wydzielone / O rewolucji i innych takich

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Postby gawi » Mon Jul 27, 2009 8:29 pm

dziwna wypowiedź jak na członka PD...
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
Avx
Posts: 515
Joined: Mon Oct 23, 2006 12:11 pm

Postby Avx » Mon Jul 27, 2009 8:34 pm

Programming Dept. to nie Players Dept. :) Członek Programming Dept. wypowiada się "bez wciągania w to" PD rozumianego jako Players Dept.
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Postby gawi » Mon Jul 27, 2009 8:42 pm

tym bardziej dziwna wypowiedz bo ProgD nie powinno sie wypowiadac o takich sprawch a tym bardziej bez wciagania Pd... i chyba progD nie ma wglądu do logów by takie rzeczy mówić bez wciągania w to Pd.. ale to tylko stek nasuwajacych sie pytań
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
User avatar
BZR
Posts: 1483
Joined: Wed Aug 02, 2006 5:44 pm
Location: Poland

Postby BZR » Mon Jul 27, 2009 8:54 pm

Jako członek departamentu nie mam o niczym pojęcia - ale jako gracz już tak - to ja prowadziłem postać, która kompletnie nieświadomie wywołała takie zamieszanie we Vlotryan przez radio. Nie prowadziłem żadnego z rewoulcjonistów, więc teraz już chyba jasne? Jak trochę ochłoną nastroje, opiszę wszystko, bo to ciekawa historia. Zresztą, ciągle trwa;) Więc miłego grania i nie szukajcie wszędzie czarownic.

Oczywiście, zaznaczam, że nie mam pojęcia czy NZ była łąmana w czasie przewrotu, piszę tylko o tym pojedyńczej sprawie - wywołania pościgu.

edit: przepraszam za wywołanie zamieszania - ta sprawa jest rzeczywiście bardzo zagmatwana.
Last edited by BZR on Mon Jul 27, 2009 9:05 pm, edited 1 time in total.
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Mon Jul 27, 2009 8:59 pm

BZR wrote:Pudło, masz moją gwarancję, bez wciągania w to PD;)

Powyższa, bardzo niefortunna wypowiedź, NIE dotyczy postaci Egmeny Walecznej i Jeshy, lecz jednej z postaci BZR.
(SRVPRC)
Image
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Postby gawi » Mon Jul 27, 2009 9:00 pm

tak po kolejnej wypowiedzi BZR to już wiem :)
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Mon Jul 27, 2009 9:40 pm

To na tyle znana sprawa że w prywatnych rozmowach (choćby na kanale ircowym) wychodzi powoli że ogólnie sytuacja Egmeny to jest bardzo skomplikowany zbieg okolicznosci.
Jak wiele w tej grze.
Na przykład jej kariera mogła się skończyć spokojnie kilka razy,w trakcie pościgu a nawet zanim wyruszył i nie byłoby okazji,wielu graczy podejmuje autonomiczne decyzje a potem wychodzi z tego obraz ogólny.
User avatar
natene
Posts: 234
Joined: Sat May 17, 2008 11:42 pm
Location: GW/ Landsberg

Postby natene » Tue Jul 28, 2009 4:50 am

Prywatne rozmowy na ircu czy gdziekolwiek nie mają tu nic do rzeczy. Zadano pytanie: czy wszystko było ok. Czy ktoś to w końcu sprawdził?
Czy będziemy tak po kolei poznawać opinię członków kolejnych departamentów - opinie oczywiście jak najbardziej prywatne :?
User avatar
Chimaira_00
Posts: 377
Joined: Thu Sep 28, 2006 1:31 pm
Location: Immanence Where to: Transcendence

Postby Chimaira_00 » Tue Jul 28, 2009 8:42 am

Natene,

Marol wrote:Oczywiście, że PD się nie wypowie. Nigdy się nie wypowiadało i się nie wypowie.
It doesn't think. It doesn't feel.
It doesn't laugh or cry.
All it does from dusk till dawn
Is make the soldiers die.

---
gg - 9243805
pikolo
Posts: 305
Joined: Sat Aug 04, 2007 12:18 pm

Postby pikolo » Tue Jul 28, 2009 12:29 pm

ale wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że oskarżenia Marsa były-jak zazwyczaj-całkiem bezpodstawne...
Czy nie uważasz, że na 15 twoich postaci chociaż część mogłaby nie biegać z kuszami, żelaznymi tarczami i konopnymi ciuchami, tylko czymś bardziej oryginalnym?
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Tue Jul 28, 2009 12:31 pm

Te wszelkie znaki to jakieś konkretne, czy po prostu żadne? Mnie, prywatnie, wygląda, że miały mocne podstawy. Tylko co z tego wynika? Mamy głosowanie zrobić?
(SRVPRC)

Image
pikolo
Posts: 305
Joined: Sat Aug 04, 2007 12:18 pm

Postby pikolo » Tue Jul 28, 2009 12:33 pm

najlepiej odpowiedzieć na proste pytanie-czy Egmene i Jesha były postaciami tego samego gracza? Bo totalnie abstrakcyjne oskarżenie dwóch graczy o spisek pozagrowy byłoby absurdem...
Czy nie uważasz, że na 15 twoich postaci chociaż część mogłaby nie biegać z kuszami, żelaznymi tarczami i konopnymi ciuchami, tylko czymś bardziej oryginalnym?
User avatar
natene
Posts: 234
Joined: Sat May 17, 2008 11:42 pm
Location: GW/ Landsberg

Postby natene » Tue Jul 28, 2009 12:35 pm

A głosowanie nad czym?

Nad tym czy Mars miał racje czy nad tym, że PD powinno powiedziec jak było? :?
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Tue Jul 28, 2009 12:37 pm

@natene
Po prostu zauważam, że nie ma sensu pisanie pustych postów "Mars ma rację" albo "nie ma racji", bo to nie jest głosowanie.

@pikolo
No i co, znasz odpowiedź na to pytanie, że jesteś taki kategoryczny? Podjąłeś jakąś próbę? Porównałeś na przykład styl wypowiedzi tych postaci, interpukcję, błędy itp? Sprawdziłeś, czy były aktywne w tych samych godzinach? Zrobiłeś cokolwiek? Czy tak po prostu Ci się wydaje, bo tak?
(SRVPRC)

Image
pikolo
Posts: 305
Joined: Sat Aug 04, 2007 12:18 pm

Postby pikolo » Tue Jul 28, 2009 12:47 pm

Wydaje mi się Marolu, że prostszym sposobem byłoby, gdybyś sprawdził czy te postacie były z jednego konta... chyba masz taką mozliwość?

Nie widzę żadnych powodów, dla których Mars miałby mieć racje. Równei dobrze mogę powiedzieć że to gracz kierujący Narvego był kierującym Jeshą-całkiem bez dowodów. Hipoteza bez dowodów-taka sama jak hipoteza Marsa. Błędy i interpunkcja? Sam raz czy dwa preparowałem wiadomość radiową tak, by wyglądała dla "analityków" jak od kogoś innego.

a już tak całkiem pobocznie dodam, że udowadnia się twierdzenia pozytywne ('x jest') a nie negatywne ('x nie ma-nie muszą przedstawiać dowodów, ze czegoś nie ma')
Czy nie uważasz, że na 15 twoich postaci chociaż część mogłaby nie biegać z kuszami, żelaznymi tarczami i konopnymi ciuchami, tylko czymś bardziej oryginalnym?

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest