Polemika na temat credit'ów

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Sun Apr 02, 2006 8:33 pm

belin wrote:Tylko, ze to (...) bedzie zle dzialalo na polska strefe - akurat tutaj sie na pewno iles osob znajdzie reklamujacych na potege (no chyba, ze Jos ma koncepcje zjedzenia calosci Cantr przez Polakow ;-D ).
Brawo! O to chodzi, chcemy ludzi reklamujących na potęgę!

Ale nie fałszujmy obrazu. Znacznie trudniej znaleźć gracza, który zostanie w Cantr i zainkasować za niego punkty niż zagłosować na parę list dziennie. Na to będzie kładziony nacisk - na głosowanie.

Zauważ belin, że te listy nie są dobrane przypadkowo - to są listy, które odwiedzają ludzie zainteresowani podobnymi grami. Jeśli nie tam chcesz szukać graczy, to gdzie? Krytykujecie pomysł, kpicie z marketingu, ale że zapytam po amerykańsku - a co ty zrobiłeś dla Cantr? Niełatwo znaleźć ludzi, którzy zareklamują grę. Członkowie PD szybko się wypalają. Byłbym bardzo zadowolony, gdybym znajdował tutaj konstruktywną krytykę, a nie "Paranoja!", "Skandal!"...
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Sun Apr 02, 2006 8:33 pm

Dla mniejszych grup językowych taka kampania może mieć bardzo zły wpływ, kiedyś zostaną po prostu podbici albo większe nacje utworzą rezerwat dla nich :D

Mam trochę odmienne zdanie, myślę, że taka kampania właśnie przede wszystkim pomoże w rozwoju strefom zachodnim, oni bardziej są podatni na konkurencyjność. Chociaż psychologiem ani socjologiem nie jestem (i całe szczęście).

Pomysł kredytów nie musiał paść z ich strony, w końcu PRUT jest szefem marketingu, być może to jego pomysł :)

Tak naprawdę to polska strefa jest przygotowana na nowych graczy i na wiele nowych zwłok, projekty pochówku trwają bardzo krótko a w osadach przeludnionych (gdzie jest większe prawdopodobieństwo pojawienia się postaci) jest sporo bezrobotnych, którzy od razy zajmią się zmarłymi.

Nie widzę też niczego złego w tłumaczeniu w grze przez OOC niektórych zachowań, jak uda się ucywilizować chociaż jednego na tydzień to on w przyszłości przyciągnie kilku następnych i sam ich ucywilizuje :)
Ni Ni Ni Ni!
belin
Posts: 562
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:26 pm
Location: Poland - Warsaw
Contact:

Postby belin » Sun Apr 02, 2006 8:37 pm

marol wrote:Zauważ belin, że te listy nie są dobrane przypadkowo - to są listy, które odwiedzają ludzie zainteresowani podobnymi grami.


Jesli tylko przy tym to zostanie to jeszcze jako tako moge sie zgodzic z cala akcja (chociaz dodatkowe minuty sa dla mnie chore). Jesli jednak to zostanie rozszerzone na reklame ogolnie to ja protestuje.
User avatar
Agent 0007
Posts: 1039
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Sun Apr 02, 2006 9:18 pm

Mam na to podobne zdanie do Belina. Jesli musi juz taki pomysł być - niech będzie... Nie mam nic akurat przeciwko "jakwtosiegrają", ale jeżeli to zajdzie za daleko to mam w *** taką grę. Mam tylko nadzieje, że to całe kierownictwo wie cokolwiek o rozwadze i umiarkowaniu.

PS. Ja nie wiem :twisted:
User avatar
Scorup
Posts: 282
Joined: Mon Nov 07, 2005 10:26 pm
Location: Katowice, Poland

Postby Scorup » Sun Apr 02, 2006 9:20 pm

Echh... spokojniej prosze. Straszny żeście tu bałagan zrobili.

Posty wydzieliłem, jeśli chcecie dalej się wykłócać na temat dodatkowych minut, to zapraszam do tego topicu. Temat zamykam, dwa są niepotrzebne.

Pozdrawiam
Avatar - Louis Royo
Image

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest