Najciekawsze osady

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Agent 0007
Posts: 1028
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Wed Nov 18, 2009 10:58 am

Sayuri wrote:
Agent 0007 wrote:(...)Przykład:
Twoja męska postać rozpoczyna romans z pewną postacią kobiecą. A chwilę potem dowiadujesz się, że to postać kobieca, ale prowadzi ją mężczyzna. Jak się dalej będzie ten związek rozwijał? Dokładnie tak samo, jakbyś tego nie wiedział?


Tak! :) Co to zmienia? Nic. Wymyślona postać kocha się w wymyślonej postaci.

Co wy macie taką paranoję z tym "nie mogę całować kobiety, skoro prowadzi ją facet". To wcale nie świadczy o tym, że jesteście homoseksualistami. :twisted:



Nie mówię, że nie byłoby tej miłości, tylko że historia mogłaby się potoczyć trochę inaczej. Przecież nie zabronię mojej postaci kochać, ale nie jest powiedziane w kim się zakocha i to gracz decyduje. ;)
A zmienia też w sensie komfortu grania, po prostu wolę tego nie wiedzieć, lub dowiadywać się po śmierci danej postaci.
AUTO
Posts: 755
Joined: Mon Feb 06, 2006 9:19 pm

Postby AUTO » Wed Nov 18, 2009 11:19 am

BZR wrote:Ja też zrobiłem sobie jakiś czas temu postać kobiecą ale szybko mnie wykryli;)


A na moje postacie kobiece lepiej uważać bo trudno mnie zdemaskować :lol:
User avatar
B.M.T.
Posts: 871
Joined: Mon Jun 22, 2009 4:14 pm
Location: W okolicy nóżek Buki.

Postby B.M.T. » Wed Nov 18, 2009 2:45 pm

BZR wrote:
B.M.T. wrote:Ja też, ale ja łamię NZ tylko zbierając postaci w jednym miejscu(nie szkodzę chyba tym nikomu), złożę się że znacie moje postacie których nie lubię.

Nie czytałem wszystkiego więc się upewnię - to żart?


Zaspokoję twoją ciekawość. To żart, zazwyczaj staram się unikać niepotrzebnych spotkań.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest