Ranking postaci 2015

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Buka
Posts: 357
Joined: Mon Mar 19, 2012 2:13 pm
Location: Śląsk

Ranking postaci 2015

Postby Buka » Fri Nov 06, 2015 7:22 pm

Szykuję cytaty. Narzekać było na co, ale i chwalić jest kogo. Głosujemy i tym razem?
NDS
User avatar
gala
Posts: 493
Joined: Sat Jan 24, 2015 7:21 pm

Re: Ranking postaci 2015

Postby gala » Sat Nov 07, 2015 1:09 pm

Głosujemy. Mając tak mało postaci jak ja ciężko oddać cześć wszystkim postaciom, którym się należy. Jakieś konkretne zasady?
Póki co moje typy (najwyżej dostosuję jeśli będziecie chcieli wprowadzać jakieś reguły głosowania):

1. Imra Mess-Snake - za konsekwentne odgrywanie pyskówek, wrednego charakteru i bycia irytującą dla postaci bez wpadania w bycie irytującą dla graczy. Nie wiem jak gracz to robi, ale wielkie brawo.
2. Gladir - młoda i aktywna postać. Bardzo pozytywnie wyróżnia się na tle vlotryańskiej nudy i szarej rzeczywistości.
3. Gon- nie trzeba chyba przedstawiać. Jego wiersze i improwizacje są znane na całych Siedmiu i kto się z tym nie zgadza ten kiep i burak.
4. Ingwa - brum, brum.
5. Nenya - lubię tę postać za aktywność, pewnego rodzaju "budzącą" atmosferę jaką wokół siebie roztacza. Częściowo odpowiedzialna za perełkę jaką są Winne Wzgórza.
6. Meg Mard - tu nie wiem co napisać, ale po prostu ile razy nie trafię na tę postać to uśmiecham się jako gracz. Jest w niej coś co mi się podoba.
7. Molly Misbehave - bardzo subiektywny głos z punkty widzenia jednej, konkretnej postaci. Ale te dialogi bez ani jednego słowa polegające na kiwnięciach, zmrużeniach oczu, uniesionych brwiach i lekkich uśmiechach (wszystko w gwiazdkach) potrafiły powiedzieć więcej niż niejedna "powiedziana" rozmowa. Wielki +.
8. Elliette Snake - miałem okazję się otrzeć o tę postać kilkoma swoimi i za każdym razem, choć kontakt był dość krótki to jako postać wywierała na mnie naprawdę pozytywne wrażenie.
9. Fia- chyba najlepiej zagrana postać dzieciaka-urwisa jaką do tej pory widziałem w Cantr.

I pewnie z dziesięć innych. :P
Last edited by gala on Sat Nov 07, 2015 2:10 pm, edited 2 times in total.
Alutka wrote:Zielony świat jest opanowany przez śpiące Smaugi, które budzą się tylko i wyłącznie wtedy, gdy ktoś chce się zainteresować ich skarbami.


https://www.reddit.com/r/Cantr/
User avatar
Buka
Posts: 357
Joined: Mon Mar 19, 2012 2:13 pm
Location: Śląsk

Re: Ranking postaci 2015

Postby Buka » Sat Nov 07, 2015 1:30 pm

Proponuję reguły niezbyt ścisłe, podobnie jak zawsze:
- do dziesięciu postaci nominowanych przez jednego gracza
- czas na nominacje: do końca grudnia
- można nominować duety, zbiorowości, całe miasta, ale lepiej skupić się głównie na konkretnie wymienianych postaciach - łatwiej z liczeniem, jeśli będzie co ;)
- nie chodzi o postaci "najlepsze kiedykolwiek" a uznawane przez nas za takie w ciągu tego roku
- nie ma przeszkód by były to wymieniane już wcześniej czy też w innych wątkach
- można nominować zarówno żywe jak i nieżyjące, o ile te drugie były aktywne i zmarły w roku 2015
- ciekawiej i przyjemniej (jak dla mnie) czyta się gdy jest chociaż króciutkie uzasadnienie wyborów, ale niech będzie, że wcale nie jest konieczne, jak kto woli
NDS
User avatar
andrzejek
Posts: 224
Joined: Fri Mar 27, 2015 9:55 pm

Re: Ranking postaci 2015

Postby andrzejek » Sat Nov 07, 2015 1:39 pm

Nela
Meg
Lucynka

+ wszyscy ktorzy pracuja sumiennie przy projektach, wiec gospodarka sie rozwija
User avatar
dariusz71
Posts: 38
Joined: Thu Jan 29, 2015 6:42 pm
Location: Düsseldorf

Re: Ranking postaci 2015

Postby dariusz71 » Sat Nov 07, 2015 1:58 pm

Andrzejek mnie rozwala :mrgreen:

Ja nominuję Granta z Edenu.
Na chwilę obecną więcej kandydatow nie mam.
L**** wrote:mam i dobre i złe postacie (...) ale przeciez nie będę grała sama ze sobą
Altan
Posts: 87
Joined: Sun Jun 07, 2015 12:09 pm
Location: Kraków

Re: Ranking postaci 2015

Postby Altan » Sat Nov 07, 2015 3:04 pm

Antoinete - Wkurzyła mnie, wkurzyła moją postać, ale cholera odegrana dobrze. Dużo o niej nie wiem, ale chyba wystarczy stwierdzić "szlachta".

Sona - Ją już znam nieco dłużej i mogę powiedzieć nieco więcej. Już przy pierwszej interakcji (nie rozmowie) z tą postacią, poczułem, że ma dużo większe doświadczenie z odgrywaniem. Iii... no nie wiem co napisać. : | Taka Winna, tylko że Niewinnna.

Sidhe - No wiedźma. O ile w realu dla zabawy, fajnie jest sobie powróżyć, to tu... nic więcej, bo się zdradzę. ;-; No wiedźma po prostu.

Mae - Coś w tej całej paranormalności jest, że od razu odczuwa się jakieś uczucie do postaci. Co do samej postaci, to gada z duchami.

Layla - Rozwijać nie będę, Hejty Lecom.

Omg, same kobiety. ;-;

Dobra, nie mam siły dalej pisać.
Its a mystery...
Anthropology!
User avatar
Cara
Posts: 149
Joined: Sun Feb 01, 2015 8:18 pm

Re: Ranking postaci 2015

Postby Cara » Tue Nov 10, 2015 10:44 pm

Oczywiście, że Nenya.
Cudownie zakręcona, fajnie opisująca i "równo" prowadzona postać. Oś podtrzymująca i stanowiąca o życiu w Winnych Wzgórzach. Gdyby nie ona, nie byłoby też Ingwy, zwyczajnie mnie do stworzenia - ulepienia Ingwy natchnęła ;)

Więcej takich staruszek! :lol:
"After all... it's just a trick. Yes, it's just a trick."
User avatar
Mariposa
Posts: 97
Joined: Fri Oct 26, 2012 8:43 pm
Location: Śląsk

Re: Ranking postaci 2015

Postby Mariposa » Wed Nov 11, 2015 12:06 am

Gdyby nie ona, nie byłoby też Ingwy, zwyczajnie mnie do stworzenia - ulepienia Ingwy natchnęła ;)



I nawzajem ;)


A skoro już tu jestem to wyklepię swoją listę. Postacie, z którymi najlepiej mi się grało w tym roku:

1. Kleo Lind Włochata - Za wszystko. Wesoła, na luzie, zawsze jest o czym pogadać, pomilczeć też. Zdecydowanie do niej jestem najbardziej przywiązana, jako ta konkretna postać, i jako gracz. Jak padnie to wciskam krzyża :P
2. Ingwa - Właściwie ona rozkręciła moją postać (nie zdradzę jaką). Wcześniej nie bardzo chciało mi się ją budzić. Bawi do łez, w każdej wypowiedzi.
3. Nidiv - Podrywa wszystko, co się rusza. Konsekwentny do bólu. Bardzo miło wspominać będę.
4. Weyyin Carrett - Macho-brutal-sadysta. Właściwie mnie to bawi, póki kończy się na rozmowach :P No i czasem odsłania drugą twarz.
5. Unikalny Okaz - przebudzenie raz do roku, ale jak już nastąpi to na następny dzień mam zakwasy na brzuchu.
6. Sauda Murphey - Równa babka i tyle.
7. Vithos Włochaty Lind - "Kup mi rybki!"/ "Znowu sprzedajesz moje rybki!?"
8. Ornil Hare - ..i te jego rozbudowane wypowiedzi.
9. Nab - Lubię w nim to, że ma gdzieś zasady. Porywa "do badań nad śpiączką" ludzi, którzy śpią dłużej niż godzinę. Ktoś go wkurza? - strzał z kuszy. I o dziwo wszystko uchodzi mu na sucho.
10. Shanti- uroczo nieogarnięta i chaotyczna. Na początku irytowała, teraz bawi i bardzo polubiłam :)


Dyszka jest.
dekalina
Posts: 925
Joined: Tue May 20, 2014 2:18 pm

Re: Ranking postaci 2015

Postby dekalina » Wed Nov 11, 2015 1:21 am

Ella - świetnie oddana obsesja na punkcie wybranej osoby.
Pasztetowa
Posts: 42
Joined: Sat Feb 08, 2014 1:13 pm

Re: Ranking postaci 2015

Postby Pasztetowa » Wed Nov 11, 2015 12:53 pm

To ja jeszcze to zostawię tak na pożegnanie :wink:

1. Fetam Daneeberg. Najbardziej mi żal, że z tą postacią już nigdy nie zagram
2. Meg Mard
3. Aldrenam
4. Cery
5. Megi
6. Raydrak
7. Mrekken
User avatar
Buka
Posts: 357
Joined: Mon Mar 19, 2012 2:13 pm
Location: Śląsk

Re: Ranking postaci 2015

Postby Buka » Wed Nov 11, 2015 1:26 pm

Numeracja głównie dla porządku, nie odzwierciedla nic więcej. Na razie:

1. Eliette Snake - dzięki interakcjom z tą postacią nabrałam w końcu rozpędu po powrocie do gry, uwierzyłam, że jeszcze coś tam odegrać potrafię; pisałam o niej i w innych wątkach, tu nie rozwlekam - dla mnie to zdecydowanie jedna z najistotniejszych postaci roku.

2. Klara Mandara - chwalona w "najciekawiej odgrywanych", przeze mnie szczególnie oklaskiwana za dziennik, jako że bezpośrednie zetknięcie miałam krótkie. Interesująca, nawet nie mogąc zobaczyć jej "w pełnej krasie" nie mam żadnych wątpliwości, że warta nominacji - znacząca, ciekawa, nie płytka.

3. Imra Mess-Snake - do nominacji z mojej strony nazbierała sporo punktów podczas "afery pirackiej", chociaż to głównie ze słyszenia i tego co z działań pirackiej załogi wynikło. Chwalona za tamto wielokrotnie.
Ale to nie wszystko. Jako jedyna przeżyła i nie zmarnowała tego. Punkty za odgrywanie nawet w zamknięciu. W niekoniecznie sprzyjających przyjemności z gry okolicznościach. Pozbawiona otoczenia, z którym się "rozegrała", rozwinęła. Potrafiła znaleźć sobie nowe, nie zamknięta, nie dogasła po utracie części wątków. Postaci mogły ją odbierać różnie, ale na pewno w wielu przypadkach takie relacje były i są interesujące i mobilizujące dla graczy.
Charakter wiarygodny, reakcje nie brane z sufitu. Punkty za nie podawanie wszystkiego na tacy. Punkty za umiejętność wyrażania mimo tego, że ta postać typowo ekstrawertyczna nie jest. Punkty za potencjał: widać, że jeszcze wiele może się zdarzyć, wiele okazać, postać wciąż może się rozwijać.

4. Attylla z Esdragonu - trzyma "wiochę" na poziomie. Na tyle dobry wódz, umiejętnie odegrany, że zachęca do budzenia się niezależnie od tego jak reaguje, jaka jest reszta otoczenia. W lepszych i w słabszych czasach. Nawet jeśli nie nadaktywny. Pewnie czasem osamotniony, może nie mieć "z kim" pokazać się z mistrzowskiej strony. Stara postać, której wciąż jeszcze coś się chce. Mam nadzieję, że gracz sę nie zniechęci. Brak Attylli byłby bardzo mocnym tąpnięciem.

5. Zoanna z Esdragonu - początkowo nie lubiłam. Z czasem (tak, wiem, to bardzo subiektywna ocena, ale jak wszystkie w tym temacie przecież) zmieniła się jakościowo, doceniałam coraz bardziej. Zaczęłam zauważać, że jest pobudzająca, motywująca odgrywanie u innych. Włączy się także w cudze pomysły, dołoży coś swojego, rozdmucha. Nie forsuje tylko swojej wizji a jednocześnie nie jest bezbarwna.

6. Gon - jeden z nielicznych płodnych teraz twórców. Zarówno improwizacje jak i bardziej dopracowane teksty często warte uwagi, uśmiechu. Kiedyś miałam wiele zabawy z "zwalczania go", potyczki na rymy. W ciągu cantrlat od kiedy go widuję, rozwinął skrzydła. Wydawał się coraz lepiej, staranniej operować słowem. Ma fanów.

7. Ingwa z Winnych Wzgórz - główne powody nominacji niżej. Wyróżniam ją z całości Winnych za widoczny wkład gracza, poświęcenie czasu choćby na składanie katalogów. Jej gwiazdki i wypowiedzi często wywołują mój uśmiech.


Zbiorowo, tak dla wspomnienia:
Winne Wzgórza - (Ingwa, Nenya, Renn, Ornil). Mało ludne a ekipa tak dobrana, że przyjemnie się tam zagląda. Kreatywność, humor. Potrafią wpływać pobudzająco. Nie zamknięci. Szaleństwo, wygłupy w takiej dawce, która zwykle mnie bawi a nie drażni.

Esdragon - Dzięki niektórym miał w tym roku dla mnie znaczenie jako miejsce, w którym najprzyjemniej się grało. Wymiana wśród najbardziej aktywnych mieszkańców zmieniła to bardzo, ale wciąż mam sentyment dla całości i nadzieję, że znowu trafi się lepszy okres. Esdragon ucierpiał niestety w tym roku na zgonach wielu z ważnych mieszkańców, przysypianiu innych istotnych. Tych dla mnie jakościowo dobrych. Mocno trzymam kciuki za to by nie przymarł.

Vlotryan - Ma moje stałe uwielbienie. Mimo strasznego spadku ilości mieszkańców, to miasto się trzyma. Wciąż potrafi być różnorodne, wielowątkowe, wielopoziomowe i otwarte. Jednostkowo postaci stamtąd prawie nie wymieniam, bo nie wybijają mi się akurat w tym roku, po prostu trzymają poziom lub mają swój potencjał.
Lubię tam szczególnie to, że ożywiające i interesujące dla graczy mogą tam być zdarzenia zarówno pozytywne jak i negatywne czy kontrowersyjne dla postaci. Rzadziej niż gdzie indziej "marnują się".
O, i jeszcze to, że potrafi przejść zmiany pozostając sobą. Ani tkwienie w stałych ramkach ani chwiejność.
I to, że czasem przypomina mi pratchettowskie Ankh-Morpork. :D


Gracze stojący za wspomnianymi wyżej: grajcie, grajcie dalej. Tymi, innymi, jakkolwiek macie chęć. Smakuję. Życzę przyjemności z gry i powodzenia z postaciami.
NDS
User avatar
Felixis
Posts: 437
Joined: Sun Aug 10, 2014 1:40 pm
Location: Londyn

Re: Ranking postaci 2015

Postby Felixis » Wed Nov 11, 2015 5:30 pm

Zawsze waham się czy coś takiego napisać, ale niech będzie. Może się komuś miło zrobi :) Kolejność nie ma znaczenia punktowego, pogrupowane raczej miejscami. Oczywiście subiektywne.

- Raynuard Stone - Kapitan Czarnej Klątwy. Psychopata z nikłymi, ale jednak (przy bliższym poznaniu) zauważalnymi cząstkami człowieczeństwa. Klara czuła się wyjątkowo, dostrzegając te drobinki. Dorabiając swoje teorie i traktując go jako niepodważalny autorytet. Raynuard stylizował się na niebezpiecznego i bezwzględnego. Często nieostrożny i nad wyraz chamski, nie bał się grozić przy świadkach czy manifestować swoją władzę. Moja postać uwielbiała go, a mi z nim grało się świetnie. Śmiało można powiedzieć, że budowali siebie nawzajem. Stare czasy, ale się liczą.

- Imra Mess- Od kiedy ją poznałam, wiedziałam, że chcę z nią grać. W przeciwieństwie do (wtedy) szarej reszty młodych postaci, Imra wydawała się być nienudna i przede wszystkim aktywna. Miała swój charakter, swoje cele, swoje wizje. Pasowała do załogi. Pamiętam jeszcze jak bardzo była niepokorna na statku, a teraz patrzę na jej spotęgowane niepodporządkowanie w mieście. Ciągłość jest, wiele akcji odegranych dobrze i konsekwentnie. Nadal próbuje balansować na granicy i pewnie będzie to robić do momentu większej wpadki, która skończy się jej śmiercią.

- Sidhe - Nasza wiejska, prawie że osobista Wiedźma. Była pierwszą znaną mi postacią w tym stylu-odnoszącą się do nieistniejącej magii, żerującą na niczego nieświadomych lub łatwowiernych ludziach. Zwykły zbieg okoliczności nawet z logicznie myślącej istoty potrafi zrobić paranoika. Lubię Wiedźmę, zawsze gra mi się z nią dobrze. Interakcje z nią są ciekawe, a sama graczka pomaga rozwijać różne wątki. Wplatać w nie swoje trzy grosze. Plastyczna, ale wciąż w swoich granicach. Cenię za pomysłowość, żarty tematyczne, łapanie za słowa, kombinacje. Jej wiedźmia oferta stale rośnie. Razem z kolejną wymienioną osobą dodają Esdragonowi niepowtarzalnego klimatu.

- Attylla - Wielki wódz plemienia, członek starszyzny, głowa adoptującego wiele osób rodu. Chociaż nie gra tyle co kiedyś i tak go wspomnę. Attylla jak już coś palnie, to często jest śmiesznie. Nie zawsze absurdalnie, ale i tak się zdarza. Z mniejszą lub większą pomocą innych potrafi zaadaptować do świata Cantr to, co mogłoby się wydawać, że całkowicie tam nie pasuje. Lubię podtrzymywać jego teorie i pomysły, brać w nich udział czy kontynuować. Lubię jego historyjki. Spojrzenie na świat. Fajnie, że zdegradował nas do wioski. Tak jak Buka, mam nadzieję, że będzie żył jak najdłużej.

- Nes - Dziesięć cantr-lat dzielnie utrzymywała w tajemnicy swój pseudo związek. Początkowo łatwa w manipulacji i łatwowierna. Traktowana jak prywatna marionetka. Systematycznie była podpuszczana, gnębiona, a w głowie robiono jej mętlik, dając wiele powodów do myślenia, a przy tym czasem brak jasnych odpowiedzi. Coś do niej dotarło, paru rzeczy się nauczyła i zdążyła dojrzeć, ale wciąż jest w głębi siebie prawie tą samą, pełną emocji Nes co na początku. Zdarzają jej się wybuchy, wpadki, popełnianie notorycznie tych samych błędów. Na pewno nie jest doskonała, ale to jest w niej dobre. Dzięki za uczestniczenie we wspólnej przemianie i za sekrety.

- Gon - Początek wielu potwierdzi, Gon to mistrz improwizacji śpiewanej. Fantastyczny uczestnik długich rozmów na etyczne i filozoficzne tematy. Co ważne, nawet w obliczu śmierci twardo trzyma się swojego konceptu bezbronnego grajka stroniącego od przemocy. Nie jest jednym z tych, którzy zrobią wszystko, byle tylko "wygrać". Nie jest jednym z tych, co musi mieć wszystko jak najlepsze. Pomysłowy. Cudze pomysły również potrafi podtrzymać czy dorzucić do nich swoją część. Zabawny, choć gdy sytuacja tego wymaga, potrafi zachować powagę. Nie gasi innych, nie blokuje. Jeśli coś robi, poświęca się temu mocno.


Wymieniłabym dodatkowo kilka postaci, które w tym roku mogły pochwalić się ciekawymi pomysłami, ale lista przekroczyłaby dziesięć, a ominięcie części z nich byłoby bezsensu. Zostanę więc przy sześciu.
"Prędzej czy później dopadnie nas rzeczywistość"
User avatar
notized
Posts: 242
Joined: Wed Dec 03, 2014 12:13 pm

Re: Ranking postaci 2015

Postby notized » Mon Nov 23, 2015 8:31 am

Jak u moich poprzedników - kolejność jest tu bez znaczenia.
Czarna Rozpacz
Grono się powiększyło. Trzy osoby, które uważają Cantra za coś więcej niż klikanie. Dziękuję za samo istnienie.
Vlotryan
Przez długi czas tak bardzo niedoceniane. Wręcz pogardzane. Nastąpiła zdecydowana zmiana poglądów.

1. Ava – postać, którą powinnam umieścić już w zeszłorocznym rankingu. I w Najciekawszych. Za charakter, najwyższy możliwy poziom odgrywania. Za szalone, swobodne gwiazdkowanie. Postać, dla której chce się grać. Dziękuję za zaangażowanie i tolerowanie mojej, nie najlepszej gry. Nie raz mam kaca moralnego, że gracz musi znosić moje miernoty.

2. Wowa – tutaj najkrócej – odgrywanie nie porywa. Ale za cynizm i wyczucie chwili - ląduje tutaj.

3. Lynx Kayle - za bycie Lynx Kayle i nie posiadanie nazwiska. Za bycie godną następczynią Bianki i nie zamykanie się w byciu tylko nią. Za posiadanie rys na charakterze - celowych rys. Za przytyki, inteligencję, poczucie humoru. Dźwiganie na sobie Królestwa nie należy do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych rzeczy - poza odgrywaniem podejrzewam, że ma się milion papierków, z którymi trzeba się zapoznać, które trzeba stworzyć, dokładnie przemyśleć. I zawsze znajdzie się ktoś, kto coś zawali, o czymś zapomni, coś po prostu zlekceważy. Wtedy cała wina i odpowiedzialność spada właśnie na Lynx. Dlatego tym bardziej podziwiam chęć i ilość czasu, jaki poświęca swojemu Królestwu.

4. Klara Mandara - tak oczywiste było, że powinna się tu znaleźć, że prawie zapomniałam o niej napisać. Ile dyskusji na jej temat było, ile zachwytów... Spójność, oryginalość, absolutne zaangażowanie w klątwienie, aktywność. Spośród wszystkich postaci graczki, ta właśnie zasługuje na największe wyróżnienie - choć nietrudno zauważyć, że reszta również trzyma poziom.
A! I za Pamiętniki, dzięki którym historia nie umrze. Zawsze będą budzić emocje, powodować godzinne dyskusje oraz sprzeczki.

5&6. Eliette Snake i Out Sylwan – występują tutaj jako duet, ponieważ nie sądzę by bez siebie potrafiły rozwinąć się do tego stopnia. Relacja i relacja z owej relacji (O.S) – rzadko spotykane.

7. Aron Dinter – mój mały buntownik! Rewolucjonista! Cóż więcej dodać – obserwowanie jak wciąga innych w dyskusję, prowokuje ich do myślenia, kpi, docina i chochlikuje, to sama przyjemność.

8. Thord Sterrbrad – o tej postaci już kiedyś pisałam, w Najciekawszych. Nie był odgrywany perfekcyjnie. Nie zawsze był dobry. A jednak, przez ponad dziesięć cantrolat grałam głównie dla niego. Co prawda, moja główna wówczas postać, którą budziłam jako pierwszą, która wiecznie musiała być na nogach, była, a właściwie wciąż jest, dnem. Dopiero później nauczyłam się, czym jest RP i że nie polega ono na uśmiechaniu się i mruganiu. Odczuwam żal, że relacja z tą postacią rozpadła się, a teraz już nawet nie mogę próbować jej reanimować. Będę tęsknić za tym ponurym Bojvingiem. Sądzę, że gracz, którego nie znam (groar!), doskonale wie, jak bardzo będzie mi go brakowało.


Chciałabym też wyróżnić wszystkich graczy, którzy wiedzą czym jest interpunkcja, ortografia i ogólnie, język polski. Miło mi, że egzystujecie, serio.
Last edited by notized on Mon Nov 23, 2015 2:52 pm, edited 1 time in total.
I'm an agent of Chaos.
dekalina
Posts: 925
Joined: Tue May 20, 2014 2:18 pm

Re: Ranking postaci 2015

Postby dekalina » Mon Nov 23, 2015 11:08 am

notized wrote:5&6. Eliette Snake i Out Sylwan – występują tutaj jako duet, ponieważ nie sądzę by bez siebie potrafiły rozwinąć się do tego stopnia. Relacja i relacja z owej relacji (O.S) – rzadko spotykane.

Być może jest to spowodowane tym, że obie postacie znam tylko z pamiętnika Out i wpisów na forum, ale kompletnie nie pojmuje wszystkich zachwytów. W pamiętnikach Klary widać stopniową zmianę charakterów, u Out większość dziennika zajmuje cichy bunt, a cała psychiczna zależność pojawia się nagle w momencie dokowania do DB, na zasadzie "*pstryk* jebne sobie syndromik".

Tak, wiem - krytyka Buki to bluźnierstwo. Ale tej jednej postaci nie potrafię "kupić".
User avatar
notized
Posts: 242
Joined: Wed Dec 03, 2014 12:13 pm

Re: Ranking postaci 2015

Postby notized » Mon Nov 23, 2015 11:39 am

dekalina wrote:
notized wrote:5&6. Eliette Snake i Out Sylwan – występują tutaj jako duet, ponieważ nie sądzę by bez siebie potrafiły rozwinąć się do tego stopnia. Relacja i relacja z owej relacji (O.S) – rzadko spotykane.

Być może jest to spowodowane tym, że obie postacie znam tylko z pamiętnika Out i wpisów na forum, ale kompletnie nie pojmuje wszystkich zachwytów. W pamiętnikach Klary widać stopniową zmianę charakterów, u Out większość dziennika zajmuje cichy bunt, a cała psychiczna zależność pojawia się nagle w momencie dokowania do DB, na zasadzie "*pstryk* jebne sobie syndromik".

Tak, wiem - krytyka Buki to bluźnierstwo. Ale tej jednej postaci nie potrafię "kupić".

Nie chcę być wredna, ale to wątek na wybory, wyróżnianie postaciek, a nie na dyskutowanie nad nimi.
I'm an agent of Chaos.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest