Ciekawostki rozne

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Ula
Posts: 1042
Joined: Thu Mar 23, 2006 3:17 pm

Re: Ciekawostki rozne

Postby Ula » Mon Sep 13, 2010 9:14 am

Właśnie natknęłam się na całkiem nowy mały drewniany wózek z wybudowanym w środku kamiennym stołem. Dla mnie genialne.
Image
User avatar
Ola
Posts: 60
Joined: Mon Mar 07, 2011 12:17 pm
Location: Poznań! :)

Re: Ciekawostki rozne

Postby Ola » Sat Jun 11, 2011 8:42 pm

3278-4.08: Słyszysz z radia na częst. 222: `Zatoka Urodzaju to wariatkowo! Nie zaglądajcie tam nawet ludzie! Uciekajcie póki wam życie miłe! Arrrrgh *słychać wpychanie w odbyt ręki przez Kaśkę*`.

Ta część w gwiazdkach mnie powaliła. Jak to można usłyszeć? Jeśli Kaśka wpycha rękę, to słychać inaczej, niż gdy wpycha ją Zdzichu, na ten przykład? No i jak usłyszeć, że ktoś wpycha, tam gdzie wpycha? :lol: :D :mrgreen: W uszach aż szumi od tego wpychania… ;P
wadko
Posts: 544
Joined: Tue Jul 25, 2006 8:51 am

Re: Ciekawostki rozne

Postby wadko » Sat Jun 11, 2011 9:53 pm

Ja mam wątpliwości czy zdanie w gwiazdkach jest legalne. Rozumiem podszywanie się pod postać w komunikat radiowych, ale podszywanie się pod postać w gwiazdkach które przesyłamy radiem?
User avatar
witia1
Posts: 576
Joined: Fri Dec 14, 2007 2:19 pm
Location: Jelcz-Laskowice

Re: Ciekawostki rozne

Postby witia1 » Sun Jun 12, 2011 7:36 am

Pomijając sam przykład powyżej bo to nie ma nad czym dywagować, to samo samo podszywanie się pod kogoś to pomyłka.
A) Jak to przeprowadzić.
Wpiszesz *słyszysz głos XXX z osady ZZZ*? No trochę dziwaczne bo przecież od razu nasuwa wątpliwości kto to napisał :)

B) Słuszność takiej próby
Staram się nie używać emotek które wymuszają jakieś zachowania/konkretny odbiór w sytuacjach dyskusyjnych.
Tutaj podszywając się pod kogoś albo od razu zdradzę, że nie jestem osobą za którą się podaję albo spróbuję wymusić na odbiorcy że jestem.
Nie ma żadnego mechanizmu pozwalającego rozstrzygnąć jak dobrze ktoś udaje głos i czy ktoś czasem nie rozpoznał więc tego typu próby po prostu ignoruje.

Za najzgrabniejszą opcję w tym wszystkim uznaję, że radio na tyle zniekształca głos by nie dało się rozpoznać kto mówił i tyle.
Rest In Pieces.
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Ciekawostki rozne

Postby poziomek90 » Mon Jul 18, 2011 5:15 pm

Ula wrote:Właśnie natknęłam się na całkiem nowy mały drewniany wózek z wybudowanym w środku kamiennym stołem. Dla mnie genialne.

Aldurea? :) Też się spotkałem z takim cudem.

Poza tym WMPV może się pochwalić łódką w środku lądu 8)

Edit:
Młoda , normalnego wzrostu kobieta . Posiada błyszczące blond włosy które sięgają do łopatek , błękitne niebieskie oczy , pełne piersi

:lol:
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
Zamia
Posts: 790
Joined: Tue Jan 09, 2007 9:38 pm

Re: Ciekawostki rozne

Postby Zamia » Thu Sep 01, 2011 1:44 pm

ERROR: Próbowałeś(aś) grać martwą postacią! :mrgreen:
User avatar
Mars
Posts: 852
Joined: Sat Apr 28, 2007 2:44 pm
Location: Poland

Re: Ciekawostki rozne

Postby Mars » Thu Sep 01, 2011 3:52 pm

Żądamy kolejnej nocy cantr-trupów!

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest