Łatwe panienki

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Re: Łatwe panienki

Postby in vitro... » Thu Mar 08, 2012 11:53 pm

Marcia wrote:Jak wielu natomiast znasz ludzi w realu, ktorych JEDYNYM celem zyciowym jest seks? I cale ich zycie kreci sie wokol tego jednego tematu, nic innego sie nie liczy, tylko to, by zaliczyc kolejna osobe [czesto wlasciwie nawet plec nie ma znaczenia - kobieta, facet, co tam, byle bzyknac].
http://www.youtube.com/watch?v=ZzCyD5n3ct8
oh shi... to nie w realu
cantr się posypał
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Re: Łatwe panienki

Postby Marcia » Thu Mar 08, 2012 11:55 pm

Dlaczego chore? Drugi gracz moze miec na przyklad 12 lat, nie wiesz tego. A odgrywanie seksu z dzieckiem normalne niestety nie jest. A moze po prostu nie ma ochoty na odgrywanie takich scen i ty musisz to uszanowac. W przeciwnym wypadku, gdybys narzucal mu sie ze swoja seksualnoscia, bylby to pewien rodzaj molestowania seksualnego.
Troche tak, jakby kobieta odmowila ci seksu, a ty na sile sciagalbys spodnie i pokazywal jej swoje przyrodzenie. Jesli ona nie ma ochoty tego ogladac, to jest molestowanie lub inaczej 'poddawanie innym czynnosciom seksualnym' i karalne. Ty bys chcial, gdyby obcy facet zmuszal cie do ogladania swoich klejnotow? Czulbys sie z tym dobrze?
A to, ze nie akceptowalbys takiego wlasnie zachowania, wcale nie oznacza, ze jestes pruderyjnym uciekinierem z rygorystycznego zakonu. Pewne rzeczy akceptujesz, innych nie. Takiego konkretnie zachowania nie akceptujesz i masz do tego prawo. Nikt nie powinien cie do niego zmuszac. Podobnie jest ze zmuszaniem innych graczy do czytania rozmow, ktorych nie maja ochoty czytac [glosne rozmowy na placu, podsluchane szepty] lub uczestniczenia w wydarzeniach czy zachowaniach, ktore mu nie odpowiadaja.
Wiesz co mam na mysli?
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Łatwe panienki

Postby psychowico » Fri Mar 09, 2012 8:27 am

Różnica jest Marciu.
Czy uważać, że odgrywania zabijania z graczem, który ma na przykład 12 lat jest już w porządku? Albo okradania? A może złodziej/pirat/morderca powinien pytać, czy ofiara się na to godzi? Może komuś nie pasuje to, że jego postać musi żyć w jakimś zacofanym Królestwie - niech na OOC o tym oznajmi i zwołajmy demokracje. Albo coś jeszcze głupszego.

Powiedzcie mi, że mordowanie jest dla "dzieci" ok, a seksualność - beee..
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Łatwe panienki

Postby Sasza » Fri Mar 09, 2012 10:06 am

Jakby nie było, to w tych wszystkich bajkach dla dzieci wciąż zabijają, a także w różnych grach uczą jak poprawnie zabijać - dbając o to, aby nie było żadnej seksualności bo już będzie dla wyższej kategorii wiekowej.

Bo to jest tak, że szczenie musi zacząć walczyć od młodu, a na seksualność jeszcze przyjdzie pora.
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Re: Łatwe panienki

Postby lacki2000 » Fri Mar 09, 2012 12:14 pm

Sasza wrote:Jakby nie było, to w tych wszystkich bajkach dla dzieci wciąż zabijają, a także w różnych grach uczą jak poprawnie zabijać - dbając o to, aby nie było żadnej seksualności bo już będzie dla wyższej kategorii wiekowej.

Bo to jest tak, że szczenie musi zacząć walczyć od młodu, a na seksualność jeszcze przyjdzie pora.

To tak samo jak z prawem które stanowi, że seks można uprawiać od 16 roku życia a oglądać od 18 :)
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Re: Łatwe panienki

Postby in vitro... » Fri Mar 09, 2012 12:48 pm

to między 16 a 18 trzeba mieć zamknięte oczy
cantr się posypał
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Re: Łatwe panienki

Postby Laura_ » Fri Mar 09, 2012 2:54 pm

Mnie to też drażni, ale czy cantr nie miał dawać nam możliwości odegrania każdej postaci, jaka nam się zamarzy? W tym nimfomanki, czy zwykłej małej puszczalskiej?
User avatar
Ola
Posts: 60
Joined: Mon Mar 07, 2011 12:17 pm
Location: Poznań! :)

Re: Łatwe panienki

Postby Ola » Fri Mar 09, 2012 4:56 pm

poziomek90 wrote:Jest on tak durnowaty jak obecne czasy. Faceci zawsze tacy byli, a kobiety nie

No i co? Nawet jeśli tak było, z uwagi na panujące konwenanse i pruderię, to co to ma do rzeczy?! Seksualność jest naturalna, jeśli nie staje się wypaczona i wyuzdana. Tylko stary człowiek, duchowy i emocjonalny emeryt, może piętnować kobietę za radość z seksu i z politowaniem kiwać głową gdy robi to facet. 8) Każdy z nas jest tak samo wolny i to w każdej sferze życia, bez względu na rasę, wyznanie, a także płeć. :twisted:
A odnośnie do poruszanej kwestii, odkąd gram spotkałam może dwie erotycznie rozpasane postaci. Za to przyszło mi obserwować wielokrotnie obrzucanie kogoś błotem bez powodu... :mrgreen:
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Łatwe panienki

Postby psychowico » Fri Mar 09, 2012 5:22 pm

Jest on tak durnowaty jak obecne czasy. Faceci zawsze tacy byli, a kobiety nie


To przesąd. Mieliśmy w historii wiele rewolucji seksualnych i ponownego wracania w seksualny konserwatyzm. Sinusoidy są całkiem często widoczne we wszystkim, co związane z ludzkimi zachowaniami i kulturą ;)
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
Eido
Posts: 26
Joined: Wed Sep 14, 2011 4:44 pm

Re: Łatwe panienki

Postby Eido » Thu Mar 15, 2012 11:07 pm

B.M.T. wrote:Zostało mi tylko się zgodzić, że głównym problemem jest brak konsekwencji w odgrywaniu i załatwianie pewnych spraw na placu. A tak w ogóle, to wszystkie te postaci są moje.

Psychowico wrote:Lol :mrgreen: Nie prawda, moja dziewczyna też wyrywa co się da swoimi postaciami. Tylko kończy się to dla jej postaci często źle. Albo dla tych drugich :twisted:


Może chodzisz z B.M.T ? :o..
Tak na temat bardziej to się nie wypowiem bo w ogóle tego nie czytałem bo jestem niepełnoletni i to nie są dla mnie rzeczy *idzie sobie*
Avx
Posts: 515
Joined: Mon Oct 23, 2006 12:11 pm

Re: Łatwe panienki

Postby Avx » Mon Jun 11, 2012 1:20 pm

lacki2000 wrote:To tak samo jak z prawem które stanowi, że seks można uprawiać od 16 roku życia


Mała techniczna poprawka...
W Polsce od 15.

Miałbyś rację, gdybyś pisał o Wielkiej Brytanii.
Masz tabelkę z podziałem na kraje:
http://www.avert.org/age-of-consent.htm
Będąc na wakacjach na wyspach Kanaryjskich (jurysdykcja Hiszpańska) można nawet z 13 (Hiszpania ma najniższy wiek przyzwolenia w Europie).
UK 16, Niemcy 14, Polska 15.

Zabawne rzeczy czasem z takich róznic wynikają:
http://www.upi.com/Top_News/2009/03/11/ ... 236807536/

---------------------------------------------------------
Co do tematu, to mi to nie przeszkadza... ;)
Last edited by Avx on Mon Jun 11, 2012 1:26 pm, edited 1 time in total.
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Łatwe panienki

Postby psychowico » Mon Jun 11, 2012 1:23 pm

prawdę mówi, jeszcze parę lat temu ta wiedza mi się przydawała ;P nastolatki bywają uparte
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest