Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

zbanować?

tak
7
29%
nie
17
71%
 
Total votes: 24
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby Laura_ » Fri May 30, 2014 6:36 pm

ja widziałam i bronię :P
wyluzuj. w grze spotkasz jeszcze wiele postaci, które będą cię drażnić, mniej lub więcej i z róznych powodów. nie zabronisz grać im wszystkim. poza tym, wielokrotnie okazuje się, że te drażniące postaci nakręcają akcję i czynią świat cantra różnorodnym i ciekawym, bez nich jest może milej, ale na pewno bardziej nudno, żyj i daj żyć innym, pozdrawiam :)
User avatar
kaloryfer
Posts: 370
Joined: Fri May 21, 2010 9:44 am

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby kaloryfer » Fri May 30, 2014 6:46 pm

Laura_ wrote:ja widziałam i bronię :P
wyluzuj. w grze spotkasz jeszcze wiele postaci, które będą cię drażnić, mniej lub więcej i z róznych powodów. nie zabronisz grać im wszystkim. poza tym, wielokrotnie okazuje się, że te drażniące postaci nakręcają akcję i czynią świat cantra różnorodnym i ciekawym, bez nich jest może milej, ale na pewno bardziej nudno, żyj i daj żyć innym, pozdrawiam :)


Gram w Cantra od kilku lat (2010?), i mogę ci powiedzieć jedno - wolę jak kara dotyka gracza, nie postać Wtedy przynajmniej się czegoś uczą.
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby Laura_ » Fri May 30, 2014 7:46 pm

ortografii? :twisted:
wybacz, ale napiszę bardziej dosadnie - wolę postać tego gracza z jego bełkotem półgłówka, niż twoją postać, która mówi niewiele i głównie na temat tego, co jest do roboty. poza tym, jak wam już tak bardzo nie pasuje, załatwcie to sobie w grze a nie czepiajcie się gracza. z tego co pamiętam w jednym z artykułów promujących cantra było napisane - możesz być kim chcesz, między innymi wioskowym głupkiem, za co chcecie go karać?
User avatar
adamo199412
Posts: 120
Joined: Thu Apr 15, 2010 1:52 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby adamo199412 » Fri May 30, 2014 7:55 pm

Nic dodać nic ująć. Chociaż ja osobiście wolę byle kogo z kim można kooperować niż gadanie ze samym sobą. Niedługo tylko to nam zostanie bo graczy jakby nie przybywa :|
User avatar
kaloryfer
Posts: 370
Joined: Fri May 21, 2010 9:44 am

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby kaloryfer » Sat May 31, 2014 7:41 pm

Laura_ wrote:ortografii? :twisted:
wybacz, ale napiszę bardziej dosadnie - wolę postać tego gracza z jego bełkotem półgłówka, niż twoją postać, która mówi niewiele i głównie na temat tego, co jest do roboty. poza tym, jak wam już tak bardzo nie pasuje, załatwcie to sobie w grze a nie czepiajcie się gracza. z tego co pamiętam w jednym z artykułów promujących cantra było napisane - możesz być kim chcesz, między innymi wioskowym głupkiem, za co chcecie go karać?


Uhuhuhu, czuję się, jakby przegalopowało po mnie stado bizonów :) ale to jakoś mnie nikt nie chce zbanować za złe odgrywanie - a Robena chcą :)
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby Laura_ » Sat May 31, 2014 7:55 pm

wiesz dlaczego? bo takie postacie jak ta twoja nie wzbudzają żadnych emocji, zero, nul. uważasz, że to dobrze? ja tam wolę, by mnie kochali i nienawidzili, niż mieli w dupie :twisted: mówiąc głównie "dzień dobry" i "czym się zająć?" nie przechodzi się do historii
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby Sasza » Sat May 31, 2014 9:10 pm

Ktoś pisał, że z Cantra zrobił się taki "czacik", więc osoba z Dom Bojran widocznie się przystosowała :lol:

Przydałby się mikroblog z inspiracjami wyimaginowanych wydarzeń, czy opisem ciekawszych wydarzeń z gry (które nie mają znaczenia na aktualną rozgrywkę), który będzie wyświetlany w wiadomościach na stronie gracza - na pewno rozbudziłoby to wyobraźnie, bo dobrych przykładów od postaci jest za mało na wciąż powtarzający się schemat wpajany również nowym graczom.


PS. Wątek nadaje się do przeniesienia do Ogólnych Dyskusji.
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
suchy
Posts: 2000
Joined: Mon Aug 28, 2006 10:06 am
Location: Under your bed, waiting for you to turn off the light

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby suchy » Sat May 31, 2014 10:40 pm

Sasza wrote:PS. Wątek nadaje się do przeniesienia do Ogólnych Dyskusji.


Wątek przeniesiony. Nie ma nic wspólnego z łamaniem NZ.
You still stood there screaming
No one caring about these words you tell
My friend, before your voice is gone
One man's fun is another's hell!

Wyjdź z domu. Może pod twoim blokiem napierdalają się magowie.
User avatar
kaloryfer
Posts: 370
Joined: Fri May 21, 2010 9:44 am

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby kaloryfer » Sun Jun 01, 2014 8:51 pm

Laura_ wrote:wiesz dlaczego? bo takie postacie jak ta twoja nie wzbudzają żadnych emocji, zero, nul. uważasz, że to dobrze? ja tam wolę, by mnie kochali i nienawidzili, niż mieli w dupie :twisted: mówiąc głównie "dzień dobry" i "czym się zająć?" nie przechodzi się do historii


Ohoho, jakby ta historia była czymś ważnym. Było, minęło, historia została zapomniana, i siedzi tylko w starych notatkach, których już i tak nikt nie czyta.
To co Ty myślisz o moich postaciach guzik mnie obchodzi :) mi się podoba ich życie :)

Ale i tak ta dyskucja jest bezcelowa - gracz w sprawie którego założyłem ten wątek został zbanowany :) :) :) :evil:
User avatar
adamo199412
Posts: 120
Joined: Thu Apr 15, 2010 1:52 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby adamo199412 » Sun Jun 01, 2014 9:36 pm

gracz w sprawie którego założyłem ten wątek został zbanowany

Po czym to stwierdzasz? Masz jakieś dowody? Może speszył się i ze smutkiem kliknął iksa :?:
User avatar
Raynus
Posts: 1610
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:10 pm

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby Raynus » Sun Jun 01, 2014 9:41 pm

Jestem równie ciekawy źródła takich informacji.
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby Marcia » Mon Jun 02, 2014 12:17 pm

kaloryfer wrote:Ale i tak ta dyskucja jest bezcelowa - gracz w sprawie którego założyłem ten wątek został zbanowany :) :) :) :evil:


Nie ekscytuj się tak, nie banujemy graczy za takie rzeczy. A już na pewno nie robimy tego na życzenie kogoś, kto zakłada wątek na forum.
User avatar
adamo199412
Posts: 120
Joined: Thu Apr 15, 2010 1:52 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby adamo199412 » Mon Jun 02, 2014 8:21 pm

Normalna desperacja. Kolega myśli że podniesie swoją "pozycję" za pomocą rzekomej skuteczności Jego postów i żali. WSTYD :oops:
User avatar
kaloryfer
Posts: 370
Joined: Fri May 21, 2010 9:44 am

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby kaloryfer » Mon Jun 02, 2014 8:46 pm

Marcia wrote:
kaloryfer wrote:Ale i tak ta dyskucja jest bezcelowa - gracz w sprawie którego założyłem ten wątek został zbanowany :) :) :) :evil:


Nie ekscytuj się tak, nie banujemy graczy za takie rzeczy. A już na pewno nie robimy tego na życzenie kogoś, kto zakłada wątek na forum.


Ważne, że ten gracz już nie psuje klimatu gry
4354-4.05: Widzisz że ktoś przeciągnął martwe ciało Roben z Lochy do Dom Bojran.
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby Laura_ » Tue Jun 03, 2014 7:34 am

żenada. dzięki twojej bohaterskiej interwencji właśnie zrezygnował jeden gracz, tak trzymać :evil:

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest