osoby ktore najchetniej usunelibyscie z forum

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
EchoMan
Posts: 7768
Joined: Fri Aug 26, 2005 1:01 pm
Location: Stockholm, Sweden

Re: osoby ktore najchetniej usunelibyscie z forum

Postby EchoMan » Tue Jan 22, 2013 10:56 pm

Aravat wrote:@Psychowico
Czy Ty jesteś adwokatem EchoMana albo jakimś cholernym lizusem? Napisałem posta jakiego uważałem za stosowne napisać. Nie było to OT. Więc nie rozumiem po co te twoje wywody i mądrzenie się. Uważasz, że w Cantr wszystko jest cacy to okay. Chcesz napisać coś miłego o EchoManie to napisz to w innym topiku. A jak nie ma to go załóż. Ja mam swoje powody aby tak myśleć i pisać. Ty możesz mieć inne zdanie i takie masz prawo. Tylko przestań zamykać innym usta.


Since you write in Polish, and I am unfortunately not fluent in that language I can't be sure what you accuse me of. If you really have an issue with what I do as chair of the Programming Department, member of the GAB, administrator of the game servers or moderator of the forum, I suggest you write an official complaint to GAB, where we have members fluent in Polish who will address your case like any other, regardless that I am also a member there. I have not locked you from the game, that is not something anyone but the Players Department do. I recall deleting a post of yours on the forum, because it violated the rules of Cantr. And that was in a situation where you had issues with the Players Department and you refused to cooperate with them. I suggest that you read the game rules in the future, or I am afraid your gaming experience will be like this... locked and whining on the forums about things that are 100% your own fault.

This is the last time I will ever address one of your posts on the forum regarding your issues with not being able to follow the simple rules of the game, if you want to reply to me or keep talking shit about me, please do so in a message to the GAB or Support.

Anyone fluent in English and Polish, feel free to translate this post.
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: osoby ktore najchetniej usunelibyscie z forum

Postby Sasza » Wed Jan 23, 2013 7:52 am

Odradzam rozpisywania się z supportem, też na forum. Zresztą to nawet oczywiste ile to ma sensu.

Poziomek, to również rada dla Ciebie na temat twoich problemów z postaciami.
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
kaloryfer
Posts: 370
Joined: Fri May 21, 2010 9:44 am

Re: osoby ktore najchetniej usunelibyscie z forum

Postby kaloryfer » Wed Jan 23, 2013 4:34 pm

Tez odradzam.
Mimo wszystko, Cantr ma bardzo mala spolecznosc.
To powoduje, ze tutaj prawie kazdy zna kazdego, w szczegolnosci jesli bedziesz mial problemy z EchoMan-em, to i tak jego znajomi nie zauwaza w jego zachowaniu nic zlego. Wiec to ty bedziesz "tym zlym", ktory obraza ich kolege.
I tak naprawde, na ich miejscu kazdy by postapil tak samo - to nie jest ani dobre, ani zle.

To po prostu obserwacja. Gralem kiedys w Arkadie (dawno temu znany polski MUD), tam sytuacja byla bardzo bardzo podobna. Ale czego my chcemy wymagac od gry, ktora ma ~3000 aktywnych (lub nie?) graczy?
Jesli oczekujesz bezosobowosci, neutralnosci, to pograj w cos w czym masz anonimowosc, co ma tych graczy setki tysiecy.
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Re: osoby ktore najchetniej usunelibyscie z forum

Postby Marcia » Wed Jan 23, 2013 10:54 pm

.
Szalenie interesujące jest to, że największe zastrzeżenia do supportu mają ci, którzy mają najwięcej grzeszków na sumieniu. Jakoś nie zauważyłam jeszcze, by jakiekolwiek pretensje miał ktoś, kto gra fair, nie łamie zasad i nigdy nie został choćby upomniany przez PD. Ciekawa zbieżność, nie?
Może warto najpierw zastanowić się nad sobą i swoją grą, wyciągnąć z tego wnioski, a dopiero później obrzucać innych błotem. Bo, wyobraźcie sobie, że PD właśnie po to tu jest, by nie dopuszczać do pewnych zachowań, które najzwyczajniej w świecie psują innym grę.


A jeśli tak strasznie wam tu źle, nie możecie znieść jak wredny support i jego koledzy oraz kółeczko adoracji z IRCa was gnębią, rozwiązanie jest bardzo proste. Wciskacie przycisk z krzyżykiem na dole strony i szukacie innej gry, w której będziecie otoczeni odpowiednią uwagą, czcią i zrozumieniem. I nie wracacie po kilku dniach czy tygodniach, by wylewać żale na forum i rozpaczać nad zmarnowanym przez tę okropną grę życiem. Proste? Proste.
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: osoby ktore najchetniej usunelibyscie z forum

Postby Sasza » Thu Jan 24, 2013 5:39 am

kaloryfer dobrze to ujął i bez żadnych pretensji. Przypomnę może jeszcze, co już kiedyś mówiłem, że gra się nie dla supportu, ale dla idei gry i z innymi graczami.


PS. Marcia, poszukaj jeszcze raz tego obrzucania się błotem w ostatnich postach; chyba że radzisz inaczej.
EOT
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
Lena Katina
Posts: 152
Joined: Wed Oct 04, 2006 7:52 pm

Re: osoby ktore najchetniej usunelibyscie z forum

Postby Lena Katina » Thu Jan 24, 2013 7:22 am

W związku z tym co wciąż słyszę o ircowym kółku adoracji... (irca nigdy nie było dane mi odwiedzić)
Proponuję, by usunąć polski kanał...
Jest trochę racji w tym, że może być uznawany za platformę pośredniczącą łamaniu zasad.
Poza tym jego istnienie nie jest chyba nierozerwalnie związane z istnieniem gry?
Vincelli Perbelli - Zwycięstwo Poprzez Zniszczenie
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Re: osoby ktore najchetniej usunelibyscie z forum

Postby gawi » Thu Jan 24, 2013 8:10 am

Polski kanał irca a właściwie jest ich pare .. niestety nie mogą zostać rozwiązane ponieważ nie są oficjalnymi kanałami gry . A co do rozwiązania .. rozwiążmy forum .. takie samo kółko adoracji występuje ..Ehh ludzie postukajcie się wy czasem w główki zanim coś napiszecie.. :twisted: I skoro polskie kanaly irca zlikwidowac też angielski kanał..!
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: osoby ktore najchetniej usunelibyscie z forum

Postby Greek » Thu Jan 24, 2013 8:21 am

Proponuję karać za debilne pomysły.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: osoby ktore najchetniej usunelibyscie z forum

Postby Sasza » Thu Jan 24, 2013 9:26 am

Lena: to zapraszamy na irca :idea:
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: osoby ktore najchetniej usunelibyscie z forum

Postby psychowico » Thu Jan 24, 2013 12:22 pm

Rzygać mi się chce od tych waszych spisków i bredzenia o kółkach adoracji. Zawsze byłem bezkompromisowy i gdybym widział, że ktoś łamie zasady, chociażby EchoMan czy GreeK, podjąłbym kroki przeciwko temu, nawet jeślibym miał wylecieć z gry.

Ale obserwuje te jęki i zwykle jest tak jak Marcia piszę - największe problemy ze spiskami mają osoby które łamały OOC i były za to karane. I oni doszukują się oszukiwania wśród innych. "Ill doers are ill deemers". Tyle w temacie.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
kaloryfer
Posts: 370
Joined: Fri May 21, 2010 9:44 am

Re: osoby ktore najchetniej usunelibyscie z forum

Postby kaloryfer » Thu Jan 24, 2013 7:30 pm

Marcia wrote:.
Szalenie interesujące jest to, że największe zastrzeżenia do supportu mają ci, którzy mają najwięcej grzeszków na sumieniu. Jakoś nie zauważyłam jeszcze, by jakiekolwiek pretensje miał ktoś, kto gra fair, nie łamie zasad i nigdy nie został choćby upomniany przez PD. Ciekawa zbieżność, nie?
Może warto najpierw zastanowić się nad sobą i swoją grą, wyciągnąć z tego wnioski, a dopiero później obrzucać innych błotem. Bo, wyobraźcie sobie, że PD właśnie po to tu jest, by nie dopuszczać do pewnych zachowań, które najzwyczajniej w świecie psują innym grę.


A jeśli tak strasznie wam tu źle, nie możecie znieść jak wredny support i jego koledzy oraz kółeczko adoracji z IRCa was gnębią, rozwiązanie jest bardzo proste. Wciskacie przycisk z krzyżykiem na dole strony i szukacie innej gry, w której będziecie otoczeni odpowiednią uwagą, czcią i zrozumieniem. I nie wracacie po kilku dniach czy tygodniach, by wylewać żale na forum i rozpaczać nad zmarnowanym przez tę okropną grę życiem. Proste? Proste.


szalenie mi przykro, ze musze to pisac

Marcia, skoro oskarzasz mnie, ze bylem upominany w jakikolwiek sposob przez PD, to prosze o przedstawienie dat
z tego co jest mi wiadome, to nigdy nie mialem kontaktu z supportem poza "zapomnialem numeru konta, moj email to abc, pomozcie mi plz"

mam nadzieje, ze teraz, jako czlonek PD, ktory ma zadanie monitorowac nasze zachowania, wykazywac uczciwosc, prawdomownosc i bezstronnosc, bedziesz w stanie poprzec swoje slowa faktami
dziekuje serdecznie
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Re: osoby ktore najchetniej usunelibyscie z forum

Postby Marcia » Thu Jan 24, 2013 8:20 pm

kaloryfer wrote:
Marcia wrote:.
Szalenie interesujące jest to, że największe zastrzeżenia do supportu mają ci, którzy mają najwięcej grzeszków na sumieniu. Jakoś nie zauważyłam jeszcze, by jakiekolwiek pretensje miał ktoś, kto gra fair, nie łamie zasad i nigdy nie został choćby upomniany przez PD. Ciekawa zbieżność, nie?
Może warto najpierw zastanowić się nad sobą i swoją grą, wyciągnąć z tego wnioski, a dopiero później obrzucać innych błotem. Bo, wyobraźcie sobie, że PD właśnie po to tu jest, by nie dopuszczać do pewnych zachowań, które najzwyczajniej w świecie psują innym grę.


A jeśli tak strasznie wam tu źle, nie możecie znieść jak wredny support i jego koledzy oraz kółeczko adoracji z IRCa was gnębią, rozwiązanie jest bardzo proste. Wciskacie przycisk z krzyżykiem na dole strony i szukacie innej gry, w której będziecie otoczeni odpowiednią uwagą, czcią i zrozumieniem. I nie wracacie po kilku dniach czy tygodniach, by wylewać żale na forum i rozpaczać nad zmarnowanym przez tę okropną grę życiem. Proste? Proste.


szalenie mi przykro, ze musze to pisac

Marcia, skoro oskarzasz mnie, ze bylem upominany w jakikolwiek sposob przez PD, to prosze o przedstawienie dat
z tego co jest mi wiadome, to nigdy nie mialem kontaktu z supportem poza "zapomnialem numeru konta, moj email to abc, pomozcie mi plz"

mam nadzieje, ze teraz, jako czlonek PD, ktory ma zadanie monitorowac nasze zachowania, wykazywac uczciwosc, prawdomownosc i bezstronnosc, bedziesz w stanie poprzec swoje slowa faktami
dziekuje serdecznie


Które słowa?
User avatar
kaloryfer
Posts: 370
Joined: Fri May 21, 2010 9:44 am

Re: osoby ktore najchetniej usunelibyscie z forum

Postby kaloryfer » Thu Jan 24, 2013 8:27 pm

proszę bardzo:

Marcia wrote:.
Szalenie interesujące jest to, że największe zastrzeżenia do supportu mają ci, którzy mają najwięcej grzeszków na sumieniu. Jakoś nie zauważyłam jeszcze, by jakiekolwiek pretensje miał ktoś, kto gra fair, nie łamie zasad i nigdy nie został choćby upomniany przez PD. Ciekawa zbieżność, nie?
Może warto najpierw zastanowić się nad sobą i swoją grą, wyciągnąć z tego wnioski, a dopiero później obrzucać innych błotem. Bo, wyobraźcie sobie, że PD właśnie po to tu jest, by nie dopuszczać do pewnych zachowań, które najzwyczajniej w świecie psują innym grę.


A jeśli tak strasznie wam tu źle, nie możecie znieść jak wredny support i jego koledzy oraz kółeczko adoracji z IRCa was gnębią, rozwiązanie jest bardzo proste. Wciskacie przycisk z krzyżykiem na dole strony i szukacie innej gry, w której będziecie otoczeni odpowiednią uwagą, czcią i zrozumieniem. I nie wracacie po kilku dniach czy tygodniach, by wylewać żale na forum i rozpaczać nad zmarnowanym przez tę okropną grę życiem. Proste? Proste.
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Re: osoby ktore najchetniej usunelibyscie z forum

Postby Marcia » Thu Jan 24, 2013 8:32 pm

Sasza wrote:kaloryfer dobrze to ujął i bez żadnych pretensji. Przypomnę może jeszcze, co już kiedyś mówiłem, że gra się nie dla supportu, ale dla idei gry i z innymi graczami.


PS. Marcia, poszukaj jeszcze raz tego obrzucania się błotem w ostatnich postach; chyba że radzisz inaczej.
EOT


Dla idei i z innymi graczami? Czy pietnastoma postaciami zaangazowanymi w rozwoj jednego miasta?
Ach... zapomnialam. Przeciez "jesli sie nikogo nie zabija, to nie jest to lamanie zasad", prawda?

Ty, Sasza, jestes ostatnia osoba, ktora moze pouczac kogokolwiek. I dobrze o tym wiesz. Wiec pewne komentarze po prostu zachowaj dla siebie.

I w ktorym momencie powiedzialam o ostatnich postach?


Jak juz powiedzialam, nie podoba wam sie, to nie grajcie. Nikt was tu sila nie trzyma. Ale przestancie czepiac sie ludzi, ktorzy robia dla gry cos dobrego i o czyjej pracy nie macie zielonego pojecia. Bo tacy EchoMan, Greek czy inni poswiecaja naprawde dlugie godziny na prace dla Cantr. Nie wymagaja zadnej wdziecznosci, ale obrazanie ich i obwinianie za cale zlo tego swiata jest co najmniej nie na miejscu. Nie wspominajac juz o tym, ze obrazanie kogos wiedzac, ze nie rozumie jezyka w jakim piszecie, jest zwyczajnie zalosne. Macie konkretne uwagi czy zastrzezenia? Piszcie maile do GAB. Oni zajma sie sprawa.
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Re: osoby ktore najchetniej usunelibyscie z forum

Postby Marcia » Thu Jan 24, 2013 8:33 pm

kaloryfer wrote:proszę bardzo:

Marcia wrote:.
Szalenie interesujące jest to, że największe zastrzeżenia do supportu mają ci, którzy mają najwięcej grzeszków na sumieniu. Jakoś nie zauważyłam jeszcze, by jakiekolwiek pretensje miał ktoś, kto gra fair, nie łamie zasad i nigdy nie został choćby upomniany przez PD. Ciekawa zbieżność, nie?
Może warto najpierw zastanowić się nad sobą i swoją grą, wyciągnąć z tego wnioski, a dopiero później obrzucać innych błotem. Bo, wyobraźcie sobie, że PD właśnie po to tu jest, by nie dopuszczać do pewnych zachowań, które najzwyczajniej w świecie psują innym grę.


A jeśli tak strasznie wam tu źle, nie możecie znieść jak wredny support i jego koledzy oraz kółeczko adoracji z IRCa was gnębią, rozwiązanie jest bardzo proste. Wciskacie przycisk z krzyżykiem na dole strony i szukacie innej gry, w której będziecie otoczeni odpowiednią uwagą, czcią i zrozumieniem. I nie wracacie po kilku dniach czy tygodniach, by wylewać żale na forum i rozpaczać nad zmarnowanym przez tę okropną grę życiem. Proste? Proste.


No i? W ktorym momencie pada tam slowo 'kaloryfer'? Ale skoro poczules sie wywolany do tablicy tymi slowami, to chyba tylko je potwierdza...

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest