Komunikat do prawdziwych Cantryjczyków.

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Sun Nov 20, 2005 6:21 pm

Ja sie nie domyslam tylko wiem jakimi postaciami gra KeVes i nie podoba mi sie, ze nagle bez zadnego fabularnego uzasadnienia zaczely sie one zachowywac bardzo podobnie do siebie i do zachowania KeVesa na forum :(
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sun Nov 20, 2005 6:37 pm

A mi się nie podoba CyborGKu, że największy łamacz zasad w Polskiej Strefie który ma akta na 3 strony w PD przypierdala się nie mając pojęcia dlaczego tak się stało! (po prostu udajesz, bo dobrze wiesz o co tu chodzi i nie zgrywaj ważniaka! jesteś w klice i ugadujecie się na GG i dobrze Cię rozgryzłem i teraz chcesz się zemścić!) Mnie mogą wyrzucić z PD przez Ciebie, ale to Cantr na tym ucierpi, a nie ja. Mogę nawet skasować konto i przestać grać bo mnie to coraz mniej bawi. Wasza klika nie będzie się nademną znęcać psychicznie :!: EOT :!:
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Sun Nov 20, 2005 6:45 pm

Dobrze wiesz ze nie lamie zasad, a poza gra rozmawialem wylacznie z Toba. I prawda jest ze zachowujesz sie ostatnio w sposob irracjonalny. Byc moze masz w tym jakis cel, ale ja go nie musze znac. Dla mnie Cantr nie jest religia tak jak dla Ciebie i robie poza gra mase innych rzeczy. Jesli wylecisz bedzie mi przykro, ale ja nie biore udzialu w zadnej nagonce. Choc zal patrzec jak rozwalasz te gre od paru dni :(
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sun Nov 20, 2005 6:51 pm

Nie rozwalam gry tylko walczę z kliką, a że Ty sam przyzałeś się do tego, że są kilki graczy którzy przychodzą do Cantr z innych gier. Też to o czymś świadczy. Nie wiem ile jest klik w Cantr i ktróra na mnie doniosła, ale jest pewne, że ktoś mnie zgłosił do GAC/GAB :!:
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Hal
Posts: 415
Joined: Fri Jul 01, 2005 9:56 pm
Location: Poland

Postby Hal » Sun Nov 20, 2005 6:51 pm

Panowie spokojnie.
O co tak naprawde chodzi?
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Sun Nov 20, 2005 6:55 pm

KeVes powinienes wstydzic sie tego co zrobiles. Ktos na Ciebie doniosl a ty rozpieprzasz gre bo chcesz tego kogos znalezc. Rzucasz bezpodstawne oskarzenia i psujesz innym zabawe. Moze ja tez naleze do jakiejs kliki? Moze do kliki wymieniajacej sie broniami?
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Sun Nov 20, 2005 6:58 pm

No wlasnie Keves wyjasnij co jest bo mnie to trudno inerpretowac ogladajac jedynie wasze przepychanki a z tego co widzialem w grze to od kilku dni kilka postaci przynajmniej zachowuje sie hmm... irracjonalnie (nie moge wymyslec bardziej dosadnego slowa) i nie kojarze tego z klikami czy z konkretnymi postaciami tylko po prostu stwierdzam fakt.
User avatar
Andrew
Posts: 46
Joined: Fri Sep 23, 2005 4:28 pm
Location: Zd Wola City, Poland

Postby Andrew » Sun Nov 20, 2005 7:00 pm

Eeee... wiem, że to nieładnie się wtrącać ale o czym doniesiono na KeVsa?

Co do dziwnego zachowania postaci to nic nie wiem bo od kilku dni nie mam konta
gg: 7639237
User avatar
Izabela
Posts: 184
Joined: Sat Oct 22, 2005 3:32 pm
Location: Portugal

Postby Izabela » Sun Nov 20, 2005 7:06 pm

Wcale mnie nie dziwi, ze Keves sie wsciekl... gdyby ktos na mnie doniosl, strzelalabym do tlumu - oczywiscie w przenosni, bo to karalne - ale rozumiem jego wzburzenie. Poniewaz jest czlowiekiem, wiec to wzburzenie mialo prawo sie przeniesc na jego postaci, to normalna ludzka reakcja.

I wlasnie dlatego mysle, ze zasadniejszym byloby sprobowac dociec, kto mu to zrobil... We wlasnym, dobrze pojetym interesie, poniewaz nie wiemy, kto moze byc nastepny...

Trzymaj sie KeVes i pamietaj o psach i karawanie.

Dla zainteresowanych: nie naleze do kliki KeVesa, jesli taka istnieje.
Nicka nie podaje

Postby Nicka nie podaje » Sun Nov 20, 2005 7:41 pm

Jezeli ktos doniosl na KeVesa i oskarzenie okazalo sie podstawne, to KeVes moze miec pretensje do siebie. BTW: moglby ktos lepiej wyjasnic cala sprawe?
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Sun Nov 20, 2005 7:46 pm

Wlasnie jak to jest ... ktos doniosl na KeVesa i departamenty go nieslusznie skazaly? ;) Cos tutaj nie gra.
Diabelek
Posts: 188
Joined: Fri Aug 19, 2005 7:44 am
Location: Poland - Poznan

Postby Diabelek » Sun Nov 20, 2005 9:16 pm

No, w koncu pojawai sie jakis obraz sytuacji. Moze ktos powie dokladni o co chodzi??
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Mon Nov 21, 2005 8:08 am

KeVes wrote:A mi się nie podoba CyborGKu(...)
To był bardzo nieodpowiedzialny post i powinien zniknąć. Jestem zaniepokojony ostatnimi wydarzeniami na forum, mam nadzieję, że sytuacja szybko się ustabilizuje.
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Mon Nov 21, 2005 8:33 am

No ja też mam taką nardzieje MArol.
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Mon Nov 21, 2005 9:08 am

Ale jezeli KeVes bedzie sie dalej tak zachowywal to poleca kolejne skargi na niego, a im bedzie wiecej skarg tym KeVes bardziej bedzie sie wkurzal....

Pozatym KeVes niemozesz od razu wszystkich podejrzewac.
Nie jeste moja wina ze do gry wciagnol mnie kolega z ktorym czasami gadam.
Nic nie poradze na to ze gracz postaci z ktora chandlowalem lamal zasady, ja o tym nie wiedzialem.
Nie jest moja wina ze wciagnolem kuzyna, ktory wciagnol brata - z obydwoma sie znam, rozmawiam na zywo i GG.

I co, mam przestac znac tych ludzi??

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest