Ankieta

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
kamil1313
Posts: 456
Joined: Mon Apr 13, 2009 11:41 am

Ankieta

Postby kamil1313 » Sat Jun 06, 2009 7:08 pm

If Cantr made game merchandise available for purchase, is there a possibility that you'd be interested in buying some? (Si Cantr pusiera a la venta mercancia relacionada con el juego, cabria la posibilidad de que te interesara comprarla?)


Według mnie oznacza to coś w stylu : Czy uważasz, że za pieniądze wpłacone na serwer Cantra mógłbyś sobie coś kupić?
Czyżby "góra" chciała wprowadzić konto premium? Już to widzę: osady bez budynków, zawalone kilogramami złota, które każdy kradnie i nikt nie zwraca na to uwagi, w końcu mają tego tak dużo...

PS. Poprawcie mnie, jeśli źle przetłumaczyłem :wink:
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Postby gawi » Sat Jun 06, 2009 7:39 pm

mnie sie wydaje że tu chodzi o zakup gadżetów typu koszulki , kubki itp...
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
User avatar
Mars
Posts: 852
Joined: Sat Apr 28, 2007 2:44 pm
Location: Poland

Re: Ankieta

Postby Mars » Sat Jun 06, 2009 7:40 pm

kamil1313 wrote:
If Cantr made game merchandise available for purchase, is there a possibility that you'd be interested in buying some? (Si Cantr pusiera a la venta mercancia relacionada con el juego, cabria la posibilidad de que te interesara comprarla?)


Według mnie oznacza to coś w stylu : Czy uważasz, że za pieniądze wpłacone na serwer Cantra mógłbyś sobie coś kupić?
Czyżby "góra" chciała wprowadzić konto premium? Już to widzę: osady bez budynków, zawalone kilogramami złota, które każdy kradnie i nikt nie zwraca na to uwagi, w końcu mają tego tak dużo...

PS. Poprawcie mnie, jeśli źle przetłumaczyłem :wink:



Ja raczej rozumiem to jako "koszulki i kubki Cantr", albo inne dlugopisy, "firmowane" przez nasza gre i oferowane za dolarki, ktore bylyby dodatkowym wplywem na utrzymanie serwera itp.

Jesli wprowadzanoby konto premium, to raczej tylko dajace dodatkowe sloty, brak minutek, i to chyba wszystko... nasze postacie nie chodzilyby z opisem *VIP, i nie stwarzalyby zlota jak Midas :wink:
User avatar
kamil1313
Posts: 456
Joined: Mon Apr 13, 2009 11:41 am

Re: Ankieta

Postby kamil1313 » Sat Jun 06, 2009 7:56 pm

Mars wrote:Ja raczej rozumiem to jako "koszulki i kubki Cantr", albo inne dlugopisy, "firmowane" przez nasza gre i oferowane za dolarki, ktore bylyby dodatkowym wplywem na utrzymanie serwera itp.

Jesli wprowadzanoby konto premium, to raczej tylko dajace dodatkowe sloty, brak minutek, i to chyba wszystko... nasze postacie nie chodzilyby z opisem *VIP, i nie stwarzalyby zlota jak Midas :wink:


Tiaa... Może rzeczywiście... Ale to byłoby ciekawe:
Złoto:
Produkcja:
Dziennie możesz wyprodukować 50 gram złota.
Potrzebne surowce: 50 gram małych kości (już wiemy, do czego służą małe kości :lol: )
Potrzebne narzędzia: złote ręce

ZŁOTE RĘCE:
Surowce: 5 000 gram złota (żeby nie było za łatwo :lol: )
User avatar
Jinchuuriki
Posts: 723
Joined: Sat May 10, 2008 9:54 am
Location: Szczytno in Poland
Contact:

Postby Jinchuuriki » Sat Jun 06, 2009 10:08 pm

A ja bym sobie chciał mieć taką cantryjską koszulkę
"Freedom is only a hallucination"
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Sat Jun 06, 2009 10:24 pm

To by było ciekawe. :)
Zapobiegliwie kliknełem YES.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest