problem

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

któś
Posts: 2
Joined: Tue Dec 29, 2009 6:41 pm

problem

Postby któś » Tue Dec 29, 2009 7:04 pm

zarejestrowałem konto. Wszystko jest cool do momentu kiedy nie moglem wejsc na zadna postac i pojawił sie komunikat :

ERROR: You can\'t do anything while your account is locked=

mozna temu jakoś zaradzić?
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Postby gawi » Tue Dec 29, 2009 7:06 pm

hmmm nie grałeś nnz? albo nie wcisles czegos na przyklad trybu wakacyjnego jesli nic z tych rzeczy zglos do pd , a swoją drogą ten post powinien byc w ogólnej pomocy a nie tutaj
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
User avatar
koliberek
Posts: 237
Joined: Thu Mar 15, 2007 8:28 pm

Re: problem

Postby koliberek » Fri Feb 05, 2010 9:29 pm

To ja może zacznę od początku. Przy prawie każdej wypowiedzi jakiejkolwiek postaci wyrzuca do strony z listą postaci z informacją "ERROR: Nie możesz przeglądać zdarzeń innych graczy! ". Czy dałoby się coś z tym zrobić? Bo bardzo ciężko tak grać. Zwłaszcza, że nie zawsze zapisuje wypowiedź na stronie zdarzeń i często trzeba ją powtarzać. Sytuacja ma się podobnie w przypadku zapamiętywania czyjegoś imienia. Zdarza się, że muszę kilka razy ponawiać operację nim uda się zapisać imię. Rozumiem, że postać może mieć sklerozę, ale że wszystkie? :roll:
Druga sprawa to opcja "pokaż więcej". Jeśli korzystam z jej dobrodziejstwa, to zaraz zawiesza mi przeglądarkę z informacją, że "nie odpowiada" (na różnych kom. I każdy nowy tekst pojawiający się na stronie powoduje jej zawieszenie na kilka minut. Zatem z opcji nie da się skorzystać naprawdę.
Jeśli dzień lub dwa nie zaglądam do postaci, u której wiele się dzieje, nie bardzo da się zrobić to później. Problem jest taki sam, jak przy opcji "pokaż więcej". Musiałam zrezygnować z czytania tego co się działo i ukryć tekst, bo inaczej czytałabym tydzień, co było.
Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest występowanie surowców w magazynie. Próbuję podnieść kilka rzeczy i po podniesieniu każdej, reszta się przetasowuje i nie znajduje się już na tych pozycjach, co wcześniej. Wedle jakiego klucza się tasuje nie wiem, nie próbowałam wnikać. Trochę to utrudnia. Do tej pory wszystko leżało na swoim miejscu i było zdecydowanie wygodniej.
Pewnie nie wszystkie problemy, z którymi borykam się ostatnio wymieniłam, ale z pewnością dam znać, jak tylko coś mi się przypomni.
Na koniec dodam, że opisane sytuacje mają miejsce na wszystkich komputerach, do jakich mam dostęp :roll:
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Re: problem

Postby marol » Fri Feb 05, 2010 9:40 pm

Koliberku, do czasu rozwiązania problemu proponuję sobie to wyłączyć (na stronie gracza przycisk Zmień i wyłączamy JavaScript contents).
(SRVPRC)
Image
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Re: problem

Postby KVZ » Fri Feb 05, 2010 10:19 pm

koliberek wrote:To ja może zacznę od początku. Przy prawie każdej wypowiedzi jakiejkolwiek postaci wyrzuca do strony z listą postaci z informacją "ERROR: Nie możesz przeglądać zdarzeń innych graczy! ". Czy dałoby się coś z tym zrobić? Bo bardzo ciężko tak grać. Zwłaszcza, że nie zawsze zapisuje wypowiedź na stronie zdarzeń i często trzeba ją powtarzać. Sytuacja ma się podobnie w przypadku zapamiętywania czyjegoś imienia. Zdarza się, że muszę kilka razy ponawiać operację nim uda się zapisać imię. Rozumiem, że postać może mieć sklerozę, ale że wszystkie? :roll:


Też czasami wysakuje mi ten błąd i nauczyłem się kopiować tekst przed wysłaniem do schowka. Pomaga. Albo tak jak napisał Marol wyłączyć JS w opcjach Cantr.


koliberek wrote:Druga sprawa to opcja "pokaż więcej". Jeśli korzystam z jej dobrodziejstwa, to zaraz zawiesza mi przeglądarkę z informacją, że "nie odpowiada" (na różnych kom. I każdy nowy tekst pojawiający się na stronie powoduje jej zawieszenie na kilka minut. Zatem z opcji nie da się skorzystać naprawdę.
Jeśli dzień lub dwa nie zaglądam do postaci, u której wiele się dzieje, nie bardzo da się zrobić to później. Problem jest taki sam, jak przy opcji "pokaż więcej". Musiałam zrezygnować z czytania tego co się działo i ukryć tekst, bo inaczej czytałabym tydzień, co było.


Używam wolnego połączenia to też znam ten ból. Najlepiej przenieść swoje postacie do budynków tam gdzie to możliwe, albo cześciej odwiedzać postać. W przypadku gdy trzeba wczytywać całą liste zdarzeń to najcześciej stosuje przycisk zatrzymania w przeglądarce gdy jest za długa i nie potrzebuje czytać całej. Po przeczytaniu tego co się wgrało daje na "ukryj wszystko" i jest ok. Pozdawiam :]
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
koliberek
Posts: 237
Joined: Thu Mar 15, 2007 8:28 pm

Re: problem

Postby koliberek » Fri Feb 05, 2010 11:21 pm

marol wrote:Koliberku, do czasu rozwiązania problemu proponuję sobie to wyłączyć (na stronie gracza przycisk Zmień i wyłączamy JavaScript contents).


Dziękuję bardzo :D. Zastosowałam się do zaleceń i mam nadzieję, że pomoże.
User avatar
koliberek
Posts: 237
Joined: Thu Mar 15, 2007 8:28 pm

Re: problem

Postby koliberek » Fri Feb 05, 2010 11:23 pm

KEVEZ wrote:
koliberek wrote:To ja może zacznę od początku. Przy prawie każdej wypowiedzi jakiejkolwiek postaci wyrzuca do strony z listą postaci z informacją "ERROR: Nie możesz przeglądać zdarzeń innych graczy! ". Czy dałoby się coś z tym zrobić? Bo bardzo ciężko tak grać. Zwłaszcza, że nie zawsze zapisuje wypowiedź na stronie zdarzeń i często trzeba ją powtarzać. Sytuacja ma się podobnie w przypadku zapamiętywania czyjegoś imienia. Zdarza się, że muszę kilka razy ponawiać operację nim uda się zapisać imię. Rozumiem, że postać może mieć sklerozę, ale że wszystkie? :roll:


Też czasami wysakuje mi ten błąd i nauczyłem się kopiować tekst przed wysłaniem do schowka. Pomaga. Albo tak jak napisał Marol wyłączyć JS w opcjach Cantr.


koliberek wrote:Druga sprawa to opcja "pokaż więcej". Jeśli korzystam z jej dobrodziejstwa, to zaraz zawiesza mi przeglądarkę z informacją, że "nie odpowiada" (na różnych kom. I każdy nowy tekst pojawiający się na stronie powoduje jej zawieszenie na kilka minut. Zatem z opcji nie da się skorzystać naprawdę.
Jeśli dzień lub dwa nie zaglądam do postaci, u której wiele się dzieje, nie bardzo da się zrobić to później. Problem jest taki sam, jak przy opcji "pokaż więcej". Musiałam zrezygnować z czytania tego co się działo i ukryć tekst, bo inaczej czytałabym tydzień, co było.


Używam wolnego połączenia to też znam ten ból. Najlepiej przenieść swoje postacie do budynków tam gdzie to możliwe, albo cześciej odwiedzać postać. W przypadku gdy trzeba wczytywać całą liste zdarzeń to najcześciej stosuje przycisk zatrzymania w przeglądarce gdy jest za długa i nie potrzebuje czytać całej. Po przeczytaniu tego co się wgrało daje na "ukryj wszystko" i jest ok. Pozdawiam :]


Przeniesienie niestety nie jest możliwe, ale dziękuję za szybką reakcję i pomoc w znalezieniu rozwiązania. Co prawda nie rozumiem tej części o przyciskach w przeglądarce, ale nie szkodzi :D .
Pozdrawiam
User avatar
Armulus Satchula
Posts: 1244
Joined: Wed Oct 29, 2003 3:57 am

Re: problem

Postby Armulus Satchula » Fri Feb 05, 2010 11:24 pm

Jakie powinny być nazwy użytkownika? Proszę podać mi i odpowiedzi w tym temacie.
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Re: problem

Postby KVZ » Sat Feb 06, 2010 1:17 am

koliberek wrote:Przeniesienie niestety nie jest możliwe, ale dziękuję za szybką reakcję i pomoc w znalezieniu rozwiązania. Co prawda nie rozumiem tej części o przyciskach w przeglądarce, ale nie szkodzi :D .
Pozdrawiam


Chodzi o przycisk zatrzymania obok przycisku wstecz i w przód. W Operze jest on pod przyciskiem przeładowania strony i skrót do niego to CTRL+. (kropka). W IE nie wiem jaki jest skrót klawiszowy, ale jest on widoczny bezpośredio po prawej stronie od przycisków wstecz i w przód. Na ikonce jest dokument z czerwonym znakiem X ;)

Armulus Satchula wrote:Jakie powinny być nazwy użytkownika? Proszę podać mi i odpowiedzi w tym temacie


Jeśli chodzi o użytkownika który założył ten temat to jego nick powinien być "któś" zgodnie z tą stroną: http://www.fileformat.info/info/unicode ... /index.htm

Code: Select all

*If you mean about user who created this topic his username should be "któś" acording to this page: http://www.fileformat.info/info/unicode/char/015b/index.htm
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
koliberek
Posts: 237
Joined: Thu Mar 15, 2007 8:28 pm

Re: problem

Postby koliberek » Sun Mar 21, 2010 6:32 pm

Troszeczkę nie działa :cry:
Parse error: syntax error, unexpected T_CASE in /home/http/www.cantr.net/www/objects.inc.php on line 211
Proszę o pomoc, bo nie wiem ile dam radę bez cantra :twisted: *wierci się nerwowo*
User avatar
BZR
Posts: 1483
Joined: Wed Aug 02, 2006 5:44 pm
Location: Poland

Re: problem

Postby BZR » Sun Mar 21, 2010 8:38 pm

Prace planowe;)

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest