Dziwne przerwy.

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

stolar198
Posts: 3
Joined: Mon Feb 24, 2014 5:14 pm

Dziwne przerwy.

Postby stolar198 » Tue Dec 23, 2014 7:55 pm

Nie wiem czy ten temat jest w dobrym dziale, ale czy tylko ja mam tak że powiedzmy gram na kilku postaciach. Jest bardzo głośno ludzie gadają, odgrywają i oczywiśćie szepczą i nagle.... cisza na wszsytkich postaciach, po prostu tak jakby serwer padł. Ja mogę pisać i strona działa, ale wszędzie cicho. Nawet jak z kimś rozmawiałem to nic się nie dzieje.
dekalina
Posts: 925
Joined: Tue May 20, 2014 2:18 pm

Re: Dziwne przerwy.

Postby dekalina » Tue Dec 23, 2014 8:08 pm

Nie wszyscy są uzależnieni od internetu. Niektórzy odchodzą od komputera np, żeby zjeść obiad. Akurat tak się składa, że pora obiadowa wypada mniej więcej o tej samej porze u wszystkich.
stolar198
Posts: 3
Joined: Mon Feb 24, 2014 5:14 pm

Re: Dziwne przerwy.

Postby stolar198 » Tue Dec 23, 2014 8:38 pm

No ale ludzie różnie jedzą obiad, po za tym nie chodzi mi o tylko takie pory. =.= I nie jestem uzależniony od internetu xD Po prostu nie wiem o co chodzi że nagle po wielkim hałasie zapada cisza.
Rafal3920
Posts: 110
Joined: Tue May 14, 2013 7:27 pm

Re: Dziwne przerwy.

Postby Rafal3920 » Tue Dec 23, 2014 9:31 pm

Tak po prostu jest i tyle, nie wiadomo dlaczego ale tak się dzieje i w Cantr i w zwykłym życiu. Jak to rzekł Osioł ze Shreka: "Dajesz takiemu do zrozumienia, a on nic. I zapada taka niezręczna cisza, no nie?"
User avatar
Felixis
Posts: 437
Joined: Sun Aug 10, 2014 1:40 pm
Location: Londyn

Re: Dziwne przerwy.

Postby Felixis » Tue Dec 23, 2014 9:40 pm

Jak dla mnie to normalne, ale nie zauważyłam żeby cisza była o tej samej porze wszędzie, nie licząc może nocy. Poza tym skoro ktoś gra kilkoma postaciami, siłą rzeczy jeśli sobie pójdzie coś robić, każda z tych postaci milczy.
"Prędzej czy później dopadnie nas rzeczywistość"
dekalina
Posts: 925
Joined: Tue May 20, 2014 2:18 pm

Re: Dziwne przerwy.

Postby dekalina » Tue Dec 23, 2014 11:07 pm

Ja mam często całe godziny, że u żadnej z postaciek nic się nie dzieje. I zawsze można to sobie jakoś wytłumaczyć, np. przed południem większość ludzi pracuje/uczy się, koło 15-16 jedzą obiad, w nocy śpią itd.
User avatar
Felixis
Posts: 437
Joined: Sun Aug 10, 2014 1:40 pm
Location: Londyn

Re: Dziwne przerwy.

Postby Felixis » Tue Dec 23, 2014 11:36 pm

Mam jeszcze jedną teorię :P Sprawdź, czy czasy aktywności nie pokrywają się z tickami projektów/podróży. Wtedy-jeśli nie masz czasu siedzieć non stop-częściej się wchodzi zajrzeć czy już się coś skończyło, czy trzeba poruszać sterem i tak dalej.
"Prędzej czy później dopadnie nas rzeczywistość"
dekalina
Posts: 925
Joined: Tue May 20, 2014 2:18 pm

Re: Dziwne przerwy.

Postby dekalina » Wed Dec 24, 2014 12:00 am

Widywałam przerwy dłuższe niż 3-godzinne :P Między 7-16 w zasadzie nie ma po co zaglądać (przynajmniej tam gdzie jestem). Ale wyraźnie widać też to, o czym mówi Felixis - kwadrans ożywienia w okolicy ticku pracy.
User avatar
Raynus
Posts: 1610
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:10 pm

Re: Dziwne przerwy.

Postby Raynus » Wed Dec 24, 2014 12:12 am

Przede wszystkim to, co zauważyłem, to ludzie znikają w piątek popołudniu (cieeekaaawe czemu...). Za to wyjątkowy boom aktywności przypada w niedzielę, najczęściej od wczesnego popołudnia do ok. 23.
Bywają też najzwyklejsze dni (brak świąt / meczy / innych eventów odciągających uwagę większej ilości par oczu), w których w godzinach szczytu Cantr świeci pustkami w każdym miejscu (a postacie mam wyjątkowo rozsiane po wielu różnych miejscach). Niewytłumaczalne :)
User avatar
Felixis
Posts: 437
Joined: Sun Aug 10, 2014 1:40 pm
Location: Londyn

Re: Dziwne przerwy.

Postby Felixis » Wed Dec 24, 2014 12:52 am

Ja tam znam miejsca gdzie można praktycznie o każdej porze pograć w jednych bardziej rano w innych nocami... (no może poza godzinami 4-7 czasu naszego, wtedy zwykle nie ma co robić). Zależy też od dnia. Jak było wspomniane, 7-16 to akurat godziny szkoły/pracy, więc brak wielkiego, ogólnego ożywienia mnie nie dziwi. I również zauważam to co Raynus, że czasem popołudniami czy wieczorami nie dzieje się zupełnie nic, mimo że dzień jest normalny i nic by tego nie zapowiadało.
"Prędzej czy później dopadnie nas rzeczywistość"
User avatar
notized
Posts: 242
Joined: Wed Dec 03, 2014 12:13 pm

Re: Dziwne przerwy.

Postby notized » Wed Dec 24, 2014 11:46 am

Czasem też wydaje się, że wszyscy śpią, a rzuci się jedno zdanie i nagle całe miasto odżywa. Ale potem zwykle pojawia się szepcząca parka i to by było na tyle. :D
I'm an agent of Chaos.
User avatar
Raynus
Posts: 1610
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:10 pm

Re: Dziwne przerwy.

Postby Raynus » Thu Dec 25, 2014 1:44 pm

notized wrote:szepcząca parka

Koniecznie zakochana i wyjątkowo słodka oraz namiętna.
User avatar
notized
Posts: 242
Joined: Wed Dec 03, 2014 12:13 pm

Re: Dziwne przerwy.

Postby notized » Thu Dec 25, 2014 4:19 pm

Raynus wrote:
notized wrote:szepcząca parka

Koniecznie zakochana i wyjątkowo słodka oraz namiętna.



I to do tego stopnia, że jak przypadkiem coś usłyszysz, to Cię zemdli. Albo uświadomisz sobie, że właśnie zaczęli się gzić na środku miasta.
I'm an agent of Chaos.
User avatar
Raynus
Posts: 1610
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:10 pm

Re: Dziwne przerwy.

Postby Raynus » Thu Dec 25, 2014 6:54 pm

Pół biedy, że zaczęli, gorzej jak podsłuchasz jakże niewinne i słodkie dobieranie się do siebie. Bleh.
User avatar
Felixis
Posts: 437
Joined: Sun Aug 10, 2014 1:40 pm
Location: Londyn

Re: Dziwne przerwy.

Postby Felixis » Fri Dec 26, 2014 12:10 am

Osobiście wolę jak szepczą i usłyszę raz na jakiś czas jedno zdanie, niż gdyby mieli tak nawijać non stop na ogólnym :P Poza tym mi takie szepczące pary nie przeszkadzają w graniu dalej. Jeśli gdzieś one uciszają całą lokację, to tylko dlatego, że ludzie nie mają tematów i pomysłów na akcje.
"Prędzej czy później dopadnie nas rzeczywistość"

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest