Grupa wsparcia - pomoc dla uzaleznionych

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Fri Jul 28, 2006 12:38 pm

Tak z pozytywów: zielony kolor uspokaja ;) A z negatywów: znów mi się śnił ten cholerny zielony ekran ;) To znak, że znów moje postacie wołają o to bym się o nie zatroszczył :P
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Mattan
Posts: 1081
Joined: Wed Jul 26, 2006 9:09 am
Location: Poznan

Postby Mattan » Fri Jul 28, 2006 12:53 pm

Wygląda na to że zamiast pomocy to tu sie ludzie chwalą jak bardzo są uzależnieni. :oops: Wstyd mi za was. Ja tylko parę razy wstawałem w nocy bo sie kończył projekt i od kilku dni nie jade na wakacje bo cos ważnego sie dzieje. Ale to drobiazg.

:twisted: :twisted: :twisted: Jedyny sposób na uzależnienia to całkowita abstynencja. :twisted: :twisted: :twisted:
Outsider
Posts: 7
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:06 pm

Postby Outsider » Fri Jul 28, 2006 1:01 pm

Mattan wrote: :twisted: :twisted: :twisted: Jedyny sposób na uzależnienia to całkowita abstynencja. :twisted: :twisted: :twisted:

Ja bym się na to z własnej woli nie odważył :lol: Co by poczęły beze mnie moje postacie? :twisted:
Gdzie moher nie może tam Rydzyk pomoże
www.moheroweberety.net
User avatar
Zimt
Posts: 325
Joined: Thu Jul 14, 2005 8:48 am
Location: Wielkopolska (Poland)
Contact:

Postby Zimt » Fri Jul 28, 2006 1:03 pm

Zaryzykowałabym twierdzenie, że wreszcie miałyby trochę spokoju :P
"I'm just living in my head..."
Outsider
Posts: 7
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:06 pm

Postby Outsider » Fri Jul 28, 2006 1:07 pm

A po co im spokój? :P One mają działać a nie odpoczywać :)
Gdzie moher nie może tam Rydzyk pomoże

www.moheroweberety.net
User avatar
Lamper
Posts: 76
Joined: Mon Apr 03, 2006 3:50 pm
Contact:

Postby Lamper » Fri Jul 28, 2006 1:25 pm

Wakacje są straszne dla Cantryjczyków. Powodują plagi smierci... Bo co nie ktorzy zapomna powiedziec ze będą spali, żeby ich dokarmiać i padają z głody po mieśięcznym urlopie
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Fri Jul 28, 2006 1:44 pm

Wiele mnie lub bardzie waznych postaci zasnela a nawet zginela i to czasem w waznym momencie.W dodatku teraz postacia nie bardzo chce sie gadac,widac coraz wieksza roznice miedzy milczaca wikszoscia a aktywna elita.
User avatar
Mattan
Posts: 1081
Joined: Wed Jul 26, 2006 9:09 am
Location: Poznan

Postby Mattan » Fri Jul 28, 2006 3:09 pm

w.w.g.d.w wrote:Wiele mnie lub bardzie waznych postaci zasnela a nawet zginela i to czasem w waznym momencie.W dodatku teraz postacia nie bardzo chce sie gadac,widac coraz wieksza roznice miedzy milczaca wikszoscia a aktywna elita.


Niestety to fakt czasem czuję sie jak w muzeum figur woskowych.

Masz imię że żyjesz a jesteś umarły.

Śpiący musi się obudzic!!!
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Fri Jul 28, 2006 6:59 pm

Mattan wrote:Śpiący musi się obudzic!!!


Nie chcę ale muszę. Muszę ale nie chcę :P
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Fri Jul 28, 2006 7:14 pm

w.w.g.d.w wrote:coraz wieksza roznice miedzy milczaca wikszoscia a aktywna elita.

łże elita chciales powiedziec... :P
All my friends are dead.
You got dragged outta bed,
Now they're buried and they're dead.
User avatar
Rusalka
Posts: 1509
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Fri Jul 28, 2006 9:03 pm

Wiecie kiedy stwierdzilem ze jestem uzalezniony? Jak mi odcieli internet to wydalem okolo 300 zlotych na kafejke internetowa w ciagu miesiaca. Tylko dlatego by byc na bierzaco w Cantrze. Nie mam juz zadnych watpliwosci! :)
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
User avatar
Baduk
Posts: 4
Joined: Fri Jul 28, 2006 8:43 pm

Postby Baduk » Fri Jul 28, 2006 9:29 pm

Ja jestem świeżakiem :lol: ,zacząłem grać kilka dni temu i powiem szczerze, że jestem trochę przerażony. To to coś zielonego wciąga a po przeczytaniu tego topica to już normalnie włos mi się jeży na głowie :lol: .
Mam dwie postaci i zastanawiam się nad dalszymi, to pewnie zły znak dla mnie i mojej rodziny.
No nic, zaryzykuje :D i już łapie się czasami jak by tu swoje postaci ukierunkowywać,co robić dalej.Dobrze,że to początek i dopiero poznaje ten świat.
Shudan - komunikacja przy pomocy rąk - rozmowa serca z sercem.
nemo49
Posts: 566
Joined: Fri Aug 05, 2005 5:49 pm

Postby nemo49 » Fri Jul 28, 2006 9:51 pm

Realna rodzina to straszna rzecz. Jej członkowie nie mogą pojąć tak oczywistej dla każdego Cantrianina rzeczy , ze prawdziwe życie toczy sie na zielonym ekranie. Tam za moimi plecami są tylko jakieś mgliste , nierealne cienie- jak u Platona :D
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Sat Jul 29, 2006 12:02 am

Spokojnie panowie i panie, zielony to kolor nadziei... :D
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
Lucja
Posts: 75
Joined: Sat Sep 03, 2005 4:43 pm

Postby Lucja » Sat Jul 29, 2006 8:08 am

nemo49 wrote:Tam za moimi plecami są tylko jakieś mgliste , nierealne cienie- jak u Platona :D


Te mgliste nierealne cienie mają przykry zwyczaj całkiem fizycznego oddziaływania. Czasem trudno żyć prawdziwym życiem i toczyć sensowne dialogi ignorując jednocześnie szarpanie za rękaw i jakieś roszczenia do własnej osoby wypowiedziane z natężeniem syreny okrętowej. :?

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest