O czym mozna, a o czym nie powinno sie pisac na forum

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Luke
Posts: 410
Joined: Sun Sep 16, 2007 10:05 pm
Location: Wroclaw, Poland

Postby Luke » Wed Jun 18, 2008 8:22 pm

Lemingo, masz dużo racji w tym, co piszesz, ale ja z tym panem po prostu nie chcę więcej rozmawiać. Bez tupania nóżką też nie chcę. Jakoś wolę z innymi.

Poniosło mnie dziś i to był błąd. Chyba odruchowo reaguję trochę jak sprężyna. Ile kto naciągnie, tyle mu się ona odwinie. Wiem, rozum jest po to, by powstrzymywać odruchy. Często to robię. Dziś miałem pewnie gorszy dzień pod względem powstrzymywania.

Popatrz, że w tym samym wątku, kiedy to Ty mi pokazałaś, że nie powinienem opisywać jakichś-tam rzeczy, i powiedziałaś też, dlaczego - od razu wyciąłem. To, jak reaguję, zależy od osoby, która do mnie mówi. Od sposobu mówienia, od tego, jakie mam doświadczenia z rozmów z tą osobą. Tobie czy Villonie wolno nawet złośliwie dogadać Lukowi i na pewno się na Was nie rzuci z toporem.
I nie dlatego, że jesteście w jakiejś klice. Tylko dlatego, że już trochę Was znam.
[*]...
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Postby cald dashew » Wed Jun 18, 2008 11:22 pm

a moim zdaniem (nie czytając poprzednich rozległych postów) na forum nie powinno się w ogóle pisać o tym co się dzieje w grze bo to zawsze w jakims stopniu wplywa na działania postaci w grze, nieraz psuje klimat gry lub samą grę a nieraz po prostu denerwuje że na forum są np. informacje o Twojej złej postaci. Jezeli jednak taka opcja jest niemozliwa to chociaz zamienic zasade 4 dni na 40
Image
Image
Image
pipok
Posts: 397
Joined: Tue Oct 31, 2006 6:45 am

Postby pipok » Thu Jun 19, 2008 5:42 am

Luke wrote:P.S. Jeżeli ktoś chce, chętnie na PM w dwóch zdaniach odpowiem merytorycznie, dlaczego (wyłącznie moim zdaniem) lepsza jest metoda wycinania kółka o miękkich brzegach, niż używania gotowego "zębatego" kółka prosto z pliku. Przypuszczam jednak, że raczej nikogo to nie interesuje. ;-)
A Pipokowi tego nie powiem, bo mnie on denerwuje i obraża. Niech dalej myśli, że jestem debilem.
:lol: :lol: :lol:
Echo
Posts: 724
Joined: Fri Jan 26, 2007 12:36 pm
Location: poland

Postby Echo » Tue Nov 25, 2008 3:12 pm

Nie wiem, czy o tym można, czy nie można, ale gdzieś to napisać muszę. ;) Postać od 30 lat żyje na wyspie, a ja dopiero się zorientowałam, że to jest właśnie, i na 100%, Fu. :D
User avatar
robin_waw
Posts: 1532
Joined: Tue Jul 25, 2006 12:30 pm

Postby robin_waw » Tue Nov 25, 2008 10:29 pm

Polskojęzyczna postać ?
Ty się zorientowałaś, czy twoja postać ?
User avatar
Zamia
Posts: 790
Joined: Tue Jan 09, 2007 9:38 pm

Postby Zamia » Wed Nov 26, 2008 10:04 am

No właśnie….ja też nie wiem czy można i czy w odpowiednim wątku….. :roll:
Jest obok ankieta „ile masz postaci”, a ja chciałabym wiedzieć, po jaką cholerę /czytaj „w jakim celu”/ ktoś trzyma postaci-mumie. Nie je, nie chodzi, nie pracuje, zwierzęta ją tratują, a ta twardo i uparcie się trzyma, bo inni mają dobre serce i ją karmią. Sama dokarmiam niektóre, bo sumienie moich postaci nie pozwala im umrzeć z głodu.
Ale pytam: PO CO? Zwłaszcza jak się ma przy d… klucze, albo inne ważne i trudne do zdobycia surowce czy narzędzia? Nie chcesz grać sam, nie utrudniaj może gry innym? Rozumiem, że komuś postać się nudzi, nie ma na nią dalszego pomysłu. Można przecież opróżnić kieszenie, napchać plecak jedzeniem, poprosić o karmienie, zamknąć się w budynku i czekać na lepsze czasy.
User avatar
Aravat
Posts: 415
Joined: Tue Jun 27, 2006 9:26 pm
Location: Ennis, Ireland

Postby Aravat » Wed Nov 26, 2008 11:23 am

Bardzo trafna uwaga Zamio. Ja sam mam teraz dylemat co zrobić z moimi postaciami. Będę miał przerwę w graniu, nie wiem jak długą. Kilka z moich postaci jest obwieszona kluczami jak choinka a ja nie wiem...czy i komu iddać klucze..a może po prostu wcisnąć krzyżyk i za jakiś czas zacząć od nowa. A co z tymi żyjącymi samotnie? Mam jeszcze tydzień do namysłu a potem albo grupowe samobójstwo albo...no właśnie, jaka alternatywa? Jakieś pomysły? ;)
Tak czy inaczej z góry przepraszam za to co się stanie za tydzień. Cokolwiek się stanie...
Wszystko nalezy robic w sposob tak prosty jak to tylko mozliwe i ani troche prosciej....
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Wed Nov 26, 2008 11:52 am

Oddaj klucze do wspólnego dobra,poproś znajomych żeby cię karmili i schowaj się w jakimś budynku.
Można też usiąść do jakiegoś mega projektu z jedzeniem czy czymś tam.
Przezimujesz a w dodatku twoje postacie będą jeszcze starsze i jeszcze bardziej poważane jak wrócisz.
Byle tylko ty lub ktoś za ciebie zaglądał raz na tydzień do nich.
Echo
Posts: 724
Joined: Fri Jan 26, 2007 12:36 pm
Location: poland

Postby Echo » Wed Nov 26, 2008 8:43 pm

robin_waw wrote:Polskojęzyczna postać ?
Ty się zorientowałaś, czy twoja postać ?



No, nie jest to polska postać. :wink:
Podróżowała z zachodu na północ, a zajęło jej to wiele, wiele lat, nim dotarła na wybrzeże ;) Ona jeszcze tego nie wie, gdzie dokładnie jest. Najlepsze, że dopiero uczy się języka w którym mogłaby się tego dopytać. ;)

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest