Cantr III

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
kamil1313
Posts: 456
Joined: Mon Apr 13, 2009 11:41 am

Postby kamil1313 » Tue Jun 30, 2009 5:58 pm

No dobra, wysepka odpada. Ale ja chcę PAKERNIĘ! (w sensie siłownię znaczy :) ) Różne narzędzia służące do poprawiania siły. A może nawet zwiększymy swój udźwig (15 kg) ?
User avatar
OktawiaN :)
Posts: 827
Joined: Sun Oct 09, 2005 1:29 pm
Location: PL 34-325

Postby OktawiaN :) » Tue Jun 30, 2009 8:04 pm

Ja bym tam nie chciał idealnego C3, trzeba by zerwać wtedy z RL. 8)
Pomyślcie o tym że w RL można zrobić naprawde dużo więcej i nie trzeba pisać skomplikowanego kodu gry :D
[url=http://pajacyk.pl][img]http://www.stoczek.net.pl/gmina/files/baner_pajacyk%5B1%5D.jpg[/img][/url]Pajacyk.pl
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Tue Jun 30, 2009 8:10 pm

Nie da się zrobić dużo więcej.
Jest o wiele więcej praw które ograniczają,o wiele więcej "strażników" którzy są skuteczniejsi i wszystko jest droższe. :roll:
User avatar
Mars
Posts: 852
Joined: Sat Apr 28, 2007 2:44 pm
Location: Poland

Postby Mars » Tue Jun 30, 2009 8:20 pm

pikolo wrote:Mnie się marzy rozbudowa systemu walki. Bomby. Materiały zapalające i pożary. Okopy. Mury miejskie. Czołgi, wozy pancerne, jeepki z CKM-ami. Okręty z działami, KM-ami, torpedami, taranami.


Trzeba wziac pod uwage czas, niektorzy siedza przy Cantrze dlugo, ale stopien rozbudowania musi sie miescic w granicach realizmu. Gdybysmy musieli naszymi postaciami chodzic sie myc, jesc, spac, i za przeproszeniem robic jeszcze co innego, to chyba niewielu z nas graloby w ogole.

Idealne rozwiazania sa proste, skuteczne, i zarazem optymalne pod kazdym katem.
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Tue Jun 30, 2009 8:32 pm

Powiedzmy sobie szczerze,teza że Cantr jest grą w której można niewiele czasu spędzić i tez się dobrze bawić to jednak mit.
Bo może i niektórzy bawią się świetnie wchodzą raz na pół godzinki dziennie albo i rzadziej ale jeśli chcesz robić coś skomplikowanego np. walczyć zbrojnie albo odpowiadać za finanse dużej organizacji to albo będziesz wnerwiał wszystkich wokoło albo poświęcał o wiele więcej czasu na grę.
Stopień rozbudowania oczywiście w granicach rozsądku ale wątpię że jeśli damy graczom przez parę dni możliwość bombardowania miast albo ostrzeliwania z dział wrogich statków a potem zabierzemy to nie będą marudzić,w tym kryje się sporo zabawy. :lol:
User avatar
OktawiaN :)
Posts: 827
Joined: Sun Oct 09, 2005 1:29 pm
Location: PL 34-325

Postby OktawiaN :) » Tue Jun 30, 2009 8:33 pm

w.w.g.d.w wrote:Nie da się zrobić dużo więcej.
Jest o wiele więcej praw które ograniczają,o wiele więcej "strażników" którzy są skuteczniejsi i wszystko jest droższe. :roll:

A to wszysto dlatego, że tą grą rządzą kliki !!! :twisted:
I łamią bezkarnie NZ, gdzie są departamenty jak ich trzeba? Pewnie w tych klikach... :roll:
[url=http://pajacyk.pl][img]http://www.stoczek.net.pl/gmina/files/baner_pajacyk%5B1%5D.jpg[/img][/url]Pajacyk.pl
User avatar
BZR
Posts: 1483
Joined: Wed Aug 02, 2006 5:44 pm
Location: Poland

Postby BZR » Tue Jun 30, 2009 8:38 pm

Niby tyle czasu to zabiera, a jak ktoś proponuje zmianę pięciu różnych młotków z ogrągłą głownią itp na jeden zestaw płatnerski to nagle wszyscy protestują.
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Tue Jun 30, 2009 8:44 pm

Jeśli nie chcesz za dużo strzępić języka to najlepsza jest metoda faktów dokonanych,w końcu jesteś w ProgD czy nie? :)
RL ma jeszcze jeden minus - jest wręcz zbyt rozbudowany w miejscach w których nie powinien,trzeba codziennie wykonywać wiele monotonnych czynności lub formalności...
Ktoś z departamentów kiedyś za to odpowie.
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Wed Jul 01, 2009 6:35 am

Część kodu powinna być ogólnodostępna, tak by każdy chętny mógł stworzyć nową rzecz, funkcjonalność itp. Tak stworzone zmiany weszłyby do gry tylko po akceptacji ProgD oraz RD.
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Wed Jul 01, 2009 8:15 am

Hmmm...
Gdyby były gotowe wzory,np. formularz,klikasz, na zakładkę jedzenie,wpisujesz nazwę,parametry,surowce,materiały dodatkowe o o tym jedzeniu na necie z jakiejś stronki i ok...
A ktoś z ProgD akceptuje (lub nie) i podkłada pod szablon... Każdy głupi by sobie poradził w zasadzie,byle propozycja była sensowna. :P
Gorzej gdyby dany przedmiot miał unikalne właściwości,wtedy rzeczywiście to byłoby dla kogoś bardziej znającego się na sprawie bo nie każdy się zna.
User avatar
Mars
Posts: 852
Joined: Sat Apr 28, 2007 2:44 pm
Location: Poland

Postby Mars » Wed Jul 01, 2009 11:22 am

Bron palna w Cantr III - tak, czy nie?

Bardzo pieknie pod wzgledem "palnego klimatu" wygladal wedlug mnie Fallout 2. Wlasciwie, gdybym robil swojego Cantra III, to zrobilbym cos podobnego ;-) z tym, ze mozliwe byloby zbieranie surowcow, przetwarzanie, produkcja, budowanie...no i fabula bylaby nieliniowa, zalezala od gracza, nie byloby zadnego nadrzednego celu. Oczywiscie tez bez questow, mutantow, trolli i innych. Grunt to realizm :)

W sytuacji gry wylacznie z NPC i system bitew moglby byc zupelnie inny, a bardzo przypominac turowa strzelaninke z Fallouta ("sejwowanie" niezbedne). Troche gorzej w Cantrze III Online - atak nadal raz dziennie? A czesciej nie mozna, bo zrobi sie z tego Tibia :?
User avatar
BZR
Posts: 1483
Joined: Wed Aug 02, 2006 5:44 pm
Location: Poland

Postby BZR » Wed Jul 01, 2009 1:38 pm

Ja bym chciał armaty na statkach i w portach - jeden strzał dziennie, potem trzeba przeładować, wymagają surowców na kule itp, tak jak w tym temacie w sugestiach.

Kłuję już nawet Josa o to, ale ostatnio zaniemówił :x
Avx
Posts: 515
Joined: Mon Oct 23, 2006 12:11 pm

Postby Avx » Wed Jul 01, 2009 1:41 pm

Mars wrote:Oczywiscie tez bez questow, mutantow, trolli i innych.


Mam nadzieję, że broń energetyczną też byś wywalił.
Poza tym Fallout 2 za bardzo skupia się na nowoczesnej broni palnej. Powinno się dać budować także prostsze rzeczy, odpowiednio gorsze oczywiście ale za to odpowiednio łatwiej i dysponując mniejszą wiedzą (jeśli wprowadzi się, co ja i kilka innych osób postulowało, "badania" i poziom wiedzy postaci).

Mars wrote:Troche gorzej w Cantrze III Online - atak nadal raz dziennie?


Czemu nie ? Wyglądałoby to trochę dziwnie, ale lepsze to od alternatywy.
User avatar
Fieger
Posts: 512
Joined: Mon Aug 14, 2006 8:16 am
Location: oo..gdzies tam

Postby Fieger » Wed Jul 01, 2009 3:14 pm

Cantr online? mmo? zagrajcie sobie w Wurm Online to się przekonacie jak to mniej więcej wygląda...mi się nie podobało...
I have a cunning plan...
User avatar
kamil1313
Posts: 456
Joined: Mon Apr 13, 2009 11:41 am

Postby kamil1313 » Wed Jul 01, 2009 6:08 pm

kamil1313 wrote:No dobra, wysepka odpada. Ale ja chcę PAKERNIĘ! (w sensie siłownię znaczy :) ) Różne narzędzia służące do poprawiania siły. A może nawet zwiększymy swój udźwig (15 kg) ?


To co będzie z tą pakernią i urządzeniami do niej? BZR, są jakieś szanse?

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest