Ilosc graczy

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Chrusciej
Posts: 20
Joined: Sun Jul 03, 2005 9:37 am
Location: Polska - Grodzisk Mazowiecki

Postby Chrusciej » Mon Jul 04, 2005 8:13 am

Przeciez nic nie mowilem o zadnym kanibalizmie, jest za duzo pozywienia zeby to wprowadzac no i moze masz racje ze to takie troche watpliwej etyki, ale po co te nerwy odrazu ja tylko twierdze ze to by rozwiazalo mnostwo problemow:
1 brak trupow
2 podstawowe narzedzia dostepne dla wszystkich
3 wzsrost populacji zwierzyny
Jesli kogos urazilem to przepraszam :!:
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Mon Jul 04, 2005 12:59 pm

Mnie nie uraziłeś więc nie masz za co przepraszać ;) A co do kanibalizmu to pomyśl, że Twoja postać znajduje się w górach, bagnach, na pustyni, w lesie bez zwierząt i jagód lub w lokacji gdzie są tylko pomidory (którymi nie można się najeść co dla mnie jest troche dziwne). A są takie lokacje w grze.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Mon Jul 04, 2005 1:05 pm

Ba! A nawet jak są zwierżeta to predzej padniesz zgłodu niz je upolujasz mając tylko gołe ręce. To przykre ale juz straciłem w ten sposób postać :) Tak się aszyła w lesie, że nie doszła do miejsca z jedzeniem :cry: Jest teraz w cantriańskim raju :wink:
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Mon Jul 04, 2005 1:24 pm

Samo upolowanie zwierzęcia też jeszcze nic nie daje, bo trzeba mieć dostęp np. do smokera (który można zrobić mając drewno i młotek), do oven (musi być w budynku, potrzebny kamień i kielnia), do spit (potrzebne drewno, kamień i nóż), lub do small fire pit (potrzebny kamień i szpadel) i trzeba jeszcze oczywiście mieć drewno by przyrządzić sobie takie mięso.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
Chrusciej
Posts: 20
Joined: Sun Jul 03, 2005 9:37 am
Location: Polska - Grodzisk Mazowiecki

Postby Chrusciej » Mon Jul 04, 2005 5:10 pm

Sprostowanie: nie wiem czemu wogole ja sie tlumacze z tgo kanibalizmu skoro nie bylo moim zamiarem rozpoczecie dyskusji o nim, a tym bardzij nie bylem sa nim samym :!:

PRUT

Code: Select all

Ba! A nawet jak są zwierżeta to predzej padniesz zgłodu niz je upolujasz mając tylko gołe ręce


O tym chialem mowic ze latwiej bylo by upolowac zwierzyne gdyby sie zrobilo z kosci, powtarzam kosci zmarlych ludzi jakas podstawowa bron. Ze starych rozlozonych cial, na razie bylo by to lekarstwo na chorobe z trupami a gdybysmy ja rozwiazali czy komus by sie chcialo atakowac ludzi i czekac az sie rozlozy :?:
To poprostu moj poglad na te sprawe :twisted:
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Mon Jul 04, 2005 5:28 pm

Problem w tym, ze ciala w grze niestety nie ulegaja rozkladowi, choc przedmioty sie niszcza... Czy to nie dziwne :?:
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Mon Jul 04, 2005 6:13 pm

Chrusciej wrote:O tym chialem mowic ze latwiej bylo by upolowac zwierzyne gdyby sie zrobilo z kosci, powtarzam kosci zmarlych ludzi jakas podstawowa bron.


Z odrobiny kamienia i drewna możesz zrobić np. Sledgehammer albo Adze. Są to narzędzia, ale mogą też służyć jako prosta broń.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
Chrusciej
Posts: 20
Joined: Sun Jul 03, 2005 9:37 am
Location: Polska - Grodzisk Mazowiecki

Postby Chrusciej » Tue Jul 05, 2005 10:02 am

Dobra a jesli pisze ze potrzebny jest np. "hammer" czy to oznacza ze trzeba miec tenze wlasnie "hammer" czy moze byc inny (maly, kamienny, sledge, z bronzu) Czytak jest ze wszystkimi narzedziami :?:
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Tue Jul 05, 2005 11:35 am

Tam gdzie jest potrzebny młotek "hammer", to można mieć hammer, albo stone hammer, inne typy młotków służą do czegoś innego. Podobnie jak noże "knife", można użyć knife, i bone knife, a inne knife służą do czegoś innego.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Tue Jul 05, 2005 12:40 pm

Padła granica 500 graczy :wink:

Wśród zarządu gry zapanowała konsternacja, że angielskich graczy już nie jest nawet dwa razy tyle. Jak to zrobilismy i czego oni nie robią, lub co robią źle, że u nich nie ma takiego wzrostu :lol:


Mam nadzieje, że coraz wiekszy odsetek graczy jednak zostanie w grze. bo statystyki satystykami, a gra sie fajniej jak gracze sa aktywni a nie reprezentuja tylko zwłok. Ale myslę że bedzie git! :wink:

I tak juz gra nabrała szybszego tempa, nie?
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Tue Jul 05, 2005 1:30 pm

Zauwazylem niestety ze przybylo trupow :( Coraz wiecej osob podchodzi do problemu odpowiedzialnie i ze zrozumieniem biorac sie za pogrzeby a trupow przybywa zamiast ubywac! :evil: Sam mam kilka postaci, ktore nie zajmuja sie niczym innym :!: Mam tworzyc nastepne :?: :!: Moze by tak autorzy gry zamiast kombinowac jak utrudnic wykonanie najprostszych przedmiotow (np. jak skomplikowali zrobienie luku) - uproscili w koncu chowanie zmarlych :?: :idea: Powiem szczerze - zaczynam miec tego dosc! A wiem ze ONI maja to w "glebokim powazaniu"; mysla juz chyba o promach kosmicznych... :evil:
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Tue Jul 05, 2005 1:45 pm

@CyboRKg

Zgłosiłem to na forum marketingu i jak to nic nie zmieni, bedę słać maile do Josa (głownego szefa). Bede sie domagał konkretnej odpowiedzi co z tymi masowymi grobami?


edit: dodałem sprawę grobów takze do fly spray'a. Zobaczymy co bedzie dalej
Last edited by PRUT on Tue Jul 05, 2005 5:24 pm, edited 1 time in total.
Chrusciej
Posts: 20
Joined: Sun Jul 03, 2005 9:37 am
Location: Polska - Grodzisk Mazowiecki

Postby Chrusciej » Tue Jul 05, 2005 1:46 pm

Nie bede juz wracao do problemu tropow :P ale chcialem pomowic o tych nowych graczach. Moim zdaniem tworzenie tych wszystich narzedzi jest troszke skomplikowane.
Nie mam tu do nikogo pretensji zebysmy sie rozumieli ale polapanie sie w tym wszystkim jest ciezkie jak dla mnie a siedzenei ze slownikiem nie ulatwia wcale tego.
Podobnie jest z wiekszoscia nowych graczy tak mie sie zdaje, nie wiedza od czego zaczac a jesli juz ktos im powie o co biego to przeraza ich ta praca ktora musza wlozyc zeby zrobic glupi noz :? I wlasciwie nie ma sie od kogo uczyc :(
Was doswiadczonych graczy jest ciagle zamalo zebyscie mogli pomoc wszystkim wiec moze poczekajmy z tymi reklamami dopoki nie powstanie wieksze grono graczy doswiadczonych.
Narazie z tymi nowymi to sa tylko problemy bo rozpoczynaj projekty zabijaja zwierzyne kradna notatki :wink:
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Tue Jul 05, 2005 1:49 pm

W sprawie szczegółowego FAqa toczy się wciąz burzliwa dyskucja. Jedni chcą, inni mówią że to łamanie najwazniejszej zasady. Dla mie powinno sie to znaleźć tak, żeby każdy nowy gracz wiedział co jest do czego (chociaż mniej więcej) i żeby np. nie umarł z głodu przez głupia niewiedzę. O tym tez wspomniałem ostanio :wink:
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Tue Jul 05, 2005 5:46 pm

Jestem za, ale tylko na poziomie dla poczatkujacych. Tylko po to, zeby sie za szybko nie zniechecali :wink: To czego sam nie wiem, wolalbym odkryc w grze niz przeczytac w jakims FAQ...

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest