Tantal

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
robin_waw
Posts: 1532
Joined: Tue Jul 25, 2006 12:30 pm

Postby robin_waw » Thu Jul 09, 2009 10:30 am

lacki2000 wrote:Tantal - jak dla mnie dość tajemnicza postać, znałem go tylko w ostatnich dniach jego życia. Utłuczono go w sposób barbarzyńsko-prowokacyjny i to w dodatku w cywilizowanym, zdawałoby się, mieście. Kodeksy prawne i postępowanie karne w Cantr czasem mnie zatrważają...


Tak, Ciekawe by było usłyszeć prawdziwą historię Tantala. A z tego co słyszałem to utłuczono go poza miastem :P
User avatar
BZR
Posts: 1483
Joined: Wed Aug 02, 2006 5:44 pm
Location: Poland

Postby BZR » Thu Jul 09, 2009 10:33 am

Popełnił wspomagane samobójstwo.

edit: może gracz wrzuci coś więcej, bo ja też lubiłem tą postać. Aż szkoda było ją zabijać. Chociaż, to nawoływanie do zabijania zamordków to był pretekst. Dwie moje postacie zupełnie niezależnie chciały się na taką krucjatę wybrać, lecz żadnej sie nie udało, gdyż albo je ignorował albo odpływał zbyt szybko.
User avatar
Ultim8
Posts: 61
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:45 am

Postby Ultim8 » Thu Jul 09, 2009 11:03 am

hmmm a i moja postac byla bliska dołączenia do Tantala... na moje szczeście lub nieszczęscie sie nie udalo.

...

mój 1 post? O_o'
User avatar
robin_waw
Posts: 1532
Joined: Tue Jul 25, 2006 12:30 pm

Postby robin_waw » Thu Jul 09, 2009 11:36 am

Ultim8 wrote:hmmm a i moja postac byla bliska dołączenia do Tantala... na moje szczeście lub nieszczęscie sie nie udalo.


A ja nadal nie mam pewności czy Tantal był piratem pomimo tego że nawoływał do krucjaty.
Krótko go znałem ale świetnie postać była zagrana. Wszystko co robił i mówił było dobrze przemyślane. Niezły zamęt zasiał w umysłach niektórych postaci.

Ultima8 czy przypadkiem ten co próbował ostatnio porwać Narvego to nie była twoja postać ?
User avatar
Ultim8
Posts: 61
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:45 am

Postby Ultim8 » Thu Jul 09, 2009 12:02 pm

nie, aczkolwiek bralem udzial w innym porwaniu troche pozniej :lol:
User avatar
Chimaira_00
Posts: 377
Joined: Thu Sep 28, 2006 1:31 pm
Location: Immanence Where to: Transcendence

Postby Chimaira_00 » Thu Jul 09, 2009 12:36 pm

A ja nadal nie mam pewności czy Tantal był piratem pomimo tego że nawoływał do krucjaty.


Był kontrowersyjny, to na pewno. M.in. moje dwie postacie miały z nim do czynienia i doszły do wniosku że to ordynarny pirat, a nie żadne polowanie na zamordków. Tantal pogroził, pięścią potrząsnął, a potem go zabili, chyba Bojvingowie + Eden, albo jakoś tak.

I dobrze. :P
It doesn't think. It doesn't feel.
It doesn't laugh or cry.
All it does from dusk till dawn
Is make the soldiers die.

---
gg - 9243805
grzybi
Posts: 326
Joined: Tue Aug 05, 2008 5:31 pm
Location: Lodz / Poland

Postby grzybi » Thu Jul 09, 2009 12:59 pm

Przynajmniej działo się coś ciekawego. Za tydzień znowu ktoś będzie marudził, że nic się nie dzieje, nuda, itd.
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Postby gawi » Thu Jul 09, 2009 1:24 pm

tantala zabili? niedobrze... i ciekawe co z jego towarzyszka się stało ...i jesli dojdzie to do pewnych uszu .. to ci co to zrobili maja przegwizdane :d :twisted:

a swoja droga .. hmmm czy był piratem ... tego zdradzac nie bede niech to prowadzacy wyjawi jesli chce :)
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
User avatar
Chimaira_00
Posts: 377
Joined: Thu Sep 28, 2006 1:31 pm
Location: Immanence Where to: Transcendence

Postby Chimaira_00 » Thu Jul 09, 2009 2:51 pm

hmmm czy był piratem ... tego zdradzac nie bede niech to prowadzacy wyjawi jesli chce


Był czy nie był, czy taki czy inny był zamysł gracza - to jedno.

Jak zachowywał się w grze - to drugie.

Zatem piratem był.
It doesn't think. It doesn't feel.
It doesn't laugh or cry.
All it does from dusk till dawn
Is make the soldiers die.


---

gg - 9243805
User avatar
Miaua
Posts: 616
Joined: Tue Oct 24, 2006 11:43 am
Location: Gdynia
Contact:

Postby Miaua » Thu Jul 09, 2009 4:05 pm

Bzdura.
Kamienny znak: I'm the Devil, I love metal!
Kamienny znak: Dzięki, Marolu Wielki Bardzo!

Image
User avatar
Fieger
Posts: 512
Joined: Mon Aug 14, 2006 8:16 am
Location: oo..gdzies tam

Postby Fieger » Thu Jul 09, 2009 4:32 pm

Piratem to on został jak Bojvingowie nadali przez radio, że nim jest. Z styczności z nim raczej wnioskuję, że to taki cwaniaczek był. Tyle, że przesadził....
I have a cunning plan...
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Thu Jul 09, 2009 7:16 pm

Tantal był przede wszystkim nierozważny. Bez żadnego pomyślunku narobił sobie wrogów. I w końcu brutalna siła wygrała z cwaniactwem i mocy w gębie...
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
BZR
Posts: 1483
Joined: Wed Aug 02, 2006 5:44 pm
Location: Poland

Postby BZR » Thu Jul 09, 2009 10:23 pm

Postać była prowadzona konsekwentnie, aż do czasu wizyty w Edenie. Podskakiwał do wszystkich, a że raz przesadził, to już wina postaci, nie gracza. Mam raczej żal o zakończenie jego życia, chyba, że nie tak zrozumiałem jego zamysły.
User avatar
Aravat
Posts: 415
Joined: Tue Jun 27, 2006 9:26 pm
Location: Ennis, Ireland

Postby Aravat » Thu Jul 09, 2009 10:41 pm

Widzę, że moja postać wzbudziła sporo kontrowersji. Odpowiem więc żeby nie było wątpliwości. Tantal piratem nie był. Koniec i kropka. A przynajmniej tak o sobie myślał. Po prostu nie lubił zamordków i tyle. Zgubiło go to, że lubił dużo gadać. Nie chcę tu pisać więcej szczegółów bo sprawa zbyt świeża. Może kiedyś...
Edit
No dobra...powiem tylko, ze wiele rzeczy było robionych z rozmysłem. Postać była taka jaką ją wymyśliłem. Również śmierć przed którą mógł się ustrzec była zamierzona. Tylko, że jaki był tego cel to ja już wam moi drodzy nie zdradzę :P
Wszystko nalezy robic w sposob tak prosty jak to tylko mozliwe i ani troche prosciej....
Echo
Posts: 724
Joined: Fri Jan 26, 2007 12:36 pm
Location: poland

Postby Echo » Thu Jul 09, 2009 11:35 pm

A, ja... albo moja postać... Nie, raczej ja, bo ta wiedzieć wszystkiego nie będzie, natomiast ja... wiedzieć będę to, co się dziać będzie wokół, i na to sobie popatrzę, znaczy - o tym z chęcią poczytam. :wink:

Dawajcie! Dalej! *zagrzewa*
ups, jeszcze mi się trzeci ban trafi ;)

no i, żeby w temacie to; zmarła właśnie dwudziestoletnia kobieta... :(
cztery dni temu, oczywiście.
:D :wink:

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest