Pogrzeby! Apel

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Sun Jul 17, 2005 10:09 am

KeVeS, chyba przesadzasz, nie wyobrazam sobie tak głupiego człowieka ;-).

Niezależnie od tego co to jest, autorzy powinni dbać o wszystkich. Co do starzejacych sie ciał, usunięcie 20letnich trupów zmniejszyło by jednak drastycznie ilość zwłok, umożliwiając normalne prosperowanie społeczeństwm które do tej pory jednoczą sie jedynie we wiecznej walce ze zgnilizną...
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sun Jul 17, 2005 11:56 pm

Averus Wolfmaster wrote:KeVeS, chyba przesadzasz, nie wyobrazam sobie tak głupiego człowieka ;-).

No mam cichą nadzieje, że takich nie ma ;)

Averus Wolfmaster wrote:Niezależnie od tego co to jest, autorzy powinni dbać o wszystkich. Co do starzejacych sie ciał, usunięcie 20letnich trupów zmniejszyło by jednak drastycznie ilość zwłok, umożliwiając normalne prosperowanie społeczeństwm które do tej pory jednoczą sie jedynie we wiecznej walce ze zgnilizną...


Wiemy o tym wszyscy w polskiej strefrie... Trzeba tylko przekonać programistów.

Aha... ciała mogą też pojawiać się "z nikąd" gdy ktoś umrze podczas podróży. Co prawda to nie dzieje się często i ciała trafiają do miejsca skąd wyruszył delikwent (chyba, że ktoś to zmienił) Więc gdy ktoś oznacza wszystkich wybywających to prawdopodobnie by to odnotował.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Mon Jul 18, 2005 11:04 am

moze w celu kontroli umieralnosci zaczac nazywac wszystkich??
zkatalogowac wszystkich nieprzedstawiajacych sie i zobaczyc jak by wygladala sprawa z pojawianiem sie nowych.

albo przynamniej skrocic czas jaki zajmujer pochowanie zmarlego.
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Mon Jul 18, 2005 10:12 pm

lukaasz wrote:moze w celu kontroli umieralnosci zaczac nazywac wszystkich??
zkatalogowac wszystkich nieprzedstawiajacych sie i zobaczyc jak by wygladala sprawa z pojawianiem sie nowych.

Niektórzy tak robią.

lukaasz wrote:albo przynamniej skrocic czas jaki zajmujer pochowanie zmarlego.


Można by było skrócić czas pochówku do jednej tury, albo przynajmiej wtedy gdy ktoś posiada łopate, bo jak sie okazało ona wcale nie przyspiesza pochówku. Ale z drugiej strony i tak stosunkowo pochówek trwa krótko. Splecienie wianka trwa tyle samo (2 tury)
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Mon Jul 18, 2005 10:18 pm

Jeżeli programiści już postanowią coś zrobic to niech wyeliminują problem zamiat go zmniejszać, nie trzeba kombinować tylko zwyczajnie wprowadzic ograniczenie wiekowe trupów...
meris
Posts: 3
Joined: Mon Jul 18, 2005 7:24 pm
Location: Polska

Postby meris » Tue Jul 19, 2005 7:38 am

a moze daloby sie zrobic tak ze trupy stare juz sie zaczynaja rozkladac i znikaja albo jesli sa w okolicy zwierzeta to beda zjadac ciala :twisted:





jak zwykle to pewnie glupi pomysl... (wezcie pod uwage ze jestem nowy ) :wink:


oooops teraz zauwazylem ze juz ktos o tym pisal :oops: sorry , jesli mozna chcialbym zeby ktos usunal mojego postac bo niechce nabijac postow :(






to samemu mozna usuwac? bo cie zbyt dobrze nie zrozumialem (mowa o poscie ) ale ja lubie sobie posta edytowac



:twisted:
Last edited by meris on Tue Jul 19, 2005 11:01 am, edited 1 time in total.
im from poland , and if you dont like it you can think im from england or what country you want :P
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Tue Jul 19, 2005 8:50 am

Up: Edytuj, skasuj i sie o cos zapytaj :P
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Tue Jul 19, 2005 9:54 am

jak wiadomo zwłoki rozkładają się, niech tak też będzie w Cantr, na przykład znikają po pięciu latach, z drugiej strony jak by tak było to nikt nie będzie miał ochoty chować zmarłych, no bo po co skoro znikną? Można by zaproponować jakiś wskaźnik choroby etc. ale musiało by się to wiązać z przebudową ważniejszej części gry.

Chociaż myślę, że i tak nie było by zwłok, bo są postacie, które "lubią" chować zmarłych, mieć porządek w osadzie.

Szkoda, że jeszcze nie wiadomo co zrobią z tym problemem (mam nadzieję, że dadzą nam "wędkę" a nie "rybę" :) ) :/
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Tue Jul 19, 2005 10:39 am

KeVes wrote:
lukaasz wrote:moze w celu kontroli umieralnosci zaczac nazywac wszystkich??
zkatalogowac wszystkich nieprzedstawiajacych sie i zobaczyc jak by wygladala sprawa z pojawianiem sie nowych.

Niektórzy tak robią.


I ci ktorzy tak robia do jakich wniosków dochodza???
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Tue Jul 19, 2005 10:48 am

Nazywanie ludzie w celu statystyk... Straszna męczarnia, jak za duzo ludzi się przedstawia podczas mojej nieobecności to jestem wściekły. Trzeba zapisać imię i miejsce spotkania ( mój system ), a czasami Cantr działa tak wolno... Można sie powiesić...

Zamiast kombinacji radzę olać trupy, moze jak zaczna obiazac serwer to zauważą wreszcie polska strefę, zresztą grzebac te trupy mozna w nieskończoność...
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Tue Jul 19, 2005 12:06 pm

Averus Wolfmaster wrote:1. Nazywanie ludzie w celu statystyk... Straszna męczarnia, (cut...)
2. a czasami Cantr działa tak wolno... Można sie powiesić...
Zamiast kombinacji radzę olać trupy, moze jak zaczna obiazac serwer to zauważą wreszcie polska strefę, zresztą grzebac te trupy mozna w nieskończoność...


1. Mam postacie ktore tak robia i duzo wiecej dla utrzymania porzadku! :x
2. Moze dla odmiany w koncu poradzilbys cos madrego? :evil: Chcesz zeby gra chodzila jeszcze wolniej :?: A poza tym nawet barbarzyncy chowali swoich zmarlych :!:
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Tue Jul 19, 2005 12:57 pm

1. A czy ja nie szanuję twojej pracy?! Powinieneś sie czuć dumny, że masz cierpliwość do czegoś do czego inni nie mają! Czuje sie urażony.

2. To jest pomysł, rzucona sugestia... Jeśli Cantr zacznie działac wolniej zwrócą uwagę na przyczyne i ja wyeliminuja. Cel uświęca środki... Chowali, ale u nich to sie sprowadzało do kogoś na kim im zależało albo był tego warty, na dodatek nie musieli zakopywać ich 24h na dobe bo tez by to olali.

Nie rozumiem czemu tak negatywnie zareagowałeś na mój post...
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Tue Jul 19, 2005 1:11 pm

Averus Wolfmaster wrote:Nie rozumiem czemu tak negatywnie zareagowałeś na mój post...

To przeczytaj wszystkie posty w tym topicu od poczatku! Tobie sie nie chce i jeszcze zachecasz do lenistwa i totalnej olewki :( To nieodpowiedzialne!
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Tue Jul 19, 2005 1:24 pm

A Tobie sie chcę?! Lubisz sprzatać po jakichs ludziach którzy nie potrafia docenic tej gry? Na dodatek to nie ma sensu bo trupów wcale nie ubywa! Gdyby to cos mogło chociaz dać, robiłbym to, ale to naprawdę nie ma sensu...!
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Tue Jul 19, 2005 1:39 pm

Typowa postawa smarkacza! Moge prawic moraly, ale to i tak bez sensu bo dziecko sie uparlo i wie lepiej! :twisted:
Nie lubie tego robic, ale nie widze innego wyjscia! Sa lokacje, ktore otwieraja sie skandalicznie wolno (obiekty, projekty) z powodu przeladowania. Walcze zeby "gora" zauwazyla problem, byc moze jednak w tej wersji gry juz tego nie naprawia... Robie co moge zeby gralo sie lepiej. Ty tez powinienes, zamiast grymasic i siac defetyzm :x
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest