Od czego zaczela zycie Twoja postac ?

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Quijo
Posts: 1376
Joined: Tue Jun 27, 2006 8:10 pm
Location: K A T O W I C E ST Dept
Contact:

Postby Quijo » Wed Sep 19, 2007 1:34 pm

Ja to chyba zacząłem wszystkich wyzywać, ale nie wiem czy to było na samym początku od razu, czy po kilku dniach, jak mi sie nie podobała ta gra i wszystkie moje postaci lądowały w wiezieniach :D
http://www.gks-murcki.com
User avatar
Susel
Posts: 453
Joined: Tue Jan 03, 2006 9:02 pm

Postby Susel » Wed Sep 19, 2007 6:04 pm

Tak mi się teraz przypomniało o Cantrze i o tej postaci, już trochę sobie żyje, ale warto odnotować jak zaczęła. :wink: (Nie jest to pierwsza postać i już dokładnie wiedziałem o co chodzi, ale warto napisać.)

Zaczęła od zdenerwowania wszystkich w dużym mieście swoim niegrzecznym zachowaniem, domagania się pracy, i omal nie dostania po pysku. Potem popracował, dali mu ciuchy i w kosmos żarcia i sobie poszedł. Cóż, chyba nikt go nie polubił. :wink:
User avatar
Elf
Posts: 441
Joined: Fri May 25, 2007 4:31 pm
Location: Elfolandia

Postby Elf » Thu Sep 20, 2007 10:34 am

Erazm wrote:moja postac postanowila byc Anglikiem w strefie angielskiej zostala cieplo przyjeta i od razu dostala 5 kilo marchewki


Aaa..angielskie postacie,których juz nie mam mają osobny ranking ;) Moja pierwsza angielska postać obudziła się i ... użyła słowa :smirk: w nieodpowiednim momencie i tak zakończyło się jej życie....... :roll: :lol:
taca. wanna. łóżko
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Thu Sep 20, 2007 7:24 pm

cald dashew wrote:Moja perwsza postac po przebudzeniu stwierdzila ze jest glodna i zaczela zbierac marchewke.. Bylo to gdzies w Vlyrian.. I wsadzili ja na 3-4 lata do paki za to :twisted: dlatego teraz nienawidzi ludzi jest piratem i ma na swoim koncie juz bardzo duzo trupow :twisted:

Też tak mam że jak moja postac jest zle traktowana za młodu to potem staje się "zła",samolubna i ginie albo śmiercią samobójczą albo z czyjejś ręki.
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Postby cald dashew » Thu Sep 20, 2007 7:56 pm

w.w.g.d.w wrote:
cald dashew wrote:Moja perwsza postac po przebudzeniu stwierdzila ze jest glodna i zaczela zbierac marchewke.. Bylo to gdzies w Vlyrian.. I wsadzili ja na 3-4 lata do paki za to :twisted: dlatego teraz nienawidzi ludzi jest piratem i ma na swoim koncie juz bardzo duzo trupow :twisted:

Też tak mam że jak moja postac jest zle traktowana za młodu to potem staje się "zła",samolubna i ginie albo śmiercią samobójczą albo z czyjejś ręki.


:twisted: tyle ze moja zyje i ma swoja piracką szajkę wiec strzeżcie się *smieje sie szalenczo*
Image
Image
Image
User avatar
Elf
Posts: 441
Joined: Fri May 25, 2007 4:31 pm
Location: Elfolandia

Postby Elf » Thu Sep 20, 2007 8:01 pm

cald dashew wrote: :twisted: tyle ze moja zyje i ma swoja piracką szajkę wiec strzeżcie się *smieje sie szalenczo*


Zobaczymy,co będzie kiedy spotka którąś z moich *uśmiecha się cwaniacko i łobuzersko zarazem*
taca. wanna. łóżko
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Postby cald dashew » Thu Sep 20, 2007 9:08 pm

Elf wrote:
cald dashew wrote: :twisted: tyle ze moja zyje i ma swoja piracką szajkę wiec strzeżcie się *smieje sie szalenczo*


Zobaczymy,co będzie kiedy spotka którąś z moich *uśmiecha się cwaniacko i łobuzersko zarazem*


pewnie sie dogadaja :wink:
Image

Image

Image
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Postby gawi » Thu Sep 20, 2007 9:22 pm

albo i nie:D

a zeby nie bylo offtopa to moja pierwsza postac poczytala notatki spytala o pozwolenie... i dostala na ryz .. nazbierala go ponad pol plecaka i zaczela zbierac kamien .. wyzwali ja .. wiec poszla sobie obrazona...zabierajac co wydobyla bo byla cwana i robila z powtorzebniami na jeden dzien:D[/quote]
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
jantar44
Posts: 57
Joined: Thu Nov 05, 2009 11:30 am

Re: Od czego zaczela zycie Twoja postac ?

Postby jantar44 » Thu Mar 04, 2010 7:31 pm

Nie wiem czy ktoś mnie przebije :? co za wstyd :oops:

Obudziłem się we Vlo. Nie kumałem niczego ... nie przeczytałem wiki. Najpierw nie skumałem, co do mnie mówią z silosem, bo mówili, że stoi przy znaku ... przez trzy dni chodziłem głodny. Bodajże drugiego dnia, ktoś napisał *wysiada z kombajnu*, a ja też chciałem wejśc i wyjśc ... szukałem w budynkach i pojazdach nic. W końcu :idea: znalazłem w obiektach i założyłem gigantyczny projekt na wydobycie ryżu ... Gdy mi ktoś powiedział o co chodzi z tymi * * to moje 1. "gwiazdki" wyglądały mniej więcej tak : *wsiada do kombajnu i puszcza na cały regulator Lithium* ... Oczywiście OOC było cały czas ...
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Re: Od czego zaczela zycie Twoja postac ?

Postby Laura_ » Thu Mar 04, 2010 7:53 pm

normalka, wyluzuj 8)
User avatar
Nefertete
Posts: 89
Joined: Sun Aug 23, 2009 7:36 am

Re: Od czego zaczela zycie Twoja postac ?

Postby Nefertete » Fri Mar 05, 2010 7:46 am

Całkiem pierwszą rzeczą którą zrobiła moja pierwsza postać (też we Vlo) to było nazbieranie kwiatków i zrobienie wianka ;) Coś tam psioczyli dlaczego sama robię wianek, że lepiej zarobić na niego pracując i takie tam dyrdymały :P Przez 2-3 dni też nie jadła, pamiętam, że coś tam się odzywała publicznie o polityce Vlo, ale szybko zorientowała się, że to nie mam sensu. Potem było męczenie jednej z postaci i zapytania co jak się robi i z czym się je.

Największy szok przeżyła jak ktoś wcisnął jej szablę i kazał biegnąć na drogę za złodziejem, kulturalnie zagaiła żeby złodziej oddał ukradzione rzeczy, w odpowiedzi usłyszała wiązankę której nie powstydził by się dresiarz-blokers z wieloletnim stażem....przez myśl mi przeszło, cóż to za chamska, prostacka gra. Wtedy znalazłam forum i zobaczyłam, że wyzywanie postaci od 'kurew' może mieć miejsce, wtedy też zrozumiałam, że cantr jest dużo bardziej złożony i głęboki niż wydawał się na początku :twisted:
User avatar
witia1
Posts: 576
Joined: Fri Dec 14, 2007 2:19 pm
Location: Jelcz-Laskowice

Re: Od czego zaczela zycie Twoja postac ?

Postby witia1 » Fri Mar 05, 2010 9:22 am

Hmm, to już troszkę temu było. Pierwsze co nastąpiło to rozejrzenie się po okolicy ( obiekty, ludzie ) przeczytanie listy zakazów w danym miejscu i następnie szybka ewakuacja pierwszą drogą pod ich natłokiem by skończyć bez jedzenia w jakiejś dziczy :) Inna sprawa, że po kilku latach się okazało, że to bardzo sympatyczni cantryjczycy tam zamieszkują a prawa są już nie aktualne od bardzo dawna.
Rest In Pieces.
User avatar
Ultim8
Posts: 61
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:45 am

Re: Od czego zaczela zycie Twoja postac ?

Postby Ultim8 » Fri Mar 05, 2010 5:02 pm

Moja pierwsza postac zaraz po przebudzeniu trafila na wielka impreze, wiec pomyslala, ze jest w karczmie xD xD Przez pare dni myslalem ze jestem jeszcze w budynku, a ze impreza trwala na calego to co zrobilem? Rypnalem sie na lawke, jadlem, pilem i gadalem :D
User avatar
Sopel_1
Posts: 770
Joined: Thu Nov 13, 2008 5:12 pm
Location: Kostrzyn nad Odrą / Kraków - Poland

Re: Od czego zaczela zycie Twoja postac ?

Postby Sopel_1 » Fri Mar 05, 2010 8:49 pm

Moja pierwsza postać po przebudzeniu nic nie wiedziała o grze (tak samo jak właściciel) i nie odbyło się bez standardowych pytań "Ej, ale jak w to się gra?", a potem jeszcze "trudności" z jedzeniem ... Ale na szczęście są tak mili ludzie jak Jinek np. którzy pomogą i takim przypadkom ;)
lasek
Posts: 7
Joined: Thu Feb 25, 2010 11:53 am

Re: Od czego zaczela zycie Twoja postac ?

Postby lasek » Mon Mar 08, 2010 2:11 pm

Moja pierwsza postać przedstawiła się jak trzeba, poczym zebrała 12g dyni po czym ruszyła zwiedzać świat. Pobłądziła gdzieś w górach na 'fu' i zmarła z głodu Żeby było tragiczniej to zmarła w lokacji z kartoflami - zabrakło czasu na zebranie minmalnej ilości jedzenia... smutna histora...

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest