statystyki

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

oxyquan
Posts: 238
Joined: Sun Aug 15, 2010 9:51 am

Re: statystyki

Postby oxyquan » Sat Apr 02, 2011 3:39 pm

Elm0 wrote:
Mars wrote:Niestety osobiscie uwazam wyspe zwana Fu za porazke - jest tak wielka, ze nawet nie moga jej wczytac aby naprawic np. zwierzeta.


Fu to ma w ogóle tragiczną linię brzegową, tak jakby ktoś z nudów ją w paincie pociągnął. Zero interesujących zatok czy półwyspów, tylko taki niezgrabny blobers wywołujący niesmak. :P


Może jakieś trzęsienie by się przydało? I powstałby archipelag setek wysp, ha!
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Re: statystyki

Postby cald dashew » Sat Apr 02, 2011 4:35 pm

oxyquan wrote:
Elm0 wrote:
Mars wrote:Niestety osobiscie uwazam wyspe zwana Fu za porazke - jest tak wielka, ze nawet nie moga jej wczytac aby naprawic np. zwierzeta.


Fu to ma w ogóle tragiczną linię brzegową, tak jakby ktoś z nudów ją w paincie pociągnął. Zero interesujących zatok czy półwyspów, tylko taki niezgrabny blobers wywołujący niesmak. :P


Może jakieś trzęsienie by się przydało? I powstałby archipelag setek wysp, ha!


Moje dwie postaci właśnie uciekają z Fu, tragiczna pomyłka ta wyspa.

PS. Statystycznie rzecz biorąc oczywiście (żeby offtopu nie było)
Image
Image
Image
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Re: statystyki

Postby Snake » Tue Apr 05, 2011 8:24 am

koksu wrote:
kaloryfer wrote:
kaloryfer wrote:Angielski | 344 | 1920
Polski | 382 | 1851
Total | 931 | 5020


Po sześciu dniach.
Angielski | 336 | 1891
Polski | 355 | 1839
Total | 889 | 4984


Nigdy nie przyjmowałem tej myśli do wiadomości, dla mnie był to wasz idiotyczny wymysł, ale teraz muszę to napisać...

Cantr się sypie


Dzisiaj

Polish 328 | 1772
English 367 | 1932

Anglicy w sile i rosną.
Polski Cantr się sypie! Moarrr surowców dla mnie! *szatański chichot* :twisted:
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
User avatar
kaloryfer
Posts: 370
Joined: Fri May 21, 2010 9:44 am

Re: statystyki

Postby kaloryfer » Sat Apr 16, 2011 6:38 am

Po 11 dniach.

Angielski | 369 | 1868
Polski | 329 | 1776
Total | 920 | 4924

Na moje oko, stagnacja.
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: statystyki

Postby Greek » Sat Apr 16, 2011 9:46 am

Trzeba to przekleić jeszcze kilka razy a liczba graczy wzrośnie dziesięciokrotnie.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
User avatar
skotos
Posts: 198
Joined: Sun Jan 17, 2010 7:02 pm
Location: Trójmiasto i okolice

Re: statystyki

Postby skotos » Sat Apr 23, 2011 11:34 pm

Greek wrote:Trzeba to przekleić jeszcze kilka razy a liczba graczy wzrośnie dziesięciokrotnie.


Chyba działa, bo przekroczyliśmy ponownie 1000 graczy. Głównie Hiszpanów i Portugalczyków przybyło.
... I'm pulling your strings
twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you can't see a thing
Just call my name, `cause I'll hear you scream
skotoooooooos
User avatar
kaloryfer
Posts: 370
Joined: Fri May 21, 2010 9:44 am

Re: statystyki

Postby kaloryfer » Mon Apr 25, 2011 10:32 am

Po 9 dniach.

Angielski | 398 | 1866
Polski | 373 | 1796
Total | 1027 | 4966

Dużo więcej graczy, mniej więcej podobna ilość postaci (co ciekawe, w angielskiej strefie wzrosła ilość graczy, a zmalała postaci).
Echo
Posts: 724
Joined: Fri Jan 26, 2007 12:36 pm
Location: poland

Re: statystyki

Postby Echo » Mon Apr 25, 2011 9:08 pm

dupa, sami sobie nabijacie :twisted: klamce jedne :mrgreen:
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: statystyki

Postby Greek » Mon Apr 25, 2011 9:12 pm

Każdy skok liczby graczy należy pojmować jako tymczasowy. Wiadomo, że znów wróci do niewiele wyższego niż przed skokiem poziomu bo wiele słabych umysłów się wykruszy.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
Echo
Posts: 724
Joined: Fri Jan 26, 2007 12:36 pm
Location: poland

Re: statystyki

Postby Echo » Mon Apr 25, 2011 10:54 pm

przez cały czas, kiedy grałam, zastanawiałam się, jak to możliwe, że jeden gracz może mieć tak różne wcielenia. Nie udało mi się tego rozwikłać do samego końca. Statystyki tym bardziej mnie zadziwiają, bozawsze czułam, że za jedną postacią postacią kryło się przynajmniej 3-4 graczy. Podejrzewam, że dwie z nich były dziewczynami, dwie facetami, choć co do facetów, to w tym względzie nie umiem dokładnie się określić.
Ta zagadka trzymała mnie jakiś czas przy grze, a potem okazało się, że to nie tak być powinno, że to oszustwo i ja zaczęłam czuć się oszukiwana. Trwałam w grze zupełnie wbrew sobie i wbrew wszystkiemu milczałam, nie zgłaszając nic do PD. Kto wie, czy potraktowalibyście mnie serio, czy, jeśli wśród was był ktoś kto to robił, sprawa nie potoczyłaby się jak w mafii. Ja tu sobie sama rozgrywałam taką małą mafijną potyczkę i ją przegrałam. Na całym froncie. Nie udało mi się niczego rozwikłać poza kilkoma maciupeńkimi wątkami.

a co do statystyk... mam na codzień do czynienia z 4-5 maszynami, jeśli statystyki mają być lepsze, to na każdej z nich założę konto po 15 postaci. ślicznie będzie, prawda? :wink:

swiątecznie pozdrawiam 8)
User avatar
skotos
Posts: 198
Joined: Sun Jan 17, 2010 7:02 pm
Location: Trójmiasto i okolice

Re: statystyki

Postby skotos » Mon Apr 25, 2011 11:21 pm

Greek wrote:Każdy skok liczby graczy należy pojmować jako tymczasowy. Wiadomo, że znów wróci do niewiele wyższego niż przed skokiem poziomu bo wiele słabych umysłów się wykruszy.


Pewnie i masz rację, ale tak duży skokowy przyrost nawet "słabych umysłów" musi z czegoś wynikać. Pytanie co spowodowało napływ latynoskich graczy do Cantra. Zawsze taką informację można jakoś spożytkować.
... I'm pulling your strings
twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you can't see a thing
Just call my name, `cause I'll hear you scream
skotoooooooos
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Re: statystyki

Postby KVZ » Wed Apr 27, 2011 12:11 am

Może jeden gracz odkrył przez wyszukiwarke Cantr, i zareklamował w swoim gronie znajomych i wpadła ich mnoga liczba? Taki scenariusz jest też prawdopodobny.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
kaloryfer
Posts: 370
Joined: Fri May 21, 2010 9:44 am

Re: statystyki

Postby kaloryfer » Wed Apr 27, 2011 8:21 am

Echo wrote:a co do statystyk... mam na codzień do czynienia z 4-5 maszynami, jeśli statystyki mają być lepsze, to na każdej z nich założę konto po 15 postaci. ślicznie będzie, prawda? :wink:


Byle tylko pracowali przy projektach w budynkach i się nie odzywali, to będzie super. Coraz gorzej o dobrych pracowników.
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Re: statystyki

Postby Snake » Wed Apr 27, 2011 10:00 am

KEVEZ wrote:Może jeden gracz odkrył przez wyszukiwarke Cantr, i zareklamował w swoim gronie znajomych i wpadła ich mnoga liczba? Taki scenariusz jest też prawdopodobny.


Gracze Cantr nie mają znajomych opócz innych graczy Cantr - fakt faktyczny!
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
koksu
Posts: 165
Joined: Tue Mar 30, 2010 7:40 pm
Location: Polska, Zielonka

Re: statystyki

Postby koksu » Wed Apr 27, 2011 2:08 pm

Snake wrote:
KEVEZ wrote:Może jeden gracz odkrył przez wyszukiwarke Cantr, i zareklamował w swoim gronie znajomych i wpadła ich mnoga liczba? Taki scenariusz jest też prawdopodobny.


Gracze Cantr nie mają znajomych opócz innych graczy Cantr - fakt faktyczny!

Ja mam :!: chyba...

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest