Polemika na temat credit'ów

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
CzerwonyMag
Posts: 508
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:33 pm
Location: Kraków/Cracow

Postby CzerwonyMag » Sat Apr 01, 2006 7:00 pm

*oddycha z wyraźną ulgą* Ufff... Czyli nie dostałem bana...

A tak w ogóle niech mi ktoś szybkow wytłumaczy co się działo cały dzień i kiedy bedzie można się normalnie zalogować?!
"ImageCzlonek Federacji RP - odgrywaj z nami"

Image
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Postby Snake » Sat Apr 01, 2006 7:02 pm

moja teoria: "programisci zaczeli strajkowac z powodu glodowych stawek godzinowych, a ze zaczal sie nowy okres rozliczeniowy padlo na pierwszy dzien kwietnia" :twisted:
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Sat Apr 01, 2006 7:05 pm

hmmm
Last edited by Cantryjczyk on Sat Apr 01, 2006 9:08 pm, edited 2 times in total.
Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi.
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Postby Snake » Sat Apr 01, 2006 7:08 pm

Prawie Ci uwierzylem :twisted: a jak powszechnie wiadomo "prawie" robi roznice.
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
User avatar
Agent 0007
Posts: 1039
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Sat Apr 01, 2006 7:17 pm

Czyli co? Podejrzewają mnie o to, że łamię NZ?? O jejciu... A może mi ktoś wyjaśnieć na jakich podstawach? I czy w ogóle dadzą nam jakieś prawo obrony? Bo obecnie w moich odczuciach dominuje panika...

A najgorsze, że nie przypominam sobie złamania NZ przeze mnie... O K***

Edit: No dobra... ja też prawie Ci uwierzyłem... Bo pewnie zablokowali wszystkich... :lol:
User avatar
momorty
Posts: 73
Joined: Thu Jul 14, 2005 3:24 pm

Postby momorty » Sun Apr 02, 2006 7:39 am

Czytli co Cantr sie zaciol czy co no bo proboje sie zalogowa i jes no such ID a moze dostalem bana chociaz to niemozliwe
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Sun Apr 02, 2006 7:58 am

Denis B wrote:Obwaiam sie ze to poczektek schodzenia tej gry " na psy " ...
za jakis czas pojawi sie lepsi gracze " ktorzy płaca i "gorsi " ktorzy nie płaca ..


Pamietem kiedys jak katergoycznie mowione ze takich rzeczy nie bedzie jak kredyty itp ... ze wszycy gracze beda rowni .... podonie sie mowi o opłatach za te gre ...
Denisie, jak widzę, że napisałeś posta, to już wiem, że to będzie użalanie się. Jeśli to taka niedobra gra, jak wynika z twoich wszystkich postów i jesteś z tego powodu taki nieszczęśliwy, to... co tutaj jeszcze robisz? :evil:
belin
Posts: 562
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:26 pm
Location: Poland - Warsaw
Contact:

Postby belin » Sun Apr 02, 2006 8:12 am

marol wrote:Denisie, jak widzę, że napisałeś posta, to już wiem, że to będzie użalanie się. Jeśli to taka niedobra gra, jak wynika z twoich wszystkich postów i jesteś z tego powodu taki nieszczęśliwy, to... co tutaj jeszcze robisz? :evil:


Marol, szkoda, ze Ty za to ostatnio uwielbiasz odwracac kota ogonem. Ja tez uwazam, ze ten pomysl kloci sie z wczesniejszymi "obietnicami". I tak samo uwazam, ze to wlasnie jest sprowadzanie Cantr do poziomu "jakwtosiegrajow".
A co do marudzenia? Moze mamy klaskac z radosci? Marol...
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Sun Apr 02, 2006 7:43 pm

Credits sa po to, by ludzie zaczęli w końcu klikac na linki do toplist -> przyszło więcej graczy -> coś drgnęło w grze...

W naszej strefie mamy rozwój - w angielskiej zastój. Potrzebna im nowa krew :) Potrzebni tez ludzie, ktorzy zrobią jakieą dotacje przez PayPal - bo z naszej strefy raczej nic nie będzie... Potzrebni nowi programiści - żeby urozmaicić grę i wdrożyć stare pomysły.

Mnie tez się pomysł generalnie nie podoba - ale nie tylko ja i Polska Strefa decyduje...
==============
belin
Posts: 562
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:26 pm
Location: Poland - Warsaw
Contact:

Postby belin » Sun Apr 02, 2006 7:52 pm

Wojd, ale nie widzisz, ze to paranoja? Jesli to ma byc sposob na ruszenie anglojezycznych to ja im moge tylko wspolczuc. Marketing Dep. moglby sie odrobine postarac.
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Sun Apr 02, 2006 7:59 pm

Wiesz, oni mogą mieć inną mentalność. W końcu gdy my zaczęliśmy baczniej przyglądać się marketingowi to anglosasi już dawno pisali o tym prace doktorskie ;)

Zawsze też my możemy im pomóc i reklamować Cantra na zagranicznych forach czy listach :D
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Sun Apr 02, 2006 8:09 pm

paranoja
choroba psychiczna charakteryzująca się logicznie usystematyzowanymi urojeniami, stopniowo pogłębiającymi się, bez większych zmian osobowości i bez osłabienia intelektu; obłęd
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Sun Apr 02, 2006 8:16 pm

belin wrote:Marol, szkoda, ze Ty za to ostatnio uwielbiasz odwracac kota ogonem.
Ja tylko wyraziłem opinię na temat Denisa. Mam prawo do własnego zdania.
Ja tez uwazam, ze ten pomysl kloci sie z wczesniejszymi "obietnicami". I tak samo uwazam, ze to wlasnie jest sprowadzanie Cantr do poziomu "jakwtosiegrajow".
Czyli uważasz, że zamykamy Cantr, bo mamy już inteligentnych graczy? O jakich wy "jakwtosiegrajach" mówicie? Kurcze, ja byłem "jakwtosiegrajem", ty byłeś "jakwtosiegrajem". Koniec, ktoś nas nauczył grać, i teraz zamykamy piaskownicę, innych nie wpuszczamy. A jeszcze, żeby ich było dużo? Broń Boże. Co nas obchodzi, że inni chcieliby pograć, ale czasami nie wiedzą jak? Nam ma się grać dobrze, niech nic nam nie przeszkadzają.
A co do marudzenia? Moze mamy klaskac z radosci? Marol...
Jak już napisałem - to się odnosiło do Denisa.

Aha, ciągle słyszę o jakiejś obietnicy. Niech ktoś mi pokaże palcem tę obietnicę, bo nie wiem o co chodzi.
belin
Posts: 562
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:26 pm
Location: Poland - Warsaw
Contact:

Postby belin » Sun Apr 02, 2006 8:22 pm

NiKnight wrote:Wiesz, oni mogą mieć inną mentalność. W końcu gdy my zaczęliśmy baczniej przyglądać się marketingowi to anglosasi już dawno pisali o tym prace doktorskie ;)


To ja wiem :-)
Tylko, ze to absolutnie nie bedzie dzialalo na rozwoj innych grup jezykowych (bo co po dodatkowych minutach tym na przyklad paru graczom francuskim?), bedzie zle dzialalo na polska strefe - akurat tutaj sie na pewno iles osob znajdzie reklamujacych na potege (no chyba, ze Jos ma koncepcje zjedzenia calosci Cantr przez Polakow ;-D ) a co do angielskiej - nie sadze, zeby cokolwiek zmienilo w sumie. I dlatego uwazam, ze to totalna porazka dzialu marketingu (a powiedzmy sobie szczerze - marketoidy na calym swiecie sa identyczni).
Diabelek
Posts: 188
Joined: Fri Aug 19, 2005 7:44 am
Location: Poland - Poznan

Postby Diabelek » Sun Apr 02, 2006 8:27 pm

belin wrote:Tylko, ze to absolutnie nie bedzie dzialalo na rozwoj innych grup jezykowych (bo co po dodatkowych minutach tym na przyklad paru graczom francuskim?), bedzie zle dzialalo na polska strefe - akurat tutaj sie na pewno iles osob znajdzie reklamujacych na potege (no chyba, ze Jos ma koncepcje zjedzenia calosci Cantr przez Polakow ;-D ) a co do angielskiej - nie sadze, zeby cokolwiek zmienilo w sumie.


A ja nie rozuemie, dlaczego ma to wplynac tylko na Polska strefe, jesli wiekszosc (jak wynika z forum) Polskich graczy jest na nie? A angielscy gracze nie sa tak bardzo przeciwni...

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest