Nowy system walki

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Re: Nowy system walki

Postby Snake » Sat Jan 08, 2011 7:37 pm

skotos wrote:Jak wyjdzie z kryjówki to przy sprytnych atakujących może być przez dobę uwiązany na pokładzie.


Sprytni atakujący musieliby być OOC, a przecież nikt tak nie gra, prawda? :mrgreen:
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
User avatar
skotos
Posts: 198
Joined: Sun Jan 17, 2010 7:02 pm
Location: Trójmiasto i okolice

Re: Nowy system walki

Postby skotos » Sat Jan 08, 2011 8:00 pm

Nawet ich o to nie podejrzewam. OOC jest BE.
Może się przecież zdarzyć, że przypadkiem ten zaatakowany się nie zaloguje przez dobę. Przypadki chodzą po graczach...
... I'm pulling your strings
twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you can't see a thing
Just call my name, `cause I'll hear you scream
skotoooooooos
User avatar
Mars
Posts: 852
Joined: Sat Apr 28, 2007 2:44 pm
Location: Poland

Re: Nowy system walki

Postby Mars » Sat Jan 08, 2011 9:26 pm

Ktos pytal wczesniej o to, w jaki sposob przedtem gora dala plamy z wprowadzeniem podsluchiwania szeptow i planami zrobienia szeptania w ogole nawet tak, zeby nie dalo sie tego zrobic bez kazdorazowej zgody postaci do ktorej szeptamy - juz mowie dlaczego.

Wprowadzono cos takiego bez kompletnie zadnej konsultacji czy ankiety. Byc moze byly jakies posty na forum angielskim, ale polacy stanowia co najmniej 2/5 tej gry. W ten sposob sie zmian wywracajacych mechanizmy do gory nogami nie wprowadza. Benzyne wprowadzano kilka realnych lat i bylo wiadomo w jaki sposob mniej wiecej bedzie dzialac - ale szepty przygotowano po cichu i bach. Jak podwyzki za PRL, do "spolecznych konsultacji".

Tutaj juz jest lepiej - szczegolowe(?) objasnienienie zmian zanim zostana wprowadzone. Ale nadal brakuje mi dobrej komunikacji na linii anglojezyczne departamenty <-> polacy i to jest to czym my sami musimy sie zajac.

Wedlug mnie jesli rozne ankiety wykaza, ze tylko niecale 1/3 chce zmian tak jak w tlumaczeniu, to w ogole to nie powinno zostac wprowadzone. Nie w taki sposob.

Bierzcie sie ludzie za zbieranie opinii polskich graczy, koncepcji, protestow i wszelkich uwag, tlumaczeniem tego i przedstawianiem na forum angielskim. Niech cos z tego konstruktywnego wyniknie a nie kolejna zmiana - powod dziesiatek krzyzykow.
User avatar
suchy
Posts: 2000
Joined: Mon Aug 28, 2006 10:06 am
Location: Under your bed, waiting for you to turn off the light

Re: Nowy system walki

Postby suchy » Sat Jan 08, 2011 9:46 pm

Ależ proszę bardzo.

Jeśli ankieta wykaże, że Polacy nie chcą zmian w przedstawionej formie, to oczywiście jako polski LO przekażę to komu trzeba. Mimo, że z takim zdaniem się nie będę zgadzał.
Prosiłbym tylko o zebranie w 'kupkę' konkretnych wymienionych przez was minusów tych zmian i proponowanych przez was modyfikacji. Tak, żebym nie musiał od początku czytać tego wątku i szukać, co trzeba...
Możesz nawet zrobić to już teraz, a przekażę waszą opinię.
You still stood there screaming
No one caring about these words you tell
My friend, before your voice is gone
One man's fun is another's hell!

Wyjdź z domu. Może pod twoim blokiem napierdalają się magowie.
User avatar
kaloryfer
Posts: 370
Joined: Fri May 21, 2010 9:44 am

Re: Nowy system walki

Postby kaloryfer » Sat Jan 08, 2011 10:34 pm

wszyscy byście tylko narzekali
pora nauczyć się, że to góra wie co robi, a gracze mają grać
nie na odwrót
oxyquan
Posts: 238
Joined: Sun Aug 15, 2010 9:51 am

Re: Nowy system walki

Postby oxyquan » Sun Jan 09, 2011 4:04 pm

Snake wrote:
skotos wrote:Jak wyjdzie z kryjówki to przy sprytnych atakujących może być przez dobę uwiązany na pokładzie.


Sprytni atakujący musieliby być OOC, a przecież nikt tak nie gra, prawda? :mrgreen:


Wystarczy, że będą sprytni. Bez żadnego naginania zasad.
shadow9955
Posts: 2
Joined: Fri Nov 19, 2010 3:45 pm

Re: Nowy system walki

Postby shadow9955 » Sun Jan 09, 2011 6:23 pm

Snake wrote:
in vitro... wrote:słyszałem, że w trakcie ataku nikt się rusza, więc zabicie złodzieja trwać będzie 1 dzień + godzina na powrót


tylko pod warunkiem ze złodziej nie zaloguje się do gry przez dobę

To jak ktoś będzię chciał uderzyć moją pstać nie będę sie logował przez dobe albo dłużej.Super...
User avatar
suchy
Posts: 2000
Joined: Mon Aug 28, 2006 10:06 am
Location: Under your bed, waiting for you to turn off the light

Re: Nowy system walki

Postby suchy » Sun Jan 09, 2011 7:08 pm

shadow9955 wrote:To jak ktoś będzię chciał uderzyć moją pstać nie będę sie logował przez dobe albo dłużej.Super...


Niezbyt rozumiem takie podejście.
Przestaniecie grać na cały dzień tylko po to, żeby o parę godzin przedłużyć życie swojej postaci? Bez sensu...
Zresztą, wydaje mi się, że jeśli zalogujesz się, zajrzysz na postać i zobaczysz, że ktoś próbuje ją atakować to gra zaznaczy Cię jako zalogowanego... I już nie będzie dnia życia, tylko dużo krócej...
You still stood there screaming
No one caring about these words you tell
My friend, before your voice is gone
One man's fun is another's hell!

Wyjdź z domu. Może pod twoim blokiem napierdalają się magowie.
oxyquan
Posts: 238
Joined: Sun Aug 15, 2010 9:51 am

Re: Nowy system walki

Postby oxyquan » Sun Jan 09, 2011 7:24 pm

suchy wrote:
shadow9955 wrote:To jak ktoś będzię chciał uderzyć moją pstać nie będę sie logował przez dobe albo dłużej.Super...


Niezbyt rozumiem takie podejście.
Przestaniecie grać na cały dzień tylko po to, żeby o parę godzin przedłużyć życie swojej postaci? Bez sensu...
Zresztą, wydaje mi się, że jeśli zalogujesz się, zajrzysz na postać i zobaczysz, że ktoś próbuje ją atakować to gra zaznaczy Cię jako zalogowanego... I już nie będzie dnia życia, tylko dużo krócej...


Ale za to atakujący będą mogli to wykorzystać w prosty sposób. :twisted:
Echo
Posts: 724
Joined: Fri Jan 26, 2007 12:36 pm
Location: poland

Re: Nowy system walki

Postby Echo » Sun Jan 09, 2011 9:44 pm

A może tak przestaniecie podsuwać różnego rodzaju pomysły? :evil:

Sama zmiana jest oki, ale i z każdej sytuacji jest wyjście.
Pozwólcie na szukanie tego wszystkiego w grze.

Długo przyglądałam sie temu tematowi z boku, ale tym razem oxyguan przesądził o tym, że pora coś powiedzieć. Styl walki w grze już dawno był przez wszystkich opanowany na każdy możliwy sposób, tak więc może to jakiś pomysł na urozmaicenie gry? :wink: ProgD będzie zmieniać system walki, albo zostanie on zaprogramowany tak, ażeby wybierany był losowo. :D ale byłoby fajnie :mrgreen:
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Nowy system walki

Postby Sasza » Mon Jan 10, 2011 4:15 am

Jak rozumiem, będzie można sprawdzać, kto śpi, a kto tylko udaje?
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Re: Nowy system walki

Postby KVZ » Tue Jan 11, 2011 4:19 am

oxyquan wrote:
suchy wrote:
shadow9955 wrote:To jak ktoś będzię chciał uderzyć moją pstać nie będę sie logował przez dobe albo dłużej.Super...


Niezbyt rozumiem takie podejście.
Przestaniecie grać na cały dzień tylko po to, żeby o parę godzin przedłużyć życie swojej postaci? Bez sensu...
Zresztą, wydaje mi się, że jeśli zalogujesz się, zajrzysz na postać i zobaczysz, że ktoś próbuje ją atakować to gra zaznaczy Cię jako zalogowanego... I już nie będzie dnia życia, tylko dużo krócej...


Ale za to atakujący będą mogli to wykorzystać w prosty sposób. :twisted:


Jak dodasz jeszcze do tego OOC, i zgadywanie się na gg, co jest w praktyce nie do namierzenia, to no comment. Rzeczywiście świetna zmiana.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
Waclaw I
Posts: 65
Joined: Sat May 08, 2010 2:45 pm

Re: Nowy system walki

Postby Waclaw I » Sun Jan 16, 2011 4:02 pm

Wcześniej było możliwe wybicie całego miasta przez pięć osób. Mnie się zmiany podobają, a zgadywanie się na gg, to zwykłe łamanie zasad fair play, a z tym się nic nie dało i nie da zrobić.
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Re: Nowy system walki

Postby Marcia » Sun Jan 16, 2011 11:14 pm

Teraz, po zabraniu wlasciwosci herbacie i innym takim juz nie jest mozliwe. Do tego ograniczenie liczby mozliwych ciosow przez zwiekszenie zmeczenia i nie ma mowy o zadnej masakrze. O ile oczywiscie nie wpadnie trzydziestoosobowa banda, ale o taka nielatwo.
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Re: Nowy system walki

Postby Snake » Mon Jan 17, 2011 10:38 am

Marcia wrote:Teraz, po zabraniu wlasciwosci herbacie i innym takim juz nie jest mozliwe. Do tego ograniczenie liczby mozliwych ciosow przez zwiekszenie zmeczenia i nie ma mowy o zadnej masakrze. O ile oczywiscie nie wpadnie trzydziestoosobowa banda, ale o taka nielatwo.


Trzydiestoosobowa banda - to wojsko! karne i posłuszne! ;>
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest