Co mnie wkurza.

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Shasorii
Posts: 38
Joined: Wed Mar 20, 2013 12:40 pm

Co mnie wkurza.

Postby Shasorii » Thu Dec 12, 2013 8:51 pm

Nie wiem czy to odpowiedni dział, jeśli nie to proszę o przeniesienie.
Ale zacznijmy od początku po co go w ogóle stworzyłem
A więc tak. Pewnie każdy szanujący się gracz Cantr'a zna moje postacie. Nie ukrywam, że każda z kolei jest kopią wcześniejszej, nie jestem dobry w odgrywaniu i mimo roku? Może więcej, może mniej grania moje zdolności odgrywania się nie polepszył, co zrobić. Moje postacie traktowałem nijak, ponieważ były mi obojętne. Jednak..
Miałem postać do której byłem przywiązany (zasada 4 dni nie pozwala mi ujawnić jej imienia, ale została ona zamordowana) Ja się pytam dlaczego? Dlaczego nie pozwolono zeznawać tej postaci? Została zabita właściwie za niewinność. Wkurza mnie, że postać może zostać złapana, uwięziona i zabita bez najmniejszego odgrywania tego bądź czekania aż gracz się zaloguje i będzie mógł odegrać do końca.
Jeśli zostanie porwana postać, która ma już kilka set lat to wielki dramat, bo gracz jest do tej postaci przywiązany i robi wszystko by ją uratować, nawet gra OOC ale co tam.. Przecież ma kilka set lat! A jeśli ginie postać, która ma trzydzieści lat to każdy to ma gdzieś mimo, że gracz jest do tej postaci przywiązany...
Zapewne wielu się domyśli o jaką moja postać chodzi i pozdrawiam serdecznie tych, którzy ją zdradzili i tych, którzy nie pozwolili jej nawet zeznawać by siebie obronić.
User avatar
Mars
Posts: 852
Joined: Sat Apr 28, 2007 2:44 pm
Location: Poland

Re: Co mnie wkurza.

Postby Mars » Sat Dec 14, 2013 2:30 pm

Shasorii wrote:Pewnie każdy szanujący się gracz Cantr'a zna moje postacie.


Szanuję innych graczy Cantra ale nie interesuje mnie zbytnio jakimi grają postaciami. Możesz grać nawet Bolkiem i Lolkiem, a mnie nic do tego, i to Twoja prywatna sprawa. Dlaczego więc zakładasz, że każdy szanujący się gracz zna TWOJE postacie? Są pępkiem świata, czy co? :P
User avatar
Brygantyna
Posts: 28
Joined: Mon Aug 05, 2013 10:27 am

Re: Co mnie wkurza.

Postby Brygantyna » Sun Dec 15, 2013 10:15 pm

A w rzeczywistości jak ktoś chce Cie zabić to czeka aż wstaniesz i się wytłumaczysz?Nie.Zabija i tyle.Urokiem tej gry jest nieprzewidywalność zdarzeń i jakbyśmy mieli wpływ kogo nam zabiją a kogo nie to już nie mam sensu.
User avatar
Raynus
Posts: 1610
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:10 pm

Re: Co mnie wkurza.

Postby Raynus » Mon Dec 16, 2013 11:49 am

Taki urok jest tej gry, że każda postać może podejmować jakiekolwiek decyzje i najczęściej również je zrealizować, przy czym nic jej nie ogranicza. Jedni tylko pytają, inni pytają i myślą czy zabić, jeszcze inni pytają i mimo wszystko zabijają, a są i pewnie tacy, co zabijają od razu i dopiero wtedy pytają.
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Co mnie wkurza.

Postby psychowico » Mon Dec 16, 2013 12:32 pm

Dokładnie. Każdy może zrobić co chce. To nie jest demokracja, w Cantrze nie ma odgórnych praw. Prawa tworzą postacie na danym terytorium i (jak w rzeczywistości) te same postacie nieraz je łamią, zwłaszcza, gdy czują władze. Głowa do góry. Nie warto "przywiązywać się" do postaci w takim sensie. Śmierć jest naturalną koleją rzeczy, tak dla nas jak i dla naszych postaci. Zawsze oponowałem za dokończeniem implementacji funkcjonalności, które twórca gry zaprojektował - naturalnej śmierci ze starości. To może pozwoliłoby graczom utrzymać trochę więcej dystansu.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
Pies
Programming Dept. Member
Posts: 383
Joined: Sat Nov 29, 2008 1:32 pm
Location: https://314es.pl/irc
Contact:

Re: Co mnie wkurza.

Postby Pies » Thu Dec 19, 2013 9:30 pm

psychowico wrote:Zawsze oponowałem za dokończeniem


Byłeś przeciwny za wprowadzeniem? http://sjp.pwn.pl/szukaj/oponować ;)

Ale co do przesłania się zgadzam, i oponuję na takie traktowanie! Nie znam postaci Shasorii, a się szanuję.
dwudziestoletni mężczyzna wrote:"OOC: Jak ci się nie podoba, to nie graj. Ta gra nie szuka więcej graczy."

kaloryfer wrote:This game already has a lot of problems, new players would only bring new ones.
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Co mnie wkurza.

Postby psychowico » Fri Dec 20, 2013 10:58 am

Haaha.. Po bro to pisałem, sorry :roll:
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest