Stekania starych marud, czyli narzekania cantryjskie

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Echo
Posts: 724
Joined: Fri Jan 26, 2007 12:36 pm
Location: poland

Postby Echo » Thu Feb 08, 2007 10:23 pm

Dziwne??? Kilkakrotnie przeglądałam wydarzenia korzystając z Mini Opery, bo nie miałam dojścia do kompa. Robiłam to o różnych porach, ale nie miałam taaaaakich kłopotów.

Jest fatalnie. :evil:
matt_
Posts: 1030
Joined: Mon Oct 16, 2006 9:17 pm

Postby matt_ » Thu Feb 08, 2007 11:10 pm

Matix wrote:Wkurza mnie to, że ilekroć pójdę na piwo to nie mogę się upić. Wkurza mnie to, że ilekroć coś wypiję to po pewnym czasie zaczynam się upijać.

coś pisałeś o 'od zmierzchu do świtu' zdaje się...zobaczymy jak to jest :D

Matix wrote:Wkurza mnie to, że ilekroć chcę sobie ściągnąć jakąś dobrą muzę to znajduję jakiś szajs. Wkurza mnie to, że ilekroć znajdę coś lepszego to ktoś mi przestaje udostępniać.

[srd]matt_666,praktycznie cały czas(średnio na 48 godzin nie ma mnie z 5)
i jeszcze mi napisz,że szajs udostępniam... :evil:

Matix wrote:Wkurza mnie to, że znam tylu użytkowników na forum z Wrocławia, a byłem na piwie tylko z jednym gościem z Gdańska.
jak pójdziemy do tego klubu co wyżej pisałem to się z nimi zabierzemy...niech tylko się ujawnią ;)


Matix wrote:Wkurza mnie MAGMA, która siada kilka razy w tygodniu.

od kiedy mam może raz mi padła...wejdź na ich forum i pobluzgaj na nich :D




a co do narzekania...
1. lagi,
2. mam postać w jakimś tam miejscu,nie ważne jakim...staram się być aktywny...naprawdę...ale przez tydzień gadałem do siebie i widziałem tylko jak inni przechodzili do budynków itp...
3. to co już ktoś pisał chyba...tłok...nie lubię dużych miast,bo to jest przeciwieństwo tego co pisałem w pkt 2...po prostu nie da rady się połapać co się dzieje, każdy swoje napierdala...
4. lagi
5. lagi
6. nowi,co się im kilka razy tłumaczy co i jak a oni dalej swoje robią
8. lagi
9. lagi
10. uzależnia
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Fri Feb 09, 2007 12:44 am

wkurzają mnie... białe myszki latające międzi nogami, lagi, bezprzewodowa mysz, która traci zasięg ( ;/ ) qkurzają mnie studia, a dokładnie ich zaliczanie, qkurza mnie to, że matix napisał takiego długiego posta i chciałem być jednym z nielicznych, którzy to przeczytają do końca... wkurza mnie matt bo jest opieszały i załatwia spotkania cantrowiczów... wkurza mnie skype, bo muszę wyłączyć alarm jak cos przyjdzie... wkurza mnie cantr, bo zabiera mi najlepsze lata mojego zyzcia kiedy to powinienem się ożenić i zrobić sobie dzieciaka... wkurza mnie, że Keves nie ma teraz neta i go nie ma, wkurza mnie to, że mam jedynie halfopa na irc.gnug.org:#cantr_pl... wkurza mnie to, ze palę chociaż nie chcę... wkurza mnie to, ze wtedy kiedy chce, to nie mam tabaki, a jak juz ja mam to wkurza mnie to, ze zdaje mi sie ze jestem brudny na twarzy... wkurza mnie to, ze nie mam zgrzewki piwa zawsze kiedy jej potrzebuje... wkurza mnie BluConnect i Magma... wkurza mnie baza danych Cantr, bo są lagi... wkurza mnie iż mój misiu jest pokierewszowany i nie zdążył dopić trunku... wkurza mnie to, że chcę a nie mogę... denerwuje mnie krzywa moja ręka... denerwuje mnie istnienie czasu oraz to, ze czasami trafie na niedobre piwo, kóre muszę szybko wypic... wkurza mnie polityka polski i ogolnie polityka... wkurzaja mnie odleglosci i brak rozwiazania na bezczasowe przemieszczenia na duze odleglosci... wkurza mnie to, ze nie widze przyuszlosci i tego co inni mysla o mnie lub sprawach zwiazanych ze mna i nie tylko... wkurza mnie matt ale to juz mowilem... wkurza mnie, ze ostatnio co chwila je**ie mi sie komputer... wkurza mnie to, ze nie mam laptopa na którym byłby linux... wkurza mnie to, ze chcioalby cos zaprogramowac, ale nie wiem co i nie wiem czy by mi sie udalo... wkurza mnie to, iż notatki są niezrozumiałe i to, że za kursy poprawkowe trzeba płacić... wkurza mnei paru ludzi... wkurza mnie wizja 20 grudnia 2012 roku jako dnia zaglady... wkurza mnie to, ze jedni maja lepiej a drudzy gorzej... wkurza mnei, ze nie ma nic idealnego za free... a nawet czegos co byloby choc troche idealne... narazie tyle... choc wkurza mnie jeszcze to, ze zapewne myslicie, ze chce byc taki jak matix... powiem wam tyle... choc i tak mam to gleboko w uchu...
Image
Image
Federacja RP
User avatar
mocny92
Posts: 207
Joined: Fri Sep 22, 2006 4:30 pm
Location: Warszawa - Wesola
Contact:

Postby mocny92 » Fri Feb 09, 2007 4:50 pm

wkurza mnie to że bolała mnie głowa, wkurza to że 4 dzień z rzędu biorę na to prochy, wkurza mnie że nic to nie daje, wkurzają mnie piraci, ja sam siebie wkurzam, wkurzają mnie ludzie którzy piszą o rzeczach które ich wkurzają, wkurza mnie to że sam taki jestem, wkurza mnie to że w polsce jest jednocześnie 2 premierów i prezydentów, wkurzają mnie gołębie obsrywające mi ścianę w lecie, choć to przecież zima (teoretycznie), wkurza mnie to że moja postać została zabita, bo ktoś stwierdził że to wardzing, wkurza mnie to że nie mam na kino, to że mam braci także, to że tu piszę także, więc skończę...
No, to chyba wszystko, dzięki, bardzo mi pomogliście

ps. ale i tak mnie wkurzacie :twisted:
Wszystko można co nie można - byle z lekka i z ostrożna!
User avatar
Gulczak
Posts: 513
Joined: Thu Mar 30, 2006 1:40 pm
Contact:

Postby Gulczak » Fri Feb 09, 2007 4:59 pm

Denerwuje mnie to, że mam zamiar uśmiercić postać, w którą tchnąłem tyle życia, tyle energii. Po prostu urodziła się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie i jest teraz poszukiwanym wojownikiem o wolność Wardzingów. Denerwuje mnie to, że nie miałem energii aby ją dalej prowadzić i walczyć. Denerwuje mnie to, że moja postać liryka-poety jest cały czas prześladowana za swoje wiersze i zdania, które układa cały czas. Denerwuje mnie, że w świecie Cantr nie ma miejsca dla zdolnych poetów! No! Ulżyło mi!

A, zapomniałbym. Denerwuje mnie to, że mam postać, która lata wypasiona z żelazną tarczą i długim stalowym mieczem, i wcale nie sprawia mi to frajdy!
Bo mnie na uśmiech zawsze stać
Nie lubię życia brać
Zbyt serio, serio zbyt
Bo ja na przekór wszystkim tym
Co zasmucają świat, uśmiecham się przez łzy!
nemo49
Posts: 566
Joined: Fri Aug 05, 2005 5:49 pm

Postby nemo49 » Fri Feb 09, 2007 5:29 pm

Wkurza mnie że moja postać kibluje od dawna bez ruchu na środku oceanu zaciągnięta tam przez okropnego buga i że znikąd nie ma pomocy bo serwer pocztowy padł i że są na zmianę lagi bugi i errory to że piszę to wszystko bez przecinków i znaków przestankowych też mnie okropnie wkurza ale ponieważ tak zacząłem to nie będę już tego zmieniał. Howgh!
User avatar
OktawiaN :)
Posts: 827
Joined: Sun Oct 09, 2005 1:29 pm
Location: PL 34-325

Postby OktawiaN :) » Fri Feb 09, 2007 5:32 pm

Wkurza mnie bezmyslnosc niektorych postaci. Szczegolnie takich ktore namawiaja do bezsensownej wojny wyzywajac ze trzeba kogos ukarac, a tak naprawde nie maja zadnej wiedzy o zainstanialych sytuacjach, ani nigdy nie odwiedzil iswoich "wrogow". Wkurza mnie to ze chca tylko niszczyc nie budowac, szczegolnie dlatego ze sami nie potrafia wymyslic czegos konstruktywnego... Wkurza mnie to ze na najwiekszych stanowiskach w Cantrze sa dzieci ktore nie maja zielonego pojecia o dyplomatyce, polityce, ekonomii, oczym kolwiek procz dokladania surowcow do projektow. Dzieci ktore nie umia wyciagac wnioskow i nie chca rozmawiac, zadumani swoja wyzszoscia.
User avatar
Sztywna
Posts: 1091
Joined: Sun Aug 20, 2006 1:51 pm
Location: Costerina/ Wolne Miasto Gdańsk

Postby Sztywna » Fri Feb 09, 2007 6:04 pm

Eech, kiedyś był wątek w stylu "co Ci się podoba, a co nie?"...

Malkontenci...

Widzisz jak Sztywna wchodzi do Wrotki.

Widzisz jak Wrotki opuszcza Forum drogą Piaszczysta Ścieżka do Gdzieś Daleko Stąd.
Strzeż się! Cantr silnie uzależnia...

<autolans> [url=http://www.grapheine.com/bombaytv/movie-uk-f0063db4f171b228025e719ce414cee1.html]A co "góra" na drugi serwer? :P[/url] </autolans>
nemo49
Posts: 566
Joined: Fri Aug 05, 2005 5:49 pm

Postby nemo49 » Fri Feb 09, 2007 7:07 pm

OktawiaN :) wrote:Wkurza mnie to ze na najwiekszych stanowiskach w Cantrze sa dzieci ktore nie maja zielonego pojecia o dyplomatyce, polityce, ekonomii, oczym kolwiek procz dokladania surowcow do projektow. Dzieci ktore nie umia wyciagac wnioskow i nie chca rozmawiac, zadumani swoja wyzszoscia.


Myślę ,że będę wyrazicielem częsci moich postaci, która należy do "grupy trzymającej władzę" i oświadczę że jestem w ich imieniu wkurzony na Twoje wkurzenie Oktawianie :D Te postaci dobijają piećdziesiątki i niedługo będą starsze i mądrzejsze ode mnie .
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Fri Feb 09, 2007 8:09 pm

Mnie tez wkurza wkurzenie Oktawiana... ktoś musi budować, żeby ktoś mógł niszczyć.. i nie dlatego że nie potrafi budować tylko dlatego że budowanie wszędzie tego samego może się do () znudzić!

i te cholerne federacje wyrastające jak grzyby po deszczu. Normalnie rzeczypospolita szlachecka.
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
Agent 0007
Posts: 1039
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Sat Feb 10, 2007 12:30 am

Niektore byly pierwsze :)
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Sat Feb 10, 2007 5:33 pm

Wow. Ale, narzekania. Ja tyle narzekam przez... Hmm, gdzieś godzine, nikt tego nie lubi, a to ciekawe, ja lubie jak ktos narzeka. Na szczęście częściej to ja wkurzam niż, jestem wkurzony.

BTW. Nie trzeba nosić glanów, żeby byc anarchistą, nie trzeba byc anarchista, żeby nosic glany, wystarczy zapuścic włosy za uszy mając penisa i nagle uzyskuje sie efekt 3x wiekszy od tego który dają glany. To dopiero wkurza.
Avx
Posts: 515
Joined: Mon Oct 23, 2006 12:11 pm

Postby Avx » Sat Feb 10, 2007 5:53 pm

OktawiaN :) wrote:Wkurza mnie to ze na najwiekszych stanowiskach w Cantrze sa dzieci ktore nie maja zielonego pojecia o dyplomatyce, polityce, ekonomii, oczym kolwiek procz dokladania surowcow do projektow.


Cóż, ja mam w realu 16 lat i posiadam zastępcę zarządcy jednej z prowincji Republiki Bojran, oraz jeszcze trzy inne postacie na stosunkowo znaczących stanowiskach (jak na ich wiek, nie mają więcej niż 26 lat).

Jednak... Rozważ jedną rzecz. Jeśli ktoś się na danym stanowisku nie sprawdza, to dlaczego jeszcze nie został z niego wywalony ? Jak uważasz, że grasz lepiej, to obserwuj realne tego efekty. Jak będziesz naprawdę dobry, to Twoje miasto, jako bardziej konkurencyjne, będzie się rozwijać doskonale - a te "dzieciaków" zwyczajnie popadną w ruinę.

Nawiasem mówiąc, osoba o imieniu na "V" też jest moją postacią, Wasza Wysokość (?). Więc trochę Twoja postać "dzieciakowi" zawdzięcza, o ile dobrze rozumiem, kim grasz.
User avatar
Arucard
Posts: 666
Joined: Sat Apr 07, 2007 10:07 pm
Location: Poland

Postby Arucard » Tue Apr 10, 2007 9:29 am

No to jadymy:

Wkurzają mnie laaagiiii,głupie postacie które zbierają z ziemi co się da i w długą.Wkurzają mnie gracze którzy nie mają co robić w pewnej osadzie tylko robić wariatów(moja postać poważnie się zastanawia na założeniem wariatkowa)Wkurzją mnie także tak zwani dowódcy osad z których większość nic nie robi tylko śpi oraz jeszcze raz laagggggiiii.

Finito :roll:
Kto chce stringi w cantr(walić na PM):
Miaua,Arucard,Chimaira,Frogutka,Quijo,Sayuri,Stuff(kto na ircu bywa ten go zna),Sztywna,Isis,Luke,Averus,Jinchuuriki,Miri
User avatar
CzerwonyMag
Posts: 508
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:33 pm
Location: Kraków/Cracow

Postby CzerwonyMag » Tue Apr 10, 2007 10:07 am

Arucard wrote:Wkurzją mnie także tak zwani dowódcy osad z których większość nic nie robi tylko śpi
Trafiasz na złych przywódców. Znam takich co w ogóle nie sypiają ;)
"ImageCzlonek Federacji RP - odgrywaj z nami"

Image

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest