Pamietanie, nie - pamietliwosc

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Izabela
Posts: 184
Joined: Sat Oct 22, 2005 3:32 pm
Location: Portugal

Pamietanie, nie - pamietliwosc

Postby Izabela » Sat Oct 25, 2008 9:46 pm

Wielu z nas nie po raz pierwszy ma konto, nie po raz pierwszy podchodzi do Cantra...

...ale kiedys byl pierwszy raz... i bywalo trudno... Pamietacie? Ja pamietam.

I moglo byc znacznie gorzej, gdyby nie... No wlasnie, gdyby nie kto? Podziekujmy tu tym (postaciom lub graczom - jesli ich znamy, tych graczy), dzieki ktorym jestesmy, bo - byc moze - bez ich ingerencji w kluczowym momencie, nie byloby nas od dawna...
I'm not anti-social; I'm just not user friendly.
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Postby gawi » Sat Oct 25, 2008 10:07 pm

no to ja podziekuje graczom .. postaci nie będe wymieniał bi niektóre jeszcze żyja .. ale i tak wystarczy ze podziękuje samym graczom , którzy pokazali mi tak naprawde o co chodzi w tej "grze"

*kłania sie lekko i zgrabnie mimo swej misiowatej postury* a wiec dziekuje : Lemingowi , Koliberkowi, Inez - ta trójka za same poczatki mojego cantrowia to oni właściwie moge teraz śmiało powiedzieć one nakierowały mnie na gre i pokazały o co tutaj tak naprawde chodzi .. i chodź moze nie potrafie grać tak jak one .. czasem brak chęci , czasem czasu a czasami brak umiejętnosci .. to dziękuje im , wiele sie od was nauczyłem :) pozdrawiam
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
User avatar
Izabela
Posts: 184
Joined: Sat Oct 22, 2005 3:32 pm
Location: Portugal

Postby Izabela » Sat Oct 25, 2008 10:27 pm

Wspaniale, Gawi. Bo postanowilam sobie, ze nic nie napisze, poki ktos nie zabierze glosu...

Ja dziekuje (prosze nie doszukiwac sie kolejnosci-waznosci, to nie jest istotne, tak mi sie ustawilo li tylko): Ni, Khe (znaczy jego dwie postaci, chyba wie, jakie), Uli dwaj faceci i jedna baba, Cantryjczyk - tak mnie wkurzyl, ze az zachcialo mi sie zyc (nie sadze, aby to byl komplement), Drax i Gnom i Raist - z powodow oczywistych - oni wiedza.

Teraz (bo tamto to bylo na tamtym koncie) - zdecydowanie Ni, Hallfred i WojdD (znow pomieszalam nicki i postaci) - lojalnosc mnie trzyma. Ale to czasem jest bardzo duzo, ta lojalnosc wobec wspolgraczy...
I'm not anti-social; I'm just not user friendly.
User avatar
Sztywna
Posts: 1091
Joined: Sun Aug 20, 2006 1:51 pm
Location: Costerina/ Wolne Miasto Gdańsk

Postby Sztywna » Sun Oct 26, 2008 1:24 pm

To ja bym chciała podziękować niejakiemu Rumburakowi(mam nadzieję, że dobrze zapamiętałam), bo to dzięki niemu nie zrezygnowałam w drugim, czy trzecim dniu grania. Bez tej postaci nigdy bym Cantra nie poznała :) I Was :)

*wzdycha* ech, stare dzieje...
Strzeż się! Cantr silnie uzależnia...

<autolans> [url=http://www.grapheine.com/bombaytv/movie-uk-f0063db4f171b228025e719ce414cee1.html]A co "góra" na drugi serwer? :P[/url] </autolans>
Legalus
Posts: 270
Joined: Sun Feb 19, 2006 10:23 am

Postby Legalus » Sun Oct 26, 2008 1:42 pm

Ja dziękuję wszystkim, którzy głosowali na cantr w rankingach gier internetowych, bo tak właśnie znalazłem tę grę. A jako, że na początku nie używałem w ogóle forum, to mogę tylko dziękować postaciom, to jest Powszechowi, Abrasaksowi, Marcelowi (temu ze Sparty) i, czego nie można zapomnieć, postaciom z Doim Hrodofic. Zeusowi, Włodzimierzowi, Poecie i innym, których, wybaczcie, imion nie pamiętam.
Lepiej spłonąć niż dać się rozwiać przez wiatr...
User avatar
natene
Posts: 234
Joined: Sat May 17, 2008 11:42 pm
Location: GW/ Landsberg

Postby natene » Sun Oct 26, 2008 4:46 pm

Hmmm... Po pierwszym podejściu do Cantr pamiętałam dwie postacie; Lucynkę i Marlę...


Dziękuję, warto było :)


No i forum miau - tam trafiłam na wzmiankę o grze...

Dzięki, choć to taki kradziej czasu jest :twisted:
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Postby Snake » Mon Oct 27, 2008 9:41 am

Widzę, że jak już raz się w zieleń wpadnie... to powrót jest kwestią czasu.
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
grzybi
Posts: 326
Joined: Tue Aug 05, 2008 5:31 pm
Location: Lodz / Poland

Postby grzybi » Mon Oct 27, 2008 9:52 am

Ja wpadłem w tę zieleń. Inni oglądają mecze (też zielono). A pewna kobieta i tak twierdzi, że każda zieleń to zło.
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Postby Snake » Mon Oct 27, 2008 9:58 am

grzybi wrote:Ja wpadłem w tę zieleń. Inni oglądają mecze (też zielono). A pewna kobieta i tak twierdzi, że każda zieleń to zło.


Za dużo grzybków?
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
User avatar
Khe
Posts: 293
Joined: Sat Jul 09, 2005 6:51 pm
Location: Poland, Tychy

Postby Khe » Mon Oct 27, 2008 11:33 am

Ja chcialbym podziekowac przede wszystkim KeVesowi za opisanie gry na forum GOLa, dzieki czemu tu trafilem, Izabeli za ta jedna postac, dzieki ktorej mocniej mnie wciagnelo + jednej postaci - Fruuu za szybkie przywrocenie checi do zycia jednej mojej postaci.

Taka lista moglaby byc dluga, bo bylo wiele postaci, dzieki ktorym codziennie chcialo sie logowac, sa tez takie i teraz, ale to by bylo za duzo wymieniania, wiec dziekuje wszystkim (zarowno grajacym, jak i tym, ktorzy odeszli od zieleni) za to, ze dzieki Wam jestem tu ponad trzy lata. Do tej pory zadna inna gra nie wciagnela mnie nawet na 1/3 tego :)
User avatar
rem
Posts: 208
Joined: Fri Dec 01, 2006 9:27 pm
Location: Gda&#324;sk

Postby rem » Mon Oct 27, 2008 1:38 pm

Pierwsze moje podejście do Cantr było ze 4 lata temu, niestety kompletnie mnie nie wciągnęło, teraz juz wiem dlaczego, bo nie trafiłem na sensownych "współgraczy". Drugi raz zacząłem 2 lata temu i chciałbym podziękować graczom, którzy mieli swoje postacie w niedużej osadzie niedaleko Zatoki Urodzaju, to dzięki nim zostałem. A najbardziej chciałbym podziękować Tehanu, która bardzo dużo mnie nauczyła... tak "grać w Cantr" też ;)

Pozdrawiam
rem
Somewhere over the rainbow, blue birds fly, and the dreams that you dreamed of dreams really do come true...
User avatar
tehanu
Posts: 865
Joined: Thu Sep 21, 2006 9:00 pm
Location: 3city

Postby tehanu » Mon Oct 27, 2008 1:45 pm

A ja dziękuje Aihalowi, przez którego do gry trafiłam.
Oj dawno to było dawno, kiedy cantr był prawie w całości po angielsku..
Długo nie wytrzymałam, ale dzięki temu że "liznęłam", po paru latach do gry wróciłam (na dobre).
Było już łatwiej, bo po polsku, graczy więcej i większe możliwości.
Tutaj dziękuję przywódcy Sparty - Marcelowi (?) który na ucho wytłumaczył mi co i jak. Szkoda, że tak szybko Mu się zmarło.

Z graczy dziękuję Saszy, którego Buder przywiązał mnie do Zacisza i Inanny. Czas w Zaciszu pamiętam jako najlepszy podczas całej mojej gry. Nigdy później żadna z postaci nie przyniosła mi tylu emocji.
Wiadomo, największa frajda jest zawsze na początku. :wink:

Teraz praktycznie nie gram. Za ciekawie jest na zewnątrz. :D
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Postby cald dashew » Mon Oct 27, 2008 1:59 pm

Dzieki Yosserian, gdybym z nim nie studiował i nie pił jednego raza to o cantrze bym sie nie dowiedział :)
Image
Image
Image
User avatar
Sopel_1
Posts: 770
Joined: Thu Nov 13, 2008 5:12 pm
Location: Kostrzyn nad Odrą / Kraków - Poland

Postby Sopel_1 » Wed Apr 15, 2009 12:54 pm

Wielkie dzięki dla jednego człowieka - dzięki Jinchuuriki :D Gdyby nie ty i twoja postać to bym był dalej jakwtosięgrajem :)
User avatar
Jinchuuriki
Posts: 723
Joined: Sat May 10, 2008 9:54 am
Location: Szczytno in Poland
Contact:

Postby Jinchuuriki » Wed Apr 15, 2009 2:13 pm

Nie ma za co ;)
"Freedom is only a hallucination"

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest