wydzielone / O rewolucji i innych takich

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Avx
Posts: 515
Joined: Mon Oct 23, 2006 12:11 pm

Postby Avx » Sat Jul 25, 2009 11:49 am

OktawiaN :) wrote:Dlaczemu? Dla tych pięciu minut orgazmu dla Waszych postaci, że zabiły jakiegoś cantryjczyka?


Moja postać, z już od dawna zaplanowaną chęcią posiadania i władzy, wpadła PRZYPADKIEM prosto w chaos wojny domowej. Jakże inaczej mogła zareagować, zgodnie z naturą swą, jak nie wchodzić w łaski nowej administracji, w nadziei na stanowiska i bogactwa ?

Ok, mogła wziąść w noc walk klucz do szabrownika, zapakować żelazem i zwiać. Lepiej by na tym wyszła... Lecz wtedy jeszcze tego nie wiedziała; uznała, że władza na tak olbrzymią metropolią opłaca się bardziej niż piratowanie. I gdyby się udało, to miałaby rację.

Czysta postaci natura, panowie. Nie miejcie pretensji do gracza, który prywatnie lubi kapitalizm; niech wasze postaci (postaci, też NIE gracze) mają pretensje do ludowego rewolucjonisty, który chciał rozdawać ludowi a przy okazji swojej kieszeni.
pikolo
Posts: 305
Joined: Sat Aug 04, 2007 12:18 pm

Postby pikolo » Sat Jul 25, 2009 11:53 am

Avx, niektórzy nie bardzo łapią, że władza raz dana może wymsknąć się z rąk...

A tak patrząć z perspektywy gracza i perspektywy dalszej gry, to nawet dobrze się stało że wyrżnięto elitę :twisted: wiecie, nowe przetasowanie, może kolejne wojny... coś się zacznie dziać a nie zbieranie kolejnych dziwnych ziół czy propozycje setnej odmiany herbaty/kawy/szmatki w sugestiach.
Czy nie uważasz, że na 15 twoich postaci chociaż część mogłaby nie biegać z kuszami, żelaznymi tarczami i konopnymi ciuchami, tylko czymś bardziej oryginalnym?
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Postby gawi » Sat Jul 25, 2009 12:07 pm

nie wszystkie szychy zginely ....
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
Avx
Posts: 515
Joined: Mon Oct 23, 2006 12:11 pm

Postby Avx » Sat Jul 25, 2009 12:19 pm

Raz się wszyscy skarżą: świat Cantra ugrzeczniony, wszyscy mili i kochani, piraci coraz rzadziej, "już nie ma takich akcji jak z Diarą" (nie jest to dosłowny cytat, ale oddanie sensu niektórych dawnych wypowiedzi), "w Cantrze nigdy nie będzie prawdziwej wojny, a już na pewno nie pomiędzy dużymi miastami"...

Cóż, dostaliście tylko wojnę domową, do tego jednodniową, a już piszczycie z przerażeniem i pragniecie dawnej nudy ? I co najgorsze krzyżykujecie się...

To co się stanie, jak już wybuchnie jakaś wielka wojna na serio :twisted: Kto wie ? Skoro jedna niewyobrażalna rzecz stała się już możliwą... :D
pikolo
Posts: 305
Joined: Sat Aug 04, 2007 12:18 pm

Postby pikolo » Sat Jul 25, 2009 12:59 pm

nie wszystkie szychy zginely


ale większość tak. Te "najszychsze" legły;-)
Czy nie uważasz, że na 15 twoich postaci chociaż część mogłaby nie biegać z kuszami, żelaznymi tarczami i konopnymi ciuchami, tylko czymś bardziej oryginalnym?
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Sat Jul 25, 2009 1:27 pm

Avx wrote:
Czysta postaci natura, panowie. Nie miejcie pretensji do gracza, który prywatnie lubi kapitalizm; niech wasze postaci (postaci, też NIE gracze) mają pretensje do ludowego rewolucjonisty, który chciał rozdawać ludowi a przy okazji swojej kieszeni.



Hm...ale wiesz pewnie aż nazbyt dobrze, że ciekawie to zagrane nie było i dlatego tak boli :roll:
ImageImage<-- Kliknij proszę w oba, z góry dziękuję :)
Avx
Posts: 515
Joined: Mon Oct 23, 2006 12:11 pm

Postby Avx » Sat Jul 25, 2009 1:28 pm

Sierak wrote:Hm...ale wiesz pewnie aż nazbyt dobrze, że ciekawie to zagrane nie było i dlatego tak boli :roll:


Hmmm, nie, nie wiem ?
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Sat Jul 25, 2009 1:32 pm

Avx wrote:
Sierak wrote:Hm...ale wiesz pewnie aż nazbyt dobrze, że ciekawie to zagrane nie było i dlatego tak boli :roll:


Hmmm, nie, nie wiem ?


To poznałeś moje zdanie...
ImageImage<-- Kliknij proszę w oba, z góry dziękuję :)
User avatar
OktawiaN :)
Posts: 827
Joined: Sun Oct 09, 2005 1:29 pm
Location: PL 34-325

Postby OktawiaN :) » Sat Jul 25, 2009 1:33 pm

Avx wrote:
Sierak wrote:Hm...ale wiesz pewnie aż nazbyt dobrze, że ciekawie to zagrane nie było i dlatego tak boli :roll:


Hmmm, nie, nie wiem ?


Zupełnie bezsensu zagranie... Nic im to nie dało żadnych korzyści juz prawie wszyscy nie żyja i żadna z idei nie została spelniona. znając zycie więcej by osiągnęli dzieki otwartym rozmową. Boli to że zgineły postacie, które były dobrze odgrywane i ustapiły miejsca trupom...
[url=http://pajacyk.pl][img]http://www.stoczek.net.pl/gmina/files/baner_pajacyk%5B1%5D.jpg[/img][/url]Pajacyk.pl
Avx
Posts: 515
Joined: Mon Oct 23, 2006 12:11 pm

Postby Avx » Sat Jul 25, 2009 1:34 pm

Sierak wrote:
Avx wrote:
Sierak wrote:Hm...ale wiesz pewnie aż nazbyt dobrze, że ciekawie to zagrane nie było i dlatego tak boli :roll:


Hmmm, nie, nie wiem ?


To poznałeś moje zdanie...


Przepraszam, ale czy uczestniczyłeś tylko w nocnych wydarzeniach, czy także w następnym jedynym dniu republiki ?

OktawiaN :) wrote:Zupełnie bezsensu zagranie...


Sorry, ale postacie nie znają przyszłości. Gracze zresztą też nie.
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Sat Jul 25, 2009 1:40 pm

OktawiaN :) wrote:Zupełnie bezsensu zagranie... Nic im to nie dało żadnych korzyści juz prawie wszyscy nie żyja i żadna z idei nie została spelniona. znając zycie więcej by osiągnęli dzieki otwartym rozmową. Boli to że zgineły postacie, które były dobrze odgrywane i ustapiły miejsca trupom...

Zgadzam się...zginęły te postacie, które miały masę ciekawych pomysłów, ciekawe charaktery...no wiadomo o chodzi. I zginęły przez akcję kiepsko sfabularyzowaną, bez żadnego celu, wszystko było oparte na mechanice gdzie moja herbata, pierwszy kto się obudzi masz tu i walnij. A co do pytania w czym uczestniczyłem to nie chcę mówić, po prostu wiem wszystko, nie musiałem koniecznie uczestniczyć.
ImageImage<-- Kliknij proszę w oba, z góry dziękuję :)
Avx
Posts: 515
Joined: Mon Oct 23, 2006 12:11 pm

Postby Avx » Sat Jul 25, 2009 1:42 pm

*kręci głową w zaprzeczeniu* Chyba widzieliśmy inne wojny domowe... Sorry, jak na mój gust wszystko było doskonale sfabularyzowane...
User avatar
OktawiaN :)
Posts: 827
Joined: Sun Oct 09, 2005 1:29 pm
Location: PL 34-325

Postby OktawiaN :) » Sat Jul 25, 2009 1:44 pm

Avx wrote:Sorry, ale postacie nie znają przyszłości. Gracze zresztą też nie.


W realnym świecie też nie znasz przyszłości ale nie wskoczysz na główkę do basenu jeśli nie sprawdzisz czy jest woda albo odpowiednia głębokość... A to wszystko było do przewidzeniam, ba można było być pewnym na 100%.

Z resztą jak już mówiłem nikt nie chodzi do Morskiego Oka z Zakopanego przez Himalaje. Jak mówiłem można było napewno porozmawiać i osiągnięto by dużo dużo więcej no i przede wszystkim by nie zgineli.
[url=http://pajacyk.pl][img]http://www.stoczek.net.pl/gmina/files/baner_pajacyk%5B1%5D.jpg[/img][/url]Pajacyk.pl
Avx
Posts: 515
Joined: Mon Oct 23, 2006 12:11 pm

Postby Avx » Sat Jul 25, 2009 1:52 pm

OktawiaN :) wrote:można było napewno porozmawiać i osiągnięto by dużo dużo więcej


Ja nie wiem, czego chciała pani prezydent, nie prowadziłem tej postaci. Nie wiem, czy chodziło o rzeczy, które zostały oficjalnie ogłoszone. Może tak, może nie, a może "między innymi". Możliwości tego, czego mogła chcieć a co wykluczałoby rozmowy - była tona.
pikolo
Posts: 305
Joined: Sat Aug 04, 2007 12:18 pm

Postby pikolo » Sat Jul 25, 2009 1:57 pm

po pierwsze akcja miała szanse się udać. Nie udała się z przyczyn, niejako złego doboru współpracowników. Po drugie, nawet gdyby była ta 100% pewność że się nie uda-to co z tego? a może niektórym chodziło tylko o wywołanie zamieszania i zwianie z kasą? może po prostu o rozróbę? może o możliwość uregulowania własnych spraw? nie wszystko musi byc dla was wiadomo.

Sierak wrote:
Avx wrote:
Czysta postaci natura, panowie. Nie miejcie pretensji do gracza, który prywatnie lubi kapitalizm; niech wasze postaci (postaci, też NIE gracze) mają pretensje do ludowego rewolucjonisty, który chciał rozdawać ludowi a przy okazji swojej kieszeni.



Hm...ale wiesz pewnie aż nazbyt dobrze, że ciekawie to zagrane nie było i dlatego tak boli :roll:


Było BARDZO ciekawe-próba puczu w największym mieście archipelagu i niema wywołanie wielkiej wojny chyba jest ciekawa? i skoro twierdzisz że nie uczestniczyłeś, to skąd wiesz jak to wyglądało?

w sumie to szkoda, że rewolucja nie trwała jeszcze dwa-trzy dni. Na pewno rozpętałoby to większą wojnę... i baaardzo chciałbym zobaczyć starcie kilkudziesięciu osobowych armii, może oblężenie jakiegoś budynku.

:twisted:
Czy nie uważasz, że na 15 twoich postaci chociaż część mogłaby nie biegać z kuszami, żelaznymi tarczami i konopnymi ciuchami, tylko czymś bardziej oryginalnym?

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest