O postaciach

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

O postaciach

Postby Sasza » Mon Aug 11, 2014 3:48 pm

Jeśli ktoś ma ochotę, to może poopowiadać o charakterze swoich postaci itp., bez potrzeby podawania imion, bo chętnie poczytam.


Od siebie dodam, że najlepiej gra mi się postaciami, które niezręcznie walczą. Jakoś tak zawsze dziwnie wychodzi.



Image
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
adamo199412
Posts: 120
Joined: Thu Apr 15, 2010 1:52 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: O postaciach

Postby adamo199412 » Mon Aug 11, 2014 3:56 pm

Od siebie dodam, że najlepiej gra mi się postaciami, które niezręcznie walczą. Jakoś tak zawsze dziwnie wychodzi.

Racja bo nie ma nic do stracenia jakby co :mrgreen:
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: O postaciach

Postby Sasza » Mon Aug 11, 2014 4:09 pm

No wręcz odwrotnie, bo można najłatwiej zabić moje ulubione postacie. Klątwa polega na tym, że niezręczne zawsze wpadną w ciekawszy obszar gry lub ludzi.

A może to ma głębsze podłoże i trzeba cofnąć się do dzieciństwa :mrgreen:
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
Mars
Posts: 852
Joined: Sat Apr 28, 2007 2:44 pm
Location: Poland

Re: O postaciach

Postby Mars » Tue Aug 12, 2014 7:51 am

"Stary i stetryczały piernik któremu już wszystko jedno, i najchętniej by wszystkim za wszystko dogryzał."

Rozpoznaj mnie :)
User avatar
Koralat
Posts: 268
Joined: Thu Jul 10, 2008 12:14 pm

Re: O postaciach

Postby Koralat » Tue Aug 12, 2014 8:34 am

Musisz dać jeszcze podpowiedź, bo takich jest sporo ;)
There's a light at each end of this tunnel,
You shout 'cause you're just as far in as you'll ever be out
And these mistakes you've made, you'll just make them again
If you only try turning around.
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: O postaciach

Postby Greek » Tue Aug 12, 2014 8:39 am

"Kopie wapień"
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
User avatar
kaloryfer
Posts: 370
Joined: Fri May 21, 2010 9:44 am

Re: O postaciach

Postby kaloryfer » Tue Aug 12, 2014 8:17 pm

"Wojownik z wyboru o porządek i brak psucia klimatu w Dom Bojran"
User avatar
Felixis
Posts: 437
Joined: Sun Aug 10, 2014 1:40 pm
Location: Londyn

Re: O postaciach

Postby Felixis » Tue Aug 12, 2014 8:57 pm

Ja znam jednego takiego, co tylko by wapień kopał, gdyby mógł...


Najbardziej z moich postaci lubię tą, co "nigdy nie śpi", a co najwyżej czuwa. Jej cierpliwość kończy się wtedy, kiedy kończą się ciasteczka. Lubię ją w sumie dlatego, że jest jedną z dwóch moich postaci, które nie są szczególnie miłe. Nie mam zbytniego talentu do grania kimś chamskim, bo zawsze mi szkoda tej drugiej osoby, ale się staram ^^
"Prędzej czy później dopadnie nas rzeczywistość"
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: O postaciach

Postby psychowico » Wed Aug 13, 2014 5:46 pm

mocno podstarzały weteran "walk z piratami". zawsze było mu obojętne z kim walczył, raczej podążał za liderem, który miał tendencje do nazywania piratami innych dosyć szybko. inteligentny, stara się zrozumieć ludzi, od których czuje się bardzo inny. wyniki raczej mierne, uznaje ich głównie za przygłupich. znęcał się nad innymi gdy był pewien własnego bezpieczeństwa.

socjopata, lecz nauczył się na starość powstrzymywać język jeśli jest to konieczne. jedyne co szanuje to siła. pragnął by dołączyć do zdyscyplinowanej grupy wojskowej, lub takową stworzyć.

nie często zdarza się tą postacią mi rozkręcić - potrzebuje raczej niewiele aktywnych osób o specyficznych charakterach do ciekawego odgrywania. jeden z epizodów które lepiej wspomina to gdy podwiózł jakiegoś bojvinga płci żeńskiej motorem. w zamian dostał manierkę. i był poszukiwany, bo po drodze nabroili razem odrobinę. dziewczyna ponoć zgniła w pace za zadawanie się z nim.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
kaloryfer
Posts: 370
Joined: Fri May 21, 2010 9:44 am

Re: O postaciach

Postby kaloryfer » Wed Sep 17, 2014 5:42 pm

od kilku dni staram sie zeby wszystkie moje postacie byly mile, grzeczne i posluszne
trzymajcie kciuki!
Dawid
Programming Dept. Member
Posts: 86
Joined: Mon Mar 12, 2012 7:07 pm

Re: O postaciach

Postby Dawid » Thu Sep 18, 2014 9:08 am

Z dnia na dzień zmienia się ich charakter? I to wszystkich? :X
User avatar
Raynus
Posts: 1610
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:10 pm

Re: O postaciach

Postby Raynus » Thu Sep 18, 2014 9:11 am

Ja mam zamiłowanie do grania wszelkiego rodzaju bucami, kombinatorami, złoczyńcami czy psychopatami. Mam parę neutralnych i dobrych postaci, jedną nawet wyjątkowo potulną, ale nie sprawiają mi one takie frajdy jak te złe. :)
User avatar
Frankoniusz
Posts: 161
Joined: Thu Jun 24, 2010 2:28 pm

Re: O postaciach

Postby Frankoniusz » Thu Sep 18, 2014 1:01 pm

zidek wrote:Z dnia na dzień zmienia się ich charakter? I to wszystkich? :X


Jaki charakter? ;)
User avatar
gala
Posts: 493
Joined: Sat Jan 24, 2015 7:21 pm

Re: O postaciach

Postby gala » Sun Feb 15, 2015 1:25 pm

Ja lubię grać skurwielami. Lubię. Ale ostatnio jakoś tak wychodzi, że nie gram. Czy moje postaci są dobre czy złe? Nie wiem. One są, po prostu. Każda z nich ma coś pozytywnego i negatywnego. Nigdy nie tworzę "postaci pirata" czy "postaci bandyty" bo takie są z reguły płytkie do bólu i często kopacz wapnia ma ważniejsze powody do kopania wapna niż taki pirat który żyje by piracić.

- przejmuj się wszystkim co jest fe, ale nie działaj w sposób cierpliwy i opanowany: wybuchaj i zmieniaj zdanie, a w obronie łagodności działaj zanim pomyślisz, planowanie to strata czasu.
- nie przejmuj się niczym, idź przez życie spacerkiem będąc spokojny, pewny siebie i swoich ideałów.
- życie to i tak tylko jedzenie i spanie, wszystko jest do dupy bo i tak wszyscy umrzemy.
- cel uświęca środki, a chwała, sława i legendy to to co chce człowiek osiągnąć: jak wiele jest w stanie zrobić żeby je zdobyć?

Jest jeszcze jeden śpioch ale jego życiowym mottem byłoby "nie dawajcie więcej ryżu, do cholery".
Alutka wrote:Zielony świat jest opanowany przez śpiące Smaugi, które budzą się tylko i wyłącznie wtedy, gdy ktoś chce się zainteresować ich skarbami.


https://www.reddit.com/r/Cantr/
dekalina
Posts: 925
Joined: Tue May 20, 2014 2:18 pm

Re: O postaciach

Postby dekalina » Tue Apr 21, 2015 8:05 pm

Postać weszła mi w okres buntu. Niby nie była wcześniej (i nie miała nigdy być) dzieckiem, ale była tak naiwna i prostolinijna, że zderzenie z brutalnością świata musiało się jakoś odbić na charakterze. Teraz z jednej strony jaram się graniem kogoś, kim nigdy nie byłam, ale z drugiej żal mi osób, z którymi nawiązywałam bliskie relacje, a teraz muszę ranić. Co parę zdań mam ochotę napisać "ooc: Wybacz, proszę".
Najgorszy/najfajniejszy jest ten dysonans między tym, jak ja odczytuję słowa i gesty napotkanych postaci, a jak ona, po przefiltrowaniu przez ten swój obecny egocentryzm. Bawi mnie to i przeraża jednocześnie.
Last edited by dekalina on Wed Apr 22, 2015 6:53 pm, edited 1 time in total.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest