Ortografia cantryjska... (wydzielony offtop)

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Jinchuuriki
Posts: 723
Joined: Sat May 10, 2008 9:54 am
Location: Szczytno in Poland
Contact:

Postby Jinchuuriki » Wed Nov 18, 2009 10:04 pm

Koralat wrote:Jak się nie jest pewnym jakiegoś słowa to otworzyć nową kartę, wpisać w google słownik jp i sprawdzać! :roll:


Wystarczy kliknąć powiększ nad polem do wpisywania tekstu. Wtedy będzie się podkreślało na czerwono to, co źle napisane zostało.
"Freedom is only a hallucination"
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Postby lacki2000 » Wed Nov 18, 2009 10:12 pm

Jinchuuriki wrote:
Koralat wrote:Jak się nie jest pewnym jakiegoś słowa to otworzyć nową kartę, wpisać w google słownik jp i sprawdzać! :roll:


Wystarczy kliknąć powiększ nad polem do wpisywania tekstu. Wtedy będzie się podkreślało na czerwono to, co źle napisane zostało.
Ale to chyba tylko w FF, czy inne przeglądarki też już to mają? Ja nie wiem bo IE używam tylko do ściągnięcia FF :>
Jakby szkoły były prywatne i nie było przymusu edukacji to by nagle odsetek "dysów" spadł daleko poza margines społeczny.
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
User avatar
Fieger
Posts: 512
Joined: Mon Aug 14, 2006 8:16 am
Location: oo..gdzies tam

Postby Fieger » Wed Nov 18, 2009 10:14 pm

lacki2000 wrote:Jakby szkoły były prywatne i nie było przymusu edukacji to by nagle odsetek "dysów" spadł daleko poza margines społeczny.

A wiesz jakby ten margines się poszerzył?
I have a cunning plan...
User avatar
Koralat
Posts: 268
Joined: Thu Jul 10, 2008 12:14 pm

Postby Koralat » Wed Nov 18, 2009 10:22 pm

Jinchuuriki wrote:
Koralat wrote:Jak się nie jest pewnym jakiegoś słowa to otworzyć nową kartę, wpisać w google słownik jp i sprawdzać! :roll:


Wystarczy kliknąć powiększ nad polem do wpisywania tekstu. Wtedy będzie się podkreślało na czerwono to, co źle napisane zostało.


O widzisz... nawet nie wiedziałam :P
Czemu wcześniej nie mówiłeś? :roll:
User avatar
Jinchuuriki
Posts: 723
Joined: Sat May 10, 2008 9:54 am
Location: Szczytno in Poland
Contact:

Postby Jinchuuriki » Thu Nov 19, 2009 8:02 pm

Koralat wrote:
Jinchuuriki wrote:
Koralat wrote:Jak się nie jest pewnym jakiegoś słowa to otworzyć nową kartę, wpisać w google słownik jp i sprawdzać! :roll:


Wystarczy kliknąć powiększ nad polem do wpisywania tekstu. Wtedy będzie się podkreślało na czerwono to, co źle napisane zostało.


O widzisz... nawet nie wiedziałam :P
Czemu wcześniej nie mówiłeś? :roll:


Nie pytałaś :D
"Freedom is only a hallucination"
AUTO
Posts: 755
Joined: Mon Feb 06, 2006 9:19 pm

Postby AUTO » Fri Nov 20, 2009 5:24 pm

XXX mówi: "A nasz śliczność, mówiła że szuka zajęcia. Pewnie w AntyPracach będzie coś do robienia. Napewno jak skączę zbieranie konopi to będzie przerub jej. Ale YYY mówiła że jest jakaś ważna sprawa więc lepiej zostać na zewnącz. Najlepiej komuś pomusz jak szukasz zajęcia, albo zacznij jakieś surowce zbierać."


Błagam, używajcie firefoxa albo jakoś inaczej walczcie z tymi błędami bo oczy bolą :/
User avatar
Sayuri
Posts: 224
Joined: Fri Mar 30, 2007 3:36 pm
Location: czarny domek

Postby Sayuri » Mon Nov 23, 2009 8:17 am

Ula wrote:(...)prawdziwą homeostazę uzyskuje się dopiero po śmierci.


To ja nie żyję?? :shock:
Image

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest