Stekania starych marud, czyli narzekania cantryjskie

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Quijo
Posts: 1376
Joined: Tue Jun 27, 2006 8:10 pm
Location: K A T O W I C E ST Dept
Contact:

Stekania starych marud, czyli narzekania cantryjskie

Postby Quijo » Tue Feb 06, 2007 6:11 pm

Mówisz masz :D
To tutaj teraz wszystkie smutki i żale :)
Last edited by Quijo on Tue Feb 06, 2007 8:09 pm, edited 1 time in total.
http://www.gks-murcki.com
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Tue Feb 06, 2007 6:27 pm

Nie lubie, gdy ludzie tak bardzo chca narzekac, ze widza rozne sytuacje w swietle ktore uzasadnia jak najwiecej narzekan, nawet gdy nie ma ku temu powodow lub realnych mozliwosci by cos poprawic. Najgorsze, gdy sa przekonani ze ich narzekania sa wazne, ze musza sie dzielic ze swiatem swoim zdaniem i ze wszystkich innych powinno to obchodzic w takim samym stopniu jak ich samych.
Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi.
User avatar
Sztywna
Posts: 1091
Joined: Sun Aug 20, 2006 1:51 pm
Location: Costerina/ Wolne Miasto Gdańsk

Postby Sztywna » Tue Feb 06, 2007 6:50 pm

Cantryjczyk wrote:Nie lubie, gdy ludzie tak bardzo chca narzekac, ze widza rozne sytuacje w swietle ktore uzasadnia jak najwiecej narzekan, nawet gdy nie ma ku temu powodow lub realnych mozliwosci by cos poprawic. Najgorsze, gdy sa przekonani ze ich narzekania sa wazne, ze musza sie dzielic ze swiatem swoim zdaniem i ze wszystkich innych powinno to obchodzic w takim samym stopniu jak ich samych.


A zauważyłeś, że właśnie narzekasz na narzekających? :D

Marudzicie wszyscy. Ot co.
Strzeż się! Cantr silnie uzależnia...

<autolans> [url=http://www.grapheine.com/bombaytv/movie-uk-f0063db4f171b228025e719ce414cee1.html]A co "góra" na drugi serwer? :P[/url] </autolans>
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Tue Feb 06, 2007 7:09 pm

Cantryjczyk wrote:Nie lubie, gdy ludzie tak bardzo chca narzekac, ze widza rozne sytuacje w swietle ktore uzasadnia jak najwiecej narzekan, nawet gdy nie ma ku temu powodow lub realnych mozliwosci by cos poprawic. Najgorsze, gdy sa przekonani ze ich narzekania sa wazne, ze musza sie dzielic ze swiatem swoim zdaniem i ze wszystkich innych powinno to obchodzic w takim samym stopniu jak ich samych.


Nie polubiłbyś mnie.

A, ty Kłeho, popraw ortografie w tytule tematu, bo moge wykorkowac... :P
User avatar
Mattan
Posts: 1081
Joined: Wed Jul 26, 2006 9:09 am
Location: Poznan

Postby Mattan » Tue Feb 06, 2007 7:14 pm

To ja pomarudze. :? Nie lubie jak ktoś myśli że to co on lubi to jest jedyne i prawdziwe. Bardzo mnie np. wkurzył jeden co w grze OOC: powiedział żeby buziek nie używać bo mu psuje nastrój. :shock: Mnie to dopiero zepsuło nastrój jak wioskowy głupek, zreszta bardzo dobrze odgrywany nagle płynną polszczyzna zagadał i nie na temat. Nie lubię też ściskających i liżących się parek i jeszcze glupich złodziei notatek i tych co ledwo sie urodzą to od razu z pięściami na wszystkich się rzucają i piratów jeszcze nie lubię. No i jeszcze paru rzeczy nie lubię, ale już nie pamiętam w tej chwili.
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
No lepiej mi się zrobilo.

Poza tym to w cantr jak w życiu. Są rzeczy które lubię i nie lubię. W życiu jak w cantr.
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Tue Feb 06, 2007 7:25 pm

ja tez napisze czego nie lubie, a co :P nie znosze jak mlode postacie sie wymadrzaja, nie cierpie olewania postaci, a zwlaszcza moich postaci ( :wink: ) , nie znosze wedrujacych pstaci przelazacych przez miejsce w ktorym jestem bez slowa, i najbardziej, ale to najbardziej nie lubie lagow, tak ich nienawidze ze jak tak dalej pojdzie chyba zrezygnuje z gry... w tej chwili probuje wyladowac towar ze statku, juz od pol godzimy mecze sie nad iloscia jaka rano wyladowalbym w 5 minut niecale :?
User avatar
Quijo
Posts: 1376
Joined: Tue Jun 27, 2006 8:10 pm
Location: K A T O W I C E ST Dept
Contact:

Postby Quijo » Tue Feb 06, 2007 8:24 pm

Nie lubię jak postaci w Cantr piszą z błędami, a jeszcze bardziej nie lubię jak później poprawiają te błędy poprzedzając źle napisane słowo skrótem OOC. Najbardziej z tego wszystkiego nie lubię jak ktoś poprawia moje błędy, czy to na forum, czy to na czacie, a nawet raz jak zaczynałem grać w Cantr to zdarzyło się to w samej grze na ucho i straszono mnie banem. Ktoś się wtedy podał za admina z gry i kazał mi pisać poprawnie. Ale się wtedy wkurzyłem.
http://www.gks-murcki.com
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Wed Feb 07, 2007 1:47 pm

Ja tylko nie cierpie gdy ktos mi nie odpowiada prze kilka dni,niecierpliwy jestem jednym slowem.Dzien lub dwa moge poczekac ale dluzej...
Pozatym lagiiii,no sami wiecie.
A co do reszty grzeszkow to jakos wytrzymam bo sam nie jestem bez winy.
Last edited by w.w.g.d.w on Thu Feb 08, 2007 10:15 am, edited 1 time in total.
Echo
Posts: 724
Joined: Fri Jan 26, 2007 12:36 pm
Location: poland

Postby Echo » Thu Feb 08, 2007 12:20 am

A ja myślałam, że mnie trafi szlak.... kiedy sobie tak przez uzależnienie zaglądałam i.... nagle.... wciskam wsparcie jednorazowe finansowe dodam i ........................wyświetla krzyżyk. Do przodu lub do tyłul... zgadnijcie jaka cholera mnie wzięła?!!!!

Chciałam dać trochę kasy.....
Last edited by Echo on Thu Feb 08, 2007 9:34 pm, edited 1 time in total.
matt_
Posts: 1030
Joined: Mon Oct 16, 2006 9:17 pm

Postby matt_ » Thu Feb 08, 2007 1:18 am

Mattan wrote:Bardzo mnie np. wkurzył jeden co w grze OOC: powiedział żeby buziek nie używać bo mu psuje nastrój.

wiem...to było głupie...przepraszam wszystkich graczy :oops:

p.s. zakładam,że nikt więcej tak nie robił...w końcu idiotów tutaj chyba więcej nie ma... :roll:
User avatar
drmartin
Posts: 190
Joined: Sat Mar 25, 2006 8:33 pm
Location: P O L A N D

Postby drmartin » Thu Feb 08, 2007 8:18 am

A mnie denerwują lagi, potem opisy po polsku pewnych ubrań i ozdób, a do szewskiej pasji i wku*wienia doprowadza mnie to że cantryjczyk ma jeden palec jedna rękę itp. Jak do jasnej ciasnej założyć więcej jak jeden pierścionek? Albo bransoletki dwie?
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić" Albert Einstein
Zapraszam:
http://tmbg.fizyka.umk.pl/
http://www.lorki.pl
User avatar
domeq
Posts: 414
Joined: Wed Jan 18, 2006 7:18 pm

Postby domeq » Thu Feb 08, 2007 8:38 am

drmartin wrote:A mnie denerwują lagi, potem opisy po polsku pewnych ubrań i ozdób, a do szewskiej pasji i wku*wienia doprowadza mnie to że cantryjczyk ma jeden palec jedna rękę itp. Jak do jasnej ciasnej założyć więcej jak jeden pierścionek? Albo bransoletki dwie?


Najlepsze sa nazwy ubran - inne w projektach po zalozeniu, a inne na liscie projektow do szycia ;)

Nie udalo sie niestety odnalezc mi ponownie na liscie szycia tego, co wczesniej juz zaczalem szyc.
Milo
Posts: 736
Joined: Fri Feb 03, 2006 11:24 pm

Postby Milo » Thu Feb 08, 2007 10:05 am

A mnie wkurzaja postacie z ADHD :D 100 pomyslow na dzien, tu cos zaczna, biegna dalej, to chca , tamto daja, nie pamietaja juz co mowily trzy dni wczesniej
User avatar
Bziur
Posts: 212
Joined: Sat Oct 22, 2005 9:59 am

Postby Bziur » Thu Feb 08, 2007 11:54 am

A ja nie lubie tłoku w cantr, denerwuje mnie że tak szybko można wszystko osiągnąć, że nie ma okien w domach, drzewo można ściąć przy pomocy dłoni, nie da się zrobić chipsów, a najbardziej mnie denerwuje że woda się gotuje :evil:
Image
User avatar
drmartin
Posts: 190
Joined: Sat Mar 25, 2006 8:33 pm
Location: P O L A N D

Postby drmartin » Thu Feb 08, 2007 12:17 pm

poza tym denerwuje mnie ze się nie da napić wódy, że się nie da najeść ponad zapotrzebowanie a potem chorować, nie można nikogo kopnąć, łatwo zabić cantryjczyka, łatwo zawinąć żaglowiec... im większy tym łatwiej, nie wiem gdzie się rozpala te cholerne ogniska sygnalizacyjne wspomniane w innym wątku...
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić" Albert Einstein

Zapraszam:

http://tmbg.fizyka.umk.pl/

http://www.lorki.pl

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest