Rekord

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
saguarooo
Posts: 191
Joined: Sun Feb 15, 2009 6:02 pm
Location: Gliwice

Rekord

Postby saguarooo » Mon Apr 13, 2009 6:22 am

2576-0.00: Ktoś 4 mówi: "Heh."

2575-7.33: Ktoś 2 mówi: "To chyba nowy rekord..."

2575-7.32: Ktoś 3 mówi: "*kręci głową* Świat oszalał"

2575-7.31: Ktoś 2 mówi: "Co to było?"

2575-7.31: Widzisz jak Ktoś 1 umiera.

2575-7.30: Spostrzegasz nową osobę w tym miejscu, której jeszcze nie widziałeś - to Ktoś 1.




Chyba najszybszy zawał w świecie gry... *tarza się ze śmiechu* 8)
User avatar
Ula
Posts: 1042
Joined: Thu Mar 23, 2006 3:17 pm

Postby Ula » Mon Apr 13, 2009 10:00 am

Jeszcze ciekawiej jest jak ci ni stąd, ni zowąd rozmówca umiera w trakcie rozbudowanej konwersacji. Nie ma to jak mieć prawdziwie powalające argumenty.

Co zaś do rekordów... teraz kategoria potrupozbieractwo:
*1 zgon
*16 kluczy
*246 notatek
*15 kopert
edit:
* pominęłam poboczne i jakże użyteczne w życiu każdego Cantryjczyka ryntynta typu: używana kościana igła, drewniany rzeźbiony kubek, całkiem nowa pompka do ropy, całkiem nowa puchowa poduszka, galoty w kwioty, itp.

Uważam, że wynik całkiem niezły... choć nie jestem do końca przekonana czy rekordowy. Sayuri pewnego pięknego dnia mogła go przebić. Jednak nie wiem czy była na tyle zdesperowana, by liczyć - ja byłam, po usłyszeniu komentarza post factum "Ależ ja wcale tak wielu notatek nie miałem. A większość i tak była była w kopertach."
I tutaj apel do potencjalnych krzyżykowców - nim wciśniesz iksik, umyj rączki i powkładaj notateczki do kopertek. Przy okazji masz dodatkowy czas na zmianę decyzji. No bo gdzie znajdziesz inną grę, w której tak fajnie można się bawić papierami?



:twisted:
Last edited by Ula on Mon Apr 13, 2009 10:08 am, edited 3 times in total.
Image
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Postby gawi » Mon Apr 13, 2009 10:04 am

Ula wrote:Jeszcze ciekawiej jest jak ci ni stąd, ni zowąd rozmówca umiera w trakcie rozbudowanej konwersacji. Nie ma to jak mieć prawdziwie powalające argumenty. 8)

Co zaś do rekordów... teraz kategoria potrupozbieractwo:
1 zgon
16 kluczy
246 notatek
15 kopert

Uważam, że wynik całkiem niezły... choć nie jestem do końca przekonana czy rekordowy. Sayuri pewnego pięknego dnia mogła go przebić. Jednak nie wiem czy była na tyle zdesperowana by liczyć - ja byłam, po usłyszeniu komentarza post factum "Ależ ja wcale tak wielu notatek nie miałem. A większość i tak była była w kopertach."
I tutaj apel do potencjalnych krzyżykowców - nim wciśniesz iksik, umyj rączki i powkładaj notateczki do kopertek. Przy okazji masz dodatkowy czas na zmianę decyzji. No bo gdzie znajdziesz inną grę, w której tak fajnie można się bawić papierami?

:twisted:


LoL jak zwykle mila i subtelna :)
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Postby cald dashew » Mon Apr 13, 2009 10:33 am

Ula wrote:Jeszcze ciekawiej jest jak ci ni stąd, ni zowąd rozmówca umiera w trakcie rozbudowanej konwersacji. Nie ma to jak mieć prawdziwie powalające argumenty.

Co zaś do rekordów... teraz kategoria potrupozbieractwo:
*1 zgon
*16 kluczy
*246 notatek
*15 kopert
edit:
* pominęłam poboczne i jakże użyteczne w życiu każdego Cantryjczyka ryntynta typu: używana kościana igła, drewniany rzeźbiony kubek, całkiem nowa pompka do ropy, całkiem nowa puchowa poduszka, galoty w kwioty, itp.

Uważam, że wynik całkiem niezły... choć nie jestem do końca przekonana czy rekordowy. Sayuri pewnego pięknego dnia mogła go przebić. Jednak nie wiem czy była na tyle zdesperowana, by liczyć - ja byłam, po usłyszeniu komentarza post factum "Ależ ja wcale tak wielu notatek nie miałem. A większość i tak była była w kopertach."
I tutaj apel do potencjalnych krzyżykowców - nim wciśniesz iksik, umyj rączki i powkładaj notateczki do kopertek. Przy okazji masz dodatkowy czas na zmianę decyzji. No bo gdzie znajdziesz inną grę, w której tak fajnie można się bawić papierami?



:twisted:


Moja postac miala z 50 kluczy ale sie juz pozbyla :D
Image
Image
Image
User avatar
rem
Posts: 208
Joined: Fri Dec 01, 2006 9:27 pm
Location: Gdańsk

Postby rem » Wed Apr 15, 2009 1:02 pm

Postać, która mi ubili piraci miała 72 klucze (większość odziedziczyła i nawet nie wiedziała do czego są), z których używała ostatnio może 6...
a z ciekawszych ostatnio rzeczy to postacie, które się przebudzą i po pewnej chwili... znikają! nigdzie nie weszły, nie poszły, nie umarły a ich nie ma. Z 2-3 takie przypadki miałem.
Somewhere over the rainbow, blue birds fly, and the dreams that you dreamed of dreams really do come true...
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Postby lacki2000 » Wed Apr 15, 2009 3:51 pm

rem wrote:a z ciekawszych ostatnio rzeczy to postacie, które się przebudzą i po pewnej chwili... znikają! nigdzie nie weszły, nie poszły, nie umarły a ich nie ma. Z 2-3 takie przypadki miałem.
Kiedyś ktoś obeznany z tematem wytłumaczył że to nowi gracze chyba jak założą postać i skasują za chwilę konto to po postaciach nic nie zostaje...
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Postby gawi » Wed Apr 15, 2009 4:56 pm

lacki2000 wrote:
rem wrote:a z ciekawszych ostatnio rzeczy to postacie, które się przebudzą i po pewnej chwili... znikają! nigdzie nie weszły, nie poszły, nie umarły a ich nie ma. Z 2-3 takie przypadki miałem.
Kiedyś ktoś obeznany z tematem wytłumaczył że to nowi gracze chyba jak założą postać i skasują za chwilę konto to po postaciach nic nie zostaje...

Dokładnie jeśli jest nowy i zgionie lub skasuje konto .. nie zostaje wtedy ciało po nim .. to chyba jakieś 5 dni trwa ale głowy nie dam
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
Milo
Posts: 736
Joined: Fri Feb 03, 2006 11:24 pm

Postby Milo » Wed Apr 15, 2009 5:01 pm

Ula wrote:Jeszcze ciekawiej jest jak ci ni stąd, ni zowąd rozmówca umiera w trakcie rozbudowanej konwersacji. Nie ma to jak mieć prawdziwie powalające argumenty.

Co zaś do rekordów... teraz kategoria potrupozbieractwo:
*1 zgon
*16 kluczy
*246 notatek
*15 kopert
edit:
* pominęłam poboczne i jakże użyteczne w życiu każdego Cantryjczyka ryntynta typu: używana kościana igła, drewniany rzeźbiony kubek, całkiem nowa pompka do ropy, całkiem nowa puchowa poduszka, galoty w kwioty, itp.

Uważam, że wynik całkiem niezły... choć nie jestem do końca przekonana czy rekordowy. Sayuri pewnego pięknego dnia mogła go przebić. Jednak nie wiem czy była na tyle zdesperowana, by liczyć - ja byłam, po usłyszeniu komentarza post factum "Ależ ja wcale tak wielu notatek nie miałem. A większość i tak była była w kopertach."
I tutaj apel do potencjalnych krzyżykowców - nim wciśniesz iksik, umyj rączki i powkładaj notateczki do kopertek. Przy okazji masz dodatkowy czas na zmianę decyzji. No bo gdzie znajdziesz inną grę, w której tak fajnie można się bawić papierami?



:twisted:


Się czepiasz :*
User avatar
Sayuri
Posts: 224
Joined: Fri Mar 30, 2007 3:36 pm
Location: czarny domek

Postby Sayuri » Thu Apr 16, 2009 3:34 pm

Uderz w stół..

:twisted:
Image

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest