Mars - Communications Department Member

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
sanchez
Administrator Emeritus
Posts: 8742
Joined: Thu Jan 26, 2006 6:37 pm

Postby sanchez » Sat Jul 14, 2007 6:09 am

Congratulations, Mars. :)
User avatar
Mars
Posts: 852
Joined: Sat Apr 28, 2007 2:44 pm
Location: Poland

Postby Mars » Sat Jul 14, 2007 10:24 am

sanchez wrote:Congratulations, Mars. :)


Thanks, Sanczeza :)
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Sat Jul 14, 2007 2:38 pm

tehanu wrote:
...i proszę usuń wątek: "poszukiwany, poszukiwana"


Ehe, nie dość, że wątek jakoś nie żyje to jest jakiś zboczony(względem zasad ofc ;P)
User avatar
rem
Posts: 208
Joined: Fri Dec 01, 2006 9:27 pm
Location: Gdańsk

Postby rem » Mon Jul 16, 2007 8:15 am

Oj znowu mnie nie bylo troche na forum widzę...

Mars - przyjmij gratulacje i wyrazy współczucia ;) - mam tylko nadzieję że masz duuuuzo wolnego czasu.
Somewhere over the rainbow, blue birds fly, and the dreams that you dreamed of dreams really do come true...
matt_
Posts: 1030
Joined: Mon Oct 16, 2006 9:17 pm

Postby matt_ » Fri Oct 05, 2007 8:46 am

gratuluje mars :)
User avatar
Mars
Posts: 852
Joined: Sat Apr 28, 2007 2:44 pm
Location: Poland

Postby Mars » Fri Jul 17, 2009 7:10 pm

Witajcie,

Postanowilem zlozyc "gorze" moja dymisje z funkcji moderatora polskiej czesci forum, a przede wszystkim, dymisje z funkcji "czlonka ekipy gry". Powodem dla ktorego skladam dymisje, jest zupelnie nieprofesjonalne wprowadzanie bezsensownych i szkodliwych zmian do gry, i ich uparte pozostawianie na sile, pomimo wyraznych protestow ze strony graczy. Jesli, 54-74% procent graczy w dwoch roznych ankietach opowiada sie przeciwko zmianie, to cos musi to chyba dla "ekipy gry" oznaczac. Pomimo tego, "ekipa gry" uparcie pozostawia oprotestowany pomysl, na "czas proby".

Zmian tak daleko idacych, kontrowersyjnych, nie wprowadza sie nagle, a w przypadku protestow, tak nieprofesjonalnie wprowadzone zmiany, wycofuje sie. Jesli, "ekipa gry" pomimo tego czyni nadal kroki majace na celu pozostawienie zmiany, i szkodzenie w ten sposob grze, to ja nie chce byc czlonkiem takiej ekipy, i swoim "imieniem oraz nazwiskiem" takiego nieprofesjonalizmu firmowac. To jest powod mojej dymisji.

Mars.
User avatar
Veser
Posts: 46
Joined: Fri Jul 17, 2009 8:05 am
Location: United States

Postby Veser » Fri Jul 17, 2009 7:14 pm

Mars wrote:Witajcie,

Postanowilem zlozyc "gorze" moja dymisje z funkcji moderatora polskiej czesci forum, a przede wszystkim, dymisje z funkcji "czlonka ekipy gry". Powodem dla ktorego skladam dymisje, jest zupelnie nieprofesjonalne wprowadzanie bezsensownych i szkodliwych zmian do gry, i ich uparte pozostawianie na sile, pomimo wyraznych protestow ze strony graczy. Jesli, 54-74% procent graczy w dwoch roznych ankietach opowiada sie przeciwko zmianie, to cos musi to chyba dla "ekipy gry" oznaczac. Pomimo tego, "ekipa gry" uparcie pozostawia oprotestowany pomysl, na "czas proby".

Zmian tak daleko idacych, kontrowersyjnych, nie wprowadza sie nagle, a w przypadku protestow, tak nieprofesjonalnie wprowadzone zmiany, wycofuje sie. Jesli, "ekipa gry" pomimo tego czyni nadal kroki majace na celu pozostawienie zmiany, i szkodzenie w ten sposob grze, to ja nie chce byc czlonkiem takiej ekipy, i swoim "imieniem oraz nazwiskiem" takiego nieprofesjonalizmu firmowac. To jest powod mojej dymisji.

Mars.



O! O! Popieram ! Tylko jakim kosztem?
gg 2833101
pikolo
Posts: 305
Joined: Sat Aug 04, 2007 12:18 pm

Postby pikolo » Fri Jul 17, 2009 7:31 pm

sorry Mars ale to zagrywka z cyklu "jak nie jest po mojemu to biorę zabawki i zmieniam piaskownice, a wy jesteście be". dymisja dymisją, ale tak jednoznaczne i autorytarne wyrażenie opinii o zmianie której tak na dobrą sprawę się jeszcze nie sprawdziło, dodatkowo podpieranie się ankietami o dosyć dużym "rozrzucie" głosowym (no bo 20% to nie jest błąd statystyczny-równie dobrze mogło wypaść 34% przeciw) jest delikatnie rzecz ujmując-nie na miejscu.
Czy nie uważasz, że na 15 twoich postaci chociaż część mogłaby nie biegać z kuszami, żelaznymi tarczami i konopnymi ciuchami, tylko czymś bardziej oryginalnym?
User avatar
Ula
Posts: 1042
Joined: Thu Mar 23, 2006 3:17 pm

Postby Ula » Fri Jul 17, 2009 7:40 pm

Daj po krzyżu. Będzie jeszcze dramatyczniej. :lol:
Image
User avatar
Veser
Posts: 46
Joined: Fri Jul 17, 2009 8:05 am
Location: United States

Postby Veser » Fri Jul 17, 2009 7:42 pm

Ula wrote:Daj po krzyzu. Bedzie jeszcze dramatyczniej. :lol:



Nie,veto! Tylko nie krzyz! :'(
gg 2833101
grzybi
Posts: 326
Joined: Tue Aug 05, 2008 5:31 pm
Location: Lodz / Poland

Postby grzybi » Fri Jul 17, 2009 8:04 pm

Mars wrote:Witajcie,
Jesli, "ekipa gry" pomimo tego czyni nadal kroki majace na celu pozostawienie zmiany, i szkodzenie w ten sposob grze, to ja nie chce byc czlonkiem takiej ekipy, i swoim "imieniem oraz nazwiskiem" takiego nieprofesjonalizmu firmowac. To jest powod mojej dymisji.
Mars.


Mars, chłopaku, ile ty masz latek? Jesteś już w wieku 'pracującym'? Jak Twój szef podejmie jakąś decyzję, która Ci się nie podoba, to też z pracy odchodzisz?

Właśnie dlatego nas tak mało w departamentach. Jak coś nie halo, to wszyscy się pakują. Na Marolu wszyscy psy wieszali, w sumie to jakieś głupoty były, odszedł. I co? Pomogło to cantrowi?

Siedź w CD, póki jeszcze w ogóle z nami się liczą. Co było w komunikacie? że były różne zdania graczy, w tym Polaków. To nas wymienili, nie Hiszpanów cz Litwinów. Nie dlatego, że jest nas dużo, tylko dlatego, że mamy własne zdanie, które chcemy wszystkim przedstawić. Nie przebiliśmy szeptania, to coś innego zdziałamy. Jak nikogo od nas tam nie będzie to nasz głos będzie znacznie słabszy. Trochę więcej samozaparcia.
User avatar
Veser
Posts: 46
Joined: Fri Jul 17, 2009 8:05 am
Location: United States

Postby Veser » Fri Jul 17, 2009 8:29 pm

Lecz te nasze protesty,ankiety itp nic nie dadza- odwrotnie, stracimy owoce naszych staran. Szczegolnie jak Daugh sie uprze
gg 2833101
User avatar
Carcia
Posts: 11
Joined: Sun May 03, 2009 7:41 am

Postby Carcia » Fri Jul 17, 2009 9:00 pm

Mars,przemyśl to jeszcze,bo naprawdę warto
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Fri Jul 17, 2009 9:47 pm

Masz niewłaściwe podejście do sprawy. Po pierwsze, ankieta obejmuje zdanie jedynie jakiejś części graczy, a nie strefy polskiej jako całości. Po drugie, nie widzę żadnego związku między implementacją nowych pomysłów a sprawowaną przez Ciebie funkcją, po trzecie, mesjanizm to był modny u Mickiewicza. A może bardziej pasuje tutaj liberum veto? :)
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
Luke
Posts: 410
Joined: Sun Sep 16, 2007 10:05 pm
Location: Wroclaw, Poland

Postby Luke » Sat Jul 18, 2009 8:40 am

A ja szanuję decyzję Marsa i popieram. To jego czas, jego praca (darmowa, dla idei) i jego idea. Jeszcze może mu każcie zapieprzać w wolontariacie wbrew jego przekonaniom. :-P

Moim zdaniem, jeżeli ktoś chce, to niech go zastąpi i sam dołączy do departamentów.

P.S. Oczywiście, że wolałbym, żeby Mars został. Każdy Polak "na górze" jest cenny. Jeszcze lepiej, gdyby doprowadził do wyrzucenia z gry tego całego podsłuchiwania, ale to tyko moje prywatne pobożne życzenie, a Mars ma prawo do własnych decyzji.
[*]...

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest