(wydzielone z Ciekawostek) Jak oni wyglądają ;)

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

gn0m
Posts: 96
Joined: Wed May 08, 2013 1:38 pm

Re: (wydzielone z Ciekawostek) Jak oni wyglądają ;)

Postby gn0m » Wed Jul 20, 2016 4:37 pm

Poprawcie mnie jeśli się mylę ale ten temat służy chyba do podawania opisów śmiesznych, dobrych, przesadzonych, ogólnie wyróżniających się ze względu na treść, nie na formę.

Błędy stylistyczne i językowe (typu brak przecinka przy brązowych pośladkach, problemy ze spacjami czy posiadanie centymetrów wzrostu) lepiej chyba szepnąć OOC w grze - bo inaczej nie znikną (chyba że gracz wejdzie przypadkiem na forum) - zaś podawanie ich tutaj większego sensu nie ma - literówki ani śmieszne ani ciekawe nie są.
User avatar
andrzejek
Posts: 224
Joined: Fri Mar 27, 2015 9:55 pm

Re: (wydzielone z Ciekawostek) Jak oni wyglądają ;)

Postby andrzejek » Wed Jul 20, 2016 7:03 pm

dla nas sa
User avatar
Marian10
Posts: 100
Joined: Tue Apr 23, 2013 12:34 pm

Re: (wydzielone z Ciekawostek) Jak oni wyglądają ;)

Postby Marian10 » Fri Jul 22, 2016 4:38 pm

To nie jest kwestia literówki czy braku przecinka, bo każdy je robi, oba opisy były całkowicie stylistycznie błędne. Nie to jest jednak ważne, nie wrzuciłem tego tutaj by wytykać komuś pomyłki ale by pośmiać się z kwiatków jakie owe błędy wywołały. Wyszło dość zabawnie więc uznałem że się tu nadają. Jeśli komuś z tego powodu przykro to sory, taki już ze mnie złośliwy fred.
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: (wydzielone z Ciekawostek) Jak oni wyglądają ;)

Postby Sasza » Sat Aug 27, 2016 9:59 pm

Łapię dysonans poznawczy gdy patrzę na Gośkę: "Uśmiechnięta, szczupła brunetka. Ma brązowe oczy. Nie ma większości zębów." - i przy tym ciągle płacze (z powodu głodu, na którym już zjadła zęby).
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
pulkownikarnold
Posts: 36
Joined: Sat Nov 28, 2015 11:49 pm

Re: (wydzielone z Ciekawostek) Jak oni wyglądają ;)

Postby pulkownikarnold » Sat Aug 27, 2016 10:49 pm

Sasza wrote:Łapię dysonans poznawczy gdy patrzę na Gośkę: "Uśmiechnięta, szczupła brunetka. Ma brązowe oczy. Nie ma większości zębów." - i przy tym ciągle płacze (z powodu głodu, na którym już zjadła zęby).


To nie głód, To próchnica.
User avatar
andrzejek
Posts: 224
Joined: Fri Mar 27, 2015 9:55 pm

Re: (wydzielone z Ciekawostek) Jak oni wyglądają ;)

Postby andrzejek » Sat Aug 27, 2016 11:36 pm

bo ona byla mila i usmiechnieta zanim nie przezyla tych tragicznych wydarzen ktore spowodowaly zmiany jej charakteru
212
Posts: 37
Joined: Mon Nov 05, 2012 11:10 pm

Re: (wydzielone z Ciekawostek) Jak oni wyglądają ;)

Postby 212 » Mon Aug 29, 2016 6:22 pm

andrzejek wrote:bo ona byla mila i usmiechnieta zanim nie przezyla tych tragicznych wydarzen ktore spowodowaly zmiany jej charakteru
Pierdolicie, Andrzejku. Ona NIE MA charakteru. :?

Jako postać jest gniotem. Bublem. Nie wiem, czym jeszcze. Może ucieleśnieniem absurdalnej zasady, że "każdy ma prawo mieć dowolnie nijaką i beznadziejną postać", więc PD nie zainterweniuje. Kiedyś by był ban, ale teraz mamy gównianą poprawność polityczną, zarówno IC, jak OOC.

Czyli: ani banem ją, ani toporem. Pozostaje ignorowanie.
Baska
Posts: 9
Joined: Sun Mar 02, 2014 1:18 am

Re: (wydzielone z Ciekawostek) Jak oni wyglądają ;)

Postby Baska » Tue Aug 30, 2016 7:36 pm

212 wrote:
andrzejek wrote:bo ona byla mila i usmiechnieta zanim nie przezyla tych tragicznych wydarzen ktore spowodowaly zmiany jej charakteru
Pierdolicie, Andrzejku. Ona NIE MA charakteru. :?

Jako postać jest gniotem. Bublem. Nie wiem, czym jeszcze. Może ucieleśnieniem absurdalnej zasady, że "każdy ma prawo mieć dowolnie nijaką i beznadziejną postać", więc PD nie zainterweniuje. Kiedyś by był ban, ale teraz mamy gównianą poprawność polityczną, zarówno IC, jak OOC.

Czyli: ani banem ją, ani toporem. Pozostaje ignorowanie.


Popieram w 100%.
I umówmy się. Żadnych "tragicznych wydarzeń" nie było. Żenada i tyle.
karol77
Posts: 22
Joined: Mon Nov 12, 2012 4:21 pm

Re: (wydzielone z Ciekawostek) Jak oni wyglądają ;)

Postby karol77 » Tue Aug 30, 2016 9:34 pm

Też popieram.
User avatar
rd1988
Posts: 309
Joined: Sun Mar 15, 2015 6:16 pm
Location: Piękne miasto smogu, korków, dziurawych ulic i kiboli.

Re: (wydzielone z Ciekawostek) Jak oni wyglądają ;)

Postby rd1988 » Tue Aug 30, 2016 11:13 pm

Andrzejek o tym doskonale wie, napisał to celowo żeby was znowu strolować. :D Piona Andrzeju
:twisted:
Baska
Posts: 9
Joined: Sun Mar 02, 2014 1:18 am

Re: (wydzielone z Ciekawostek) Jak oni wyglądają ;)

Postby Baska » Tue Aug 30, 2016 11:33 pm

rd1988 wrote:Andrzejek o tym doskonale wie, napisał to celowo żeby was znowu strolować. :D Piona Andrzeju

No boki zrywać. Faktycznie brawo andrzejek. Jakież wysublimowane poczucie humoru.
User avatar
rd1988
Posts: 309
Joined: Sun Mar 15, 2015 6:16 pm
Location: Piękne miasto smogu, korków, dziurawych ulic i kiboli.

Re: (wydzielone z Ciekawostek) Jak oni wyglądają ;)

Postby rd1988 » Tue Aug 30, 2016 11:38 pm

Baska wrote:
rd1988 wrote:Andrzejek o tym doskonale wie, napisał to celowo żeby was znowu strolować. :D Piona Andrzeju

Faktycznie brawo andrzejek. Jakież wysublimowane poczucie humoru.


Tak! Atakujmy moje jakże okropnie niskie poczucie humoru. Ostatnio słyszałem, że u pewnych jednostek sarkazm bywa trudny do wyłapania, dziś przekonałem się że to prawda.
Wystarczy prześledzić kilka postów Andrzejka by nie brać ich na poważnie. To jest proszę państwa Rigel Kent na miarę naszych możliwości. Ale czy mam go z tego powodu besztać? Nie, na swój pokrętny sposób jest nawet oryginalny. Co z tą wiedzą zrobisz to już twoja sprawa, ja zwykle przewijam jego wypowiedzi.

212 wrote:Czyli: ani banem ją, ani toporem. Pozostaje ignorowanie.


Co zabrania Twojej postaci rąbnąć ją toporem po głowie albo lobbować za wygnaniem z miasta że wybierasz najgorsze możliwe rozwiązanie?
W końcu może ją irytować.
:twisted:
Baska
Posts: 9
Joined: Sun Mar 02, 2014 1:18 am

Re: (wydzielone z Ciekawostek) Jak oni wyglądają ;)

Postby Baska » Wed Aug 31, 2016 12:10 am

rd1988 wrote:
Baska wrote:
rd1988 wrote:Andrzejek o tym doskonale wie, napisał to celowo żeby was znowu strolować. :D Piona Andrzeju

Faktycznie brawo andrzejek. Jakież wysublimowane poczucie humoru.


Tak! Atakujmy bardziej moje jakież okropne poczucie humoru. Ostatnio słyszałem, że u pewnych jednostek sarkazm bywa trudny do wyłapania, dziś przekonałem się że to prawda.
Wystarczy prześledzić kilka postów Andrzejka by nie brać jego postów na poważnie. Forumowa "maskotka" na styl Rigela Kenta. Co z tą wiedzą zrobisz to już twoja sprawa.


Ależ dlaczego Ty czujesz się atakowany? Skąd pomyśl, że atakuję Twoje wysublimowane? :twisted:
Albo, że ktoś bierze na poważnie andrzejka? Andrzejek to żenada, niezależnie od tego, czy to... jakby to ująć delikatnie...? niezbyt.... no dobra, czy to dziewięciolatek, czy też przygłup, któremu się wydaje, że jest szalenie dowcipny i tak inteligentnie gra na nerwach nudziarzom :P Żenadę trudno brać na poważnie.
User avatar
rd1988
Posts: 309
Joined: Sun Mar 15, 2015 6:16 pm
Location: Piękne miasto smogu, korków, dziurawych ulic i kiboli.

Re: (wydzielone z Ciekawostek) Jak oni wyglądają ;)

Postby rd1988 » Wed Aug 31, 2016 12:15 am

Baska wrote:Ależ dlaczego Ty czujesz się atakowany? Skąd pomyśl, że atakuję Twoje wysublimowane?

To pewnie przez użyty cytat, myślałem że to skierowane jest bezpośrednio do mnie.

Baska wrote:Andrzejek to żenada, niezależnie od tego, czy to... jakby to ująć delikatnie...? niezbyt.... no dobra, czy to dziewięciolatek, czy też przygłup, któremu się wydaje, że jest szalenie dowcipny i tak inteligentnie gra na nerwach nudziarzom :P Żenadę trudno brać na poważnie.


Opinie ekspertów co do tego czy Andrzejek jest dziewięciolatkiem czy może performansem artystycznym są trochę podzielone. Ja myślę że jego zadaniem jest nie rozbawianie nas, a skuteczne irytowanie. I robi to zarówno na forum jak i w grze, sukcesywnie łapiąc forumowiczów na baity. Kończąc offtop mówię Dobranoc :P
:twisted:
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: (wydzielone z Ciekawostek) Jak oni wyglądają ;)

Postby Sasza » Wed Aug 31, 2016 7:59 am

Wiecie, poza tymi męczącymi postaciami, ma kilka, które chodzą po grze i nazywają wszystkie budynki, pojazdy i tabliczki imionami swoich postaci, jak: "Andrzej", "Kuba" - i jeszcze jakieś były. Kiepsko to wygląda gdy ktoś zacznie podróżować, a sam andrzejek uwagi o tym ma w dupie. Szuka uwagi u graczy, a że ją dostaje, to sam tak łatwo nie usunie konta.
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: gn0m and 1 guest