Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

zbanować?

tak
7
29%
nie
17
71%
 
Total votes: 24
User avatar
Frankoniusz
Posts: 161
Joined: Thu Jun 24, 2010 2:28 pm

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby Frankoniusz » Tue Jun 03, 2014 10:42 am

Jeśli o gracza chodzi to jak dla mnie żadna strata. Bardziej mnie martwią krzyżyki starych graczy.

Ale twoje zachowanie, kaloryfer, też jest co najwyżej średnie. Jeśli kogoś oskarżasz o zachowanie OOC, trollowanie czy inne naruszanie ogólnych zasad panujących w cantrze, wyślij po prostu maila do PD (dostępny na stronie cantra), śmiało możesz napisać po Polsku, a jeśli chcesz i potrafisz to po Angielsku. Ktoś się tym zajmie.

A ty zakładasz temat, że żądasz zbanowania, robisz do tego jakąś bzdurną ankietę i jeszcze wysyłasz linka na głównym placu, żeby cię ludzie poparli. Dodatkowo starasz się wywrzeć jakąś presje i stawiasz siebie w roli bohatera, który jako jedyny nie bał się powiedzieć czegoś głośno.
dekalina
Posts: 925
Joined: Tue May 20, 2014 2:18 pm

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby dekalina » Tue Jun 03, 2014 11:51 am

kaloryfer wrote:
Ważne, że ten gracz już nie psuje klimatu gry
4354-4.05: Widzisz że ktoś przeciągnął martwe ciało Roben z Lochy do Dom Bojran.

Nadal nie kumam, czym psuł ten klimat. I czego miał się nauczyć.
User avatar
Berya
Posts: 169
Joined: Tue Apr 23, 2013 3:13 am

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby Berya » Tue Jun 03, 2014 7:35 pm

Psuł klimat głupim zachowaniem, ignorowaniem wszystkiego, co się do niego mówiło i o co się go prosiło. Marnym odgrywaniem, małymi literami, błędami ortograficznymi i brakiem interpunkcji.

Też się cieszę, że gracza już nie ma.

Ale czy to naprawdę jest temat na takie dyskusję? Był, zrezygnował, nie ma, nie psuje. Jednym się podobał, innym nie. Głupi temat do wałkowania w kółko, skoro już i tak niczego to nie zmieni.
Rafal3920
Posts: 110
Joined: Tue May 14, 2013 7:27 pm

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby Rafal3920 » Wed Jun 04, 2014 6:18 pm

Ja nie mam postaci w Dom Bojarn, nie jestem też gramar-nazi i rozumiem że można popełnić błąd ortograficzny, ale jeśli jest 0 interpunkcji i lecą seriami takie "słowa" jak jusz, ktury czy dzienki (pomijam brak polskich znaków, czasem nie da się napisać) to mnie szlag trafia i jestem za banowaniem takich osobników! I nie wywijać się słowami "jestem dyslektykiem", bo ja też jestem i nie mam na ogół problemów z takimi rzeczami, a przynajmniej potrafię zobaczyć czerwone podkreślenie słowa!
User avatar
kaloryfer
Posts: 370
Joined: Fri May 21, 2010 9:44 am

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby kaloryfer » Wed Jun 04, 2014 8:54 pm

Rafal3920 wrote:Ja nie mam postaci w Dom Bojarn, nie jestem też gramar-nazi i rozumiem że można popełnić błąd ortograficzny, ale jeśli jest 0 interpunkcji i lecą seriami takie "słowa" jak jusz, ktury czy dzienki (pomijam brak polskich znaków, czasem nie da się napisać) to mnie szlag trafia i jestem za banowaniem takich osobników! I nie wywijać się słowami "jestem dyslektykiem", bo ja też jestem i nie mam na ogół problemów z takimi rzeczami, a przynajmniej potrafię zobaczyć czerwone podkreślenie słowa!


Popieram w 100%

Frankoniusz wrote:A ty zakładasz temat, że żądasz zbanowania, robisz do tego jakąś bzdurną ankietę i jeszcze wysyłasz linka na głównym placu, żeby cię ludzie poparli.


To społeczność powinna decydować, kto się nadaje do gry
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby Laura_ » Wed Jun 04, 2014 9:09 pm

to nie ma znaczenia, i tak dwa razy więcej głosów przeciw niż za, więc skończ już ten temat z łaski swojej i zajmij się grą
User avatar
kaloryfer
Posts: 370
Joined: Fri May 21, 2010 9:44 am

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby kaloryfer » Wed Jun 04, 2014 9:32 pm

To, że jest ich dwa razy więcej nie ma znaczenia - zobacz, że bardziej wartościowi gracze głosowali za zbanowaniem - Berya, Frankoniusz, Buka.
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby Laura_ » Wed Jun 04, 2014 9:46 pm

według jakiego klucza dzielisz graczy na lepszych i gorszych? :roll:
User avatar
Raynus
Posts: 1610
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:10 pm

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby Raynus » Wed Jun 04, 2014 9:55 pm

"Za widły ludzie, spalić czarownicę!"
Nie do końca Cię rozumiem, kaloryfer. Na początku wspominasz, że to "społeczeństwo powinno decydować", a gdy społeczeństwo wydaje się być przeciwne banicji wedle liczby głosów, wówczas dokonujesz podziału graczy na bardziej i mniej wartościowych, z czego tylko tych pierwszych głos powinien się najwyraźniej według Ciebie liczyć. Gracz od Robena nie jest gorszy od Ciebie, kaloryferze.
User avatar
Berya
Posts: 169
Joined: Tue Apr 23, 2013 3:13 am

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby Berya » Wed Jun 04, 2014 10:38 pm

Ja głosuję za zakończeniem dyskusji.



...Chociaż dziękuję za uznanie.
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby gawi » Thu Jun 05, 2014 8:12 am

Jaka buka? nie widziałem buki ale mniejsza z tym nie chce mi sie przewijać poprostu. Co do banowania takiego kolesia , no cóż jeśli jego wszytkie postacie tak "pisza" to może ma dysgrafie.. wkoncu tylu ludzi sie podpiera papierkami na tego typu "schorzenia" więc dlaczego go skreślać? Bo jest chory ? :twisted:
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
User avatar
Frankoniusz
Posts: 161
Joined: Thu Jun 24, 2010 2:28 pm

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby Frankoniusz » Thu Jun 05, 2014 10:49 am

Prychnąłem :lol:
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby Laura_ » Thu Jun 05, 2014 11:04 am

czekajcie, bo ja naprawdę jestem ciekawa :twisted:
Rafal3920
Posts: 110
Joined: Tue May 14, 2013 7:27 pm

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby Rafal3920 » Thu Jun 05, 2014 11:24 am

gawi wrote:Co do banowania takiego kolesia , no cóż jeśli jego wszytkie postacie tak "pisza" to może ma dysgrafie.. wkoncu tylu ludzi sie podpiera papierkami na tego typu "schorzenia" więc dlaczego go skreślać? Bo jest chory ? :twisted:


Rafal3920 wrote:I nie wywijać się słowami "jestem dyslektykiem", bo ja też jestem i nie mam na ogół problemów z takimi rzeczami, a przynajmniej potrafię zobaczyć czerwone podkreślenie słowa!


Nie chcę ci się przescrolować nawet 6 postów. Desleksję, jak każdą chorobę da się leczyć. Poza tym jest podkreślenie
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Re: Brzydkie zachowanie w Dom Bojran

Postby gawi » Thu Jun 05, 2014 7:21 pm

Rafal3920 wrote:
Nie chcę ci się przescrolować nawet 6 postów. Desleksję, jak każdą chorobę da się leczyć. Poza tym jest podkreślenie


Nie ukrywajmy po to ktoś wymyślił wszelkiego rodzaju dys.. żeby społeczeństwo było bardziej tępe i nie znam nikogo kto by się na to leczył. Bo to nie wymaga leczenia tylko większego przyłożenia się do nauki.
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest