Ankiety!

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Piteris
Posts: 44
Joined: Sat Apr 14, 2012 2:50 pm

Re: Ankiety!

Postby Piteris » Sun Apr 15, 2012 1:32 pm

Od początku zgadzałem się z pomysłem twórców. Świat płatny może wyglądać tak:
- każdy dostaje jedną wyspę, może wprowadzić tam 5 swoich ziomków, którzy w sumie mogliby mieć 30 postaci (10 dla twórcy, reszta po 5)
- wszystkie wyspy są na jednym świecie.

Pytanie tylko: czy właściciele danych wysp nie ogłupieją i nie wprowadzą parametrów, które będą przesadnie boostować rozwoju, żeby wyprzedzić innych? Jak ustawi, że będzie się robiło pół tony ryżu na dzień, to wiadomo, że inni ustawią trzy tony ;)
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Ankiety!

Postby Sasza » Sun Apr 15, 2012 1:36 pm

Mnie też bardziej przypada do gustu regulowany przez administracje nowy bardzo mały świat, gdzie będzie można mieć jedną postać. Oczywiście odpłatnie, jako model biznesowy dla gry.

Powiem nawet więcej - aby zachować zupełną czystość gry oraz częstą integrację, to najlepiej aby powstał jeden taki świat bez postaci od graczy z PD (byłoby mało postaci, więc co mają sobie psuć grę wiedzą o tajnych planach w grze, co siłą rzeczy jakoś tam może wpływać na rozgrywkę). 8)
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
BZR
Posts: 1483
Joined: Wed Aug 02, 2006 5:44 pm
Location: Poland

Re: Ankiety!

Postby BZR » Sun Apr 15, 2012 3:31 pm

Faktycznie, niegłupie.
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Ankiety!

Postby poziomek90 » Sun Apr 15, 2012 3:35 pm

No nareszcie coś ciekawego
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
Zlotnik
Posts: 76
Joined: Fri Mar 04, 2011 10:26 pm

Re: Ankiety!

Postby Zlotnik » Thu Apr 19, 2012 3:48 pm

Nowe prywatne światy byłyby ciekawym laboratorium, gdzie zobaczylibyśmy jak alternatywnie mógłby wyglądać cantr i zaowocowałoby to nowi pomysłami na urozmaicenie gry matki.
Argument o odpływie graczy z głównej gry jest zasadny, ale bilans zmian może się okazać korzystny.
Alternatywne światy to byłby powiew świeżości, który mógłby przyciągnąć też byłych graczy, a może nawet jakiś alterświat stałby się popularniejszy od oryginału (kwestia ustawień i możliwości w modyfikacji).
Byliby zadowoleni Ci, którzy chcą zagrać na świecie o bardziej skondensowanej populacji lub odkrywcy, którym już znudziło się odkrywanie zakamarków Fu, a także osoby z pomysłami, których ze względu na senność Cantra nie sposób obecnie zrealizować.

Mam nadzieje, że wpływy z takiej opcji pozwoliłyby bardziej rozreklamować główną grę.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest