze zostawila Cassairowi, z tego co wiem. Bylaby wtedy ciekawa dyktatura w Cantr.

No, ale jak "Rewolucja" komus wychodzi przypadkiem przez problemy emocjonalne postaci... Kleska niczym dziwnym. Nie zgodze sie, ze charakter Jeshy byl plytki. To przez jego glebie przegrala, bo jej chodzilo tylko o swoje emocje, wcale nie o wladze. Info oczywiscie z drugiej reki.

Porownujac z realem, najlepiej z Trzecim Swiatem: to tak, jakby komendant policji w jakiejs Nigerii czy Kongo zastrzelila glowe panstwa w afekcie, po czym zaczela bez zastanowienia dzwonic po wiezieniach i wydawac dyspozycje uzbrojenia wiezniow & zastrzelenia wszystkich czlonkow rzadu. To nie brzmi jak przemyslany pucz, to nerwowe zalamanie.

To, ze z taka "organizacja" dalo sie zajac stolice na jeden dzien, to jakis (anty)cud xd Moze w jakims realnym kraiku w Afryce by to przeszlo, choc watpie xd

A Rewolucja upadla w duzej mierze przez zalamanie nerwowe Jeshy, z tego co wiem to kleska rewolucji byla de facto jej samobojstwem. Nie chciala bronic. (info z drugiej reki, z tego co rozmawialem z graczem od Jeshy)
User avatar
Buka
Posts: 357
Joined: Mon Mar 19, 2012 2:13 pm
Location: Śląsk

Re: Los mojej postaci Sir Tomi z Vlotryan około 2000 roku Ca

Postby Buka » Sat Nov 28, 2015 10:32 pm

Avx wrote:Jak nazywal sie porucznik Armii Rewolucyjnej i Minister Informacji Rewolucyjnej Republiki Vlotryan? Moja postac, lecz wieki temu... Cassair?


Kojarzę jako Artura/Arthura? Cassaira. Pozostało po nim sporo notek, głównie karteczek z więzienia.

Z tego co wiem, do śmierci wielu postaci doszło zwyczajnie dlatego, że rewolucja miała podłoże OOC. Ale to "nie moje" czasy.
NDS
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Los mojej postaci Sir Tomi z Vlotryan około 2000 roku Ca

Postby psychowico » Sun Nov 29, 2015 8:06 am

Z tego co kojarze, to OOC było tam minimalne. Ktoś miał dwie postacie i wykorzystał jedną z nich do odciągnięcia straży z miasta na jakiś czas. Niefajne, ale raczej nie sprawia to, że cała rewolucja miała podłoże OOC.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Re: Los mojej postaci Sir Tomi z Vlotryan około 2000 roku Ca

Postby gawi » Sun Nov 29, 2015 8:49 am

psychowico wrote:Z tego co kojarze, to OOC było tam minimalne. Ktoś miał dwie postacie i wykorzystał jedną z nich do odciągnięcia straży z miasta na jakiś czas. Niefajne, ale raczej nie sprawia to, że cała rewolucja miała podłoże OOC.


Moment rewolucji miał podłoże OOC: a to bardzo wiele... Gdyby straż została w większości na miejscu to Rewolucja mogłaby mieć mniejsze żniwo a nawet napewno miałaby mniejsze żniwo...Wyciągnąć 6 postaci zajmujących sie obroną miasta z miasta to dość dużo chyba ?
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest