Wspominki o Beatrix

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Fri Mar 24, 2006 8:11 am

Juz Ci Lauro kiedys pisalem na PM o tym, ze w ten sposob nie dyskutujemy na forum.
Wariat...
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Postby Laura_ » Fri Mar 24, 2006 8:19 am

w jaki sposob? :-O to sie odnosi do tej dyskusji czy do nieszczesnego epitafium dla beartix?
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Fri Mar 24, 2006 8:29 am

Laura_ wrote:w jaki sposob? :-O to sie odnosi do tej dyskusji czy do nieszczesnego epitafium dla beartix?


Tak, odnosnie epifanium. Choc moge sie tylko domyslac co w nim bylo.
Wariat...
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Postby Laura_ » Fri Mar 24, 2006 8:32 am

jesli to nie ty je przeniosles to kto? jesli nie wiesz co w nim bylo dlaczego piszesz ze w ten sposob nie dyskutujemy? nie bylo w nim nic specjalnego, ze byla generalem, ze zrezygnowala, ze zginela przy odbijaniu bearwood. moje pytanie brzmi, co bylo nie w porzadku w tym poscie, ze zostal usuniety? czym sie rozni od postow denisa i kevesa?
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Fri Mar 24, 2006 8:57 am

Laura_ wrote:jesli to nie ty je przeniosles to kto? jesli nie wiesz co w nim bylo dlaczego piszesz ze w ten sposob nie dyskutujemy? nie bylo w nim nic specjalnego, ze byla generalem, ze zrezygnowala, ze zginela przy odbijaniu bearwood. moje pytanie brzmi, co bylo nie w porzadku w tym poscie, ze zostal usuniety? czym sie rozni od postow denisa i kevesa?


To juz broszka Players Dep. Marol podpisal sie w 1 poscie. Ostrzegalem Cie kiedys, zeby uniknac wlasnie takich sytuacji.
Wariat...
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Postby Laura_ » Fri Mar 24, 2006 8:59 am

ciagle piszesz takich. jakich? ciagle zero konkretow
Gender
Posts: 208
Joined: Tue Mar 14, 2006 9:02 am

Postby Gender » Fri Mar 24, 2006 9:10 am

Zaczynam się zastanawiać czy w przypadku Cantr nie powinna obowiązywać zasada 50 lat - tak jak w przypadku normalnych archiwów państwowych. Wtedy byłoby to już po prawie dwóch pokoleniach.

Miałem nadzieję że ktoś opisze kiedyś więcej na temat tego co się działo na wyspach przed moim pokazaniem się w Cantr. Albo na temat tego co się dzieje teraz, na jednej z wysp. Ale boję się że wpłynęłoby to na samo odgrywanie postaci... a tego bym nie chciał.
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Fri Mar 24, 2006 9:18 am

Laura_ wrote:ciagle piszesz takich. jakich? ciagle zero konkretow


O przekazywaniu zbyt wielu informacji na forum, stronniczych i mogacych wplynac na innych graczy. Po co Ci to?
Wariat...
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Postby Laura_ » Fri Mar 24, 2006 9:26 am

a post kevesa siedzi jak siedzial? porownaj mojego posta i posta kevesa i napisz to jeszcze raz. to zaczyna byc smieszne, wybaczcie.
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Fri Mar 24, 2006 9:30 am

Ja sie podpisalem ( a moze nie ) - i ja przenioslem. W takich sytuacjach PD bedzie reagować natychmiast, bo nie ma czasu na normalne moderowanie.

Posłuchajcie - nie mamy sie tu kłócić ale dyskutować.
==============
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Postby Laura_ » Fri Mar 24, 2006 9:32 am

wiec gdzie sa argumenty, wojd, jak to dyskusja? czemu ciagle nie moge doczekac sie odpowiedzi na moje pytania? czym roznil sie moj post od posta kevesa, skoro post kevesa ciagle jest, a moj zniknal?
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Fri Mar 24, 2006 12:35 pm

Mój post został wyedytowany przez Raista jeżeli Cię to zadawala Lauro. Że też sam na to nie wpadłem, by napisać to bardziej obiektywnym językiem :/ Napisałem to z punktu widzenia Sabriny, którego nie utożsamiam z punktem widzenia moim jako gracza oraz z punktem widzenia innych moich postaci. Cóż. Albo mam rozdwojenie jaźni, albo serio potrafię odgrywać postacie o RÓŻNYCH poglądach i różnych celach, a Ty widzisz w tym hipokryzję ciągle. Nonsens. Wg. Ciebie pewnie cała NZ to hipokryzja. Tak uważasz? Jeżeli tak to dlaczego grasz w Cantr?
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Postby Laura_ » Fri Mar 24, 2006 12:41 pm

dziwne, z tego co pamietam jak pogniewales sie na cantr wiekszosc twoich postaci zaczela "wariowac" a co zabawniejsze prawie wszystkie robily to w identyczny sposob - stajac sie nagle bardzo religijne lub rozdajac wszystkim kwiaty ;-) zabawne jest tez to, ze forumowego posta na temat smierci sabriny piszesz wczuwajac sie w sabrine a podpisujac sie keves, nie wiem jakbys to nazwal, ale dla mnie jest to wlasnie klasyczne rozdwojenie jazni :-)
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Postby Laura_ » Fri Mar 24, 2006 12:44 pm

acha, i nigdzie nie mowilam, ze dla mnie cala NZ to hipokryzja, ja w ogole nie mowilam o NZ. nie mowilam tez o celach postaci - ze wszystkie moje postacie maja ten sam cel, mowilam, ze wszystkie mysla jak ja i reaguja jak ja, bo sa MNA i od tego nie uciekne. uwazam ze nie ma nic zlego w tym, ze ja jako gracz nie przepadam za vlyrian i LL, pod warunkiem ze zrobie wszystko, co w mojej mocy, by nie przenosic tej niecheci na te moje postacie, ktore nie maja do niej najmniejszych podstaw.
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Fri Mar 24, 2006 1:41 pm

Laura_ wrote:acha, i nigdzie nie mowilam, ze dla mnie cala NZ to hipokryzja, ja w ogole nie mowilam o NZ. nie mowilam tez o celach postaci - ze wszystkie moje postacie maja ten sam cel, mowilam, ze wszystkie mysla jak ja i reaguja jak ja, bo sa MNA i od tego nie uciekne. uwazam ze nie ma nic zlego w tym, ze ja jako gracz nie przepadam za vlyrian i LL, pod warunkiem ze zrobie wszystko, co w mojej mocy, by nie przenosic tej niecheci na te moje postacie, ktore nie maja do niej najmniejszych podstaw.


Nic w tym zlego nie ma dopuki nie zaczynasz przenosic swojej niecheci na forum, probujac wplynac na innych. Sa granice dobrego smaku, ktorych kazdy powinien pilnowac nie znajac nawet NZ.
Wariat...

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest