A mógł zabić?

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
andrzejek
Posts: 224
Joined: Fri Mar 27, 2015 9:55 pm

A mógł zabić?

Postby andrzejek » Tue Oct 20, 2015 8:01 pm

Mam ludzika w pewnym mieście. Ma domek, ma mroczny sekret, i w ogóle jest fajnie.

W mieście, w którym mieszka mój ludzik, przebudził się Nowy. Nowy nie był grzeczny, bo złamał prawo, poranili go, i teraz taki mocno poraniony (ok. 95%) stoi na placyku. Nie ma tarczy. Dużo mówi i się udziela.

Mój ludzik ma broń, i jak wstaję rano, to mógłby go zaatakować. Jakby go trafił, to by go dobił, i by był frag. Robiłbym to wcześnie rano, to szansa powodzenia (że zdąrzy dobić) byłaby wysoka. A potem by powiedział, że to co zrobił jest związane z mrocznym sekretem, i w ogóle fajnie, bo historia postaci łączy się z wydarzeniami, i jest rpg.

Ale tak sobie pomyślałem, że jakby mój ludzik trafił Nowego, to by graczowi Nowego mogło się zrobić przykro. Tak więc nie będę atakował.
I tak sobie myślę, że może czasami warto przed dedaniem innego ludzika zadać sobie takie pytanie?
dekalina
Posts: 925
Joined: Tue May 20, 2014 2:18 pm

Re: A mógł zabić?

Postby dekalina » Tue Oct 20, 2015 8:18 pm

Zadawanie sobie takich pytań jest OOC. Tak jest przykro, ale Twoja postać nie wie, że nią kieruje jakiś gracz, który ma empatię wobec innego gracza. Fabuła jest fabułą i trzeba się jej trzymać.
User avatar
gala
Posts: 493
Joined: Sat Jan 24, 2015 7:21 pm

Re: A mógł zabić?

Postby gala » Tue Oct 20, 2015 10:21 pm

Czasami zachowanie naszych własnych postaci wywołuje w nas wstręt, niechęć czy wstyd, ale nie można kierować się własnym kodeksem czy moralnością. Trzeba kierować się tą "postaćkową".

Inna sprawa, że jesteś niesamowicie słabym trollem. Ale trudno, nakarmię.

W TEJ GRZE NIE LICZĄ SIĘ FRAGI.
Alutka wrote:Zielony świat jest opanowany przez śpiące Smaugi, które budzą się tylko i wyłącznie wtedy, gdy ktoś chce się zainteresować ich skarbami.


https://www.reddit.com/r/Cantr/
User avatar
Marian10
Posts: 100
Joined: Tue Apr 23, 2013 12:34 pm

Re: A mógł zabić?

Postby Marian10 » Fri Oct 23, 2015 11:36 pm

andrzejku, wejdź w cantra i zjedź na duł strony i jak klikniesz w ten pszycisk zamknij przeglondarke i poczekaj miesionc to twoje ludziki dostanom fajne żeczy.

Image
User avatar
Raynus
Posts: 1610
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:10 pm

Re: A mógł zabić?

Postby Raynus » Sat Oct 24, 2015 10:44 pm

Czysty trolling i niepotrzebnie tworzące się dokuczliwości.
Zamykam temat.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest