Marzenia wynalazcy

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Marzenia wynalazcy

Postby Sasza » Tue Mar 19, 2013 10:14 pm

Kurna, Cantryjczyk :D

Akurat pamiętam dobrze pierwsze dni przygody z Cantrem i to jak wmówiłeś mojej postaci, że trupy w budynku to kukły treningowe :mrgreen:
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
paskud
Posts: 77
Joined: Mon Oct 29, 2012 9:53 am

Re: Marzenia wynalazcy

Postby paskud » Thu Jun 27, 2013 8:30 am

Breloczek do kluczy - który będzie grupował mi wybranie klucze i jeśli chciałabym je odłożyć, to jednym ruchem mogę to zrobić. Podobnie mogę takie zgrupowane klucze jednym ruchem podnieść, przy czym w każdej chwili mogę breloczek odczepić i rozgrupować klucze.
“Truth is stranger than fiction, but it is because Fiction is obliged to stick to possibilities; Truth isn't.”
- Mark Twain
Rafal3920
Posts: 110
Joined: Tue May 14, 2013 7:27 pm

Re: Marzenia wynalazcy

Postby Rafal3920 » Thu Jun 27, 2013 9:12 am

Niezły pomysł Paskud
Ja wymyśliłem że można by dodać wieszak na ubrania
User avatar
adamo199412
Posts: 120
Joined: Thu Apr 15, 2010 1:52 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: Marzenia wynalazcy

Postby adamo199412 » Wed Jul 10, 2013 5:41 pm

A ja bym chciał aby dodano Tytoń jako roślinę występującą w niektórych osadach. Można by go pozyskiwać i robić np. papierosy. Postacie palące papierosy po odstawieniu ich mogłyby odczuwać głód nikotynowy w postaci spożywanie większej niż zwykle ilości jedzenia. Tak jak przy chorobach. Efekt ten by mijał po całkowitym rzuceniu czyli po jakimś czasie. Można by otwierać kioski i sprzedawać szlugi. Można by też wprowadzić inne efekty jak śmierć :twisted: Ogólnie jakieś nałogi aby postacie na nie podatne musiały ponieść jakieś konsekwencje.
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Marzenia wynalazcy

Postby psychowico » Thu Jul 11, 2013 8:12 am

O boże, postać miała by umrzeć? Ah oh ah wypluj zgiń blebelebebkbelelel.. postacią muszą być nietykalne i nieśmiertelne i w ogóle wszyscy piraci to nie umieją odgrywać.

;)
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
adamo199412
Posts: 120
Joined: Thu Apr 15, 2010 1:52 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: Marzenia wynalazcy

Postby adamo199412 » Thu Jul 11, 2013 10:13 am

O to ja bym jeszcze chciał zeby się dało rozjechać kogoś samochodem (na raz) a rikszą (tak na kilka razy). Fajnie by było. Podróż piechotą byłaby emocjonująca :D
User avatar
paskud
Posts: 77
Joined: Mon Oct 29, 2012 9:53 am

Re: Marzenia wynalazcy

Postby paskud » Thu Jul 18, 2013 1:14 pm

Cmentarz - wydzielony nibybudynek z możliwością postawienia w nim kamiennych i drewnianych znaków. Później doszłyby różne rodzaje znaków - w kształcie anioła np.
“Truth is stranger than fiction, but it is because Fiction is obliged to stick to possibilities; Truth isn't.”
- Mark Twain
User avatar
adamo199412
Posts: 120
Joined: Thu Apr 15, 2010 1:52 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: Marzenia wynalazcy

Postby adamo199412 » Thu Jul 18, 2013 7:27 pm

paskud wrote:Cmentarz - wydzielony nibybudynek z możliwością postawienia w nim kamiennych i drewnianych znaków. Później doszłyby różne rodzaje znaków - w kształcie anioła np.

Ciekawa propozycja. Tylko żeby jeszcze dało się budować grupowe pieczary no i oczywiście możliwość przeprowadzenia ekshumacji :D
Yang
Posts: 383
Joined: Sun Jan 22, 2012 6:07 pm

Re: Marzenia wynalazcy

Postby Yang » Mon Jul 22, 2013 5:58 pm

Obecna mechanika gry pozwala na budowanie cmentarza w takiej formie. Budynek o odpowiedniej nazwie gdzie by się przenosiło i chowało ciała a następnie by się stawiało znaki. Można by przybudówki budować jako te grupowe pieczary, czy grobowce rodzinne, a ekshumacja by mogła być dokonywana w takim grobowcu, czy też jak by takie ciało zostało umieszczone w sarkofagu, które są obecnie dostępne.
Rafal3920
Posts: 110
Joined: Tue May 14, 2013 7:27 pm

Re: Marzenia wynalazcy

Postby Rafal3920 » Tue Jul 23, 2013 8:32 pm

Wgrywanie dźwięków do gry, albo najlepiej wbudowane coś na styl Guitar Pro, aby instrumenty nadawały się do czegokolwiek, mamy malarzy, pisarzy nawet chyba był jakiś rzeźbiarz, a nie ma jak zostać muzykiem!
User avatar
Buka
Posts: 357
Joined: Mon Mar 19, 2012 2:13 pm
Location: Śląsk

Re: Marzenia wynalazcy

Postby Buka » Tue Jul 23, 2013 9:30 pm

Rafal3920 wrote:Wgrywanie dźwięków do gry, albo najlepiej wbudowane coś na styl Guitar Pro, aby instrumenty nadawały się do czegokolwiek, mamy malarzy, pisarzy nawet chyba był jakiś rzeźbiarz, a nie ma jak zostać muzykiem!


Nie zgadzam się. Da się, pod warunkiem, że zadaje się sobie trud opisywania, w jaki sposób i co się gra. Niektórym z powodzeniem się to udaje. Według mnie takie dodatki niszczyłyby klimat.
NDS
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Marzenia wynalazcy

Postby psychowico » Tue Jul 30, 2013 6:05 am

W takim razie ja przez te lata nie miałem okazji nigdy nikogo takiego spotkać. Albo mam większe wymagania co do opisywania z powodzeniem muzyki.

Buka wrote:
Rafal3920 wrote:Wgrywanie dźwięków do gry, albo najlepiej wbudowane coś na styl Guitar Pro, aby instrumenty nadawały się do czegokolwiek, mamy malarzy, pisarzy nawet chyba był jakiś rzeźbiarz, a nie ma jak zostać muzykiem!


Nie zgadzam się. Da się, pod warunkiem, że zadaje się sobie trud opisywania, w jaki sposób i co się gra. Niektórym z powodzeniem się to udaje. Według mnie takie dodatki niszczyłyby klimat.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
Raki
Posts: 84
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:57 am

Re: Marzenia wynalazcy

Postby Raki » Tue Jul 30, 2013 3:00 pm

Pułapki.
Coś z myśli militarnej dla urozmaicenia pola walki ;)
Zakładane w pomieszczeniach, pojazdach a może i nawet na zewnątrz lokacji.
Każda postać wchodząca czy wychodząca z lokacji miałaby ileś tam procent (np. 80 %) szans na wpadnięcie w nią.
Otwierana i zamykana byłaby na kluczyk.
Bezpieczna byłaby tylko wtedy gdyby była "zamknięta" albo "otwarta" ale tylko dla postaci z "kluczykiem" do niej.
Obrażenia jakie zadawałaby pułapka mogłyby być w okolicach jednej czwartej zdrowia. Tak żeby nie powalały od razu postaci ale były jednocześnie dotkliwe.
Naturalnie byłaby również możliwość zniszczenia, rozmontowania pułapki przez odpowiedni projekt.
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Marzenia wynalazcy

Postby poziomek90 » Tue Jul 30, 2013 5:18 pm

Byłoby miło, gdyby silnik do heliktopera można było wreszcie jakoś użyć - http://wiki.cantr.net/index.php/Helicopter_engine
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
adamo199412
Posts: 120
Joined: Thu Apr 15, 2010 1:52 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: Marzenia wynalazcy

Postby adamo199412 » Tue Jul 30, 2013 7:40 pm

poziomek90 wrote:Byłoby miło, gdyby silnik do heliktopera można było wreszcie jakoś użyć - http://wiki.cantr.net/index.php/Helicopter_engine

No dobra ale po co? Żeby latać nad drogami :P Chyba że loty bezpośrednie. To by było coś. No tylko że małe osady miałyby mniej poznanych.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest