Jesli moglbys pozbawic zycia jedna postac ...

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Quijo
Posts: 1376
Joined: Tue Jun 27, 2006 8:10 pm
Location: K A T O W I C E ST Dept
Contact:

Postby Quijo » Sun Aug 20, 2006 8:04 pm

Chyba jednak wiem ktora jest tam mało kobiet wiec trudno sie niedomyslic :wink:
http://www.gks-murcki.com
User avatar
Sztywna
Posts: 1091
Joined: Sun Aug 20, 2006 1:51 pm
Location: Costerina/ Wolne Miasto Gdańsk

Postby Sztywna » Sun Aug 20, 2006 8:14 pm

No to ciekawa jestem efektów...
User avatar
Rusalka
Posts: 1508
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Mon Aug 21, 2006 12:33 am

Sztywna wrote:Podejrzewam, że nie wiesz która i niech tak pozostanie :P

Tylko, że widzisz Sztywna, drogą eliminacji nie trudno jest ustalić kto kim gra :) Także jak będzie komukolwiek na tym zależało... Nie przypuszczałem, że ktoś mogłby nie chcieć żyć w Bojholmie. To chyba najwyższy czas na rewolucję! :twisted:
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
Milo
Posts: 736
Joined: Fri Feb 03, 2006 11:24 pm

Postby Milo » Mon Aug 21, 2006 12:56 am

Rusalka, dziwiles sie ostatnio ze sie orientuje kto kim gra. Zobacz, jedno wejscie do gry, jedno na forum i dwie kolejne identyfikacje :wink: Nie da sie niewiedziec
A tak na temat. Sztywna, Quijo . Czasami trzeba byc cierpliwym. Jedna z moich postaci spedzila chyba ze szesc czy siedem lat w okolicach Vlotran za cala rozrywke majac rozmowy w stylu "pozycz mlotek" czy "daj ryz" zanim wreszcie mogla zrobic cos sensownego

I pamietajcie o jednej rzeczy. Jest lato, wakacje, urlopy... W Bojholmie wlasciwie mozna by bylo wywiesic tabliczke "Przpraszamy zamkniete" :wink: Ale gdzie indziej jest tak samo. Z czego osobiscie sie ciesze, dobrze ze jeszcze potrafimy oderwac sie od Cantra :)
User avatar
Rusalka
Posts: 1508
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Mon Aug 21, 2006 2:33 am

Nie tyle dziwiłem się, że wiesz, tylko dziwiłem się że tak dociekasz, a to dwie różne rzeczy:) Ja nigdy jakoś nie dociekałem, a mimowolnie znam kilkanaście już waszych postaci. Dowiadując się, choćby przez przypadek. I nie mam co do tego żadnych wątpliwości, że zmienia się stosunek do niektórych postaci, jak się kojarzy gracza. Jeszcze co do dociekania - na tym forum było już tyle rozmów wokół przeróżnych sytuacji w grze, że nie byłoby problemu dopasować wszystkich ludzi w Bojholmie, do ludzi z Forum (swoją drogą ciekawe ilu z was ma więcej niż jednego Bojvinga:) ) chociaż dociekać nie zamierzam.
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
User avatar
Sigvald
Posts: 50
Joined: Fri Jul 29, 2005 11:03 pm
Location: Kraków

Postby Sigvald » Mon Aug 21, 2006 5:29 am

Rusalka wrote: (swoją drogą ciekawe ilu z was ma więcej niż jednego Bojvinga:)


Swoją drogą przyznaję się bez bicia ze mam dwóch, co na początku doprowadzilo do reakcji PD.
User avatar
CzerwonyMag
Posts: 508
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:33 pm
Location: Kraków/Cracow

Postby CzerwonyMag » Mon Aug 21, 2006 12:01 pm

A ja mam do czynienia z Bojvingami ale jeszcze żadnego nie mam. Niektórzy z Bojvingów wiedzą o mnie całkiem sporo i nie bardzo mnie lubią prawda Agent? :P

O matko... Atak uzależnienia - w zdaniu wyżej w mmiejscu słow "mnie" miało być "mojej postaci" no ale nie chce mi się tego zmieniać :twisted:
AUTO
Posts: 755
Joined: Mon Feb 06, 2006 9:19 pm

Postby AUTO » Mon Aug 21, 2006 6:12 pm

Sigvald wrote:
Rusalka wrote: (swoją drogą ciekawe ilu z was ma więcej niż jednego Bojvinga:)


Swoją drogą przyznaję się bez bicia ze mam dwóch, co na początku doprowadzilo do reakcji PD.


Są tacy, którzy mają więcej i potrafią tak grać by interwencja nie była potrzebna. Imperium się rozrasta więc coraz trudniej uciec przed kontaktem z Bojvingami za to coraz łatwiej mieć kilku Bojvingów w różnych miejscach.
Milo
Posts: 736
Joined: Fri Feb 03, 2006 11:24 pm

Postby Milo » Mon Aug 21, 2006 6:20 pm

A potem te wzruszajace szepty"/ooc moja postac nie moze tam jechac/plynac/isc bo mam tam juz jedna" :evil: :evil: :evil:
Bardzo smieszne
AUTO
Posts: 755
Joined: Mon Feb 06, 2006 9:19 pm

Postby AUTO » Mon Aug 21, 2006 6:30 pm

Milo wrote:A potem te wzruszajace szepty"/ooc moja postac nie moze tam jechac/plynac/isc bo mam tam juz jedna" :evil: :evil: :evil:
Bardzo smieszne


Żadna z moich postaci nie wykręcała się przy pomocy OOC. Po prostu trzeba wiedzieć jak to rozegrać. Nie da się ukryć, że najgorsze są Thingi :twisted:
User avatar
Aravat
Posts: 415
Joined: Tue Jun 27, 2006 9:26 pm
Location: Ennis, Ireland

Postby Aravat » Mon Aug 21, 2006 7:41 pm

AUTO wrote:
Sigvald wrote:
Rusalka wrote: (swoją drogą ciekawe ilu z was ma więcej niż jednego Bojvinga:)


Swoją drogą przyznaję się bez bicia ze mam dwóch, co na początku doprowadzilo do reakcji PD.


Są tacy, którzy mają więcej i potrafią tak grać by interwencja nie była potrzebna. Imperium się rozrasta więc coraz trudniej uciec przed kontaktem z Bojvingami za to coraz łatwiej mieć kilku Bojvingów w różnych miejscach.


A ja Ci powiem, ze zadna z moich 15 postaci nawet nie wie gdzie lezy Bojholm. A jedna z nich dopiero niedawno spotkala jednego z nich...Takze Bojvingowie, duzo pracy jeszcze przed wami *smieje sie szyderczo*
Wszystko nalezy robic w sposob tak prosty jak to tylko mozliwe i ani troche prosciej....
User avatar
Szynszyl
Posts: 77
Joined: Fri Jun 09, 2006 2:56 pm

Postby Szynszyl » Mon Aug 21, 2006 7:46 pm

ale mimo wszystko to Bojvingowie bardzo sie rozprosyli a najbardziej jest znana Thora... Jedna moja postac jest Bojvingiem a dwie je znają... a kazda z tych trzech jest w drogim krańcu mapy kapitana Jańcia jakiegoś tam (mam nadzieje że nie walnołem OOC jesli tak to przepraszam jeszcze tego troche nie łape)
User avatar
Agent 0007
Posts: 1028
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Mon Aug 21, 2006 7:49 pm

Hmm... Thora duzo plywa... Niektore rzeczy moze dojda pozniej na caly cantryjski swiat

Czerwony Magu... nie jestes szczesliwym posiadaczem jedynej postaci druida jaka znam. A znaja Cie juz dwie moje postacie.
Last edited by Agent 0007 on Mon Aug 21, 2006 7:54 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Szynszyl
Posts: 77
Joined: Fri Jun 09, 2006 2:56 pm

Postby Szynszyl » Mon Aug 21, 2006 7:52 pm

mowisz o Szarym Wilku (czy jakos tak) ciekawy pomysł na postac...
Wiara w siły natury cos ala poganie... Brawo Czerwony Magu brawo...
User avatar
Agent 0007
Posts: 1028
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Mon Aug 21, 2006 7:55 pm

Nie... Tego to nawet nie znam szczerze mowiac.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest