Odeszli... [*]

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Tue Sep 20, 2005 2:48 am

Sylwia - Miała ambitne plany budowy zajazdu na polach które zostaly opanowane później przez Zakon Zygurda. Umarła w śpiączce we Vlyryan jakiś czas temu.
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Tue Sep 20, 2005 8:47 am

Merlinda - przybyla do Vlotryan i chciala stworzyc spolke handlowa - przedstawila nawet swoje plany. Zginela w spiaczce.
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Sun Sep 25, 2005 8:44 pm

Ewelina - budowala pewna nadmorska osade. Ci ktorzy ja znali mowia, ze byla "jedyna w swoim rodzaju" Umarla nagle na zawal :cry:
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
Guest

Postby Guest » Sun Sep 25, 2005 9:50 pm

CyboRKg wrote:Ewelina - budowala pewna nadmorska osade. Ci ktorzy ja znali mowia, ze byla "jedyna w swoim rodzaju" Umarla nagle na zawal :cry:

Hm. To tak można nagle umrzeć? Gdiześ tu czytałem zeby się zmęczeniem nie przejmować...
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sun Sep 25, 2005 11:34 pm

Postacie umierają na zawał gdy gracz wyrejestrowuje się z gry, albo gdy konto ulega przedawnieniu z powodu nie logowania się do gry i nie ustawienia go na status "on leave". Ze zmęczenia nie można umrzeć, a jedynie z głodu...
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Sun Sep 25, 2005 11:46 pm

Phenix - Cichy obywatel Vlotryan. Zbierał ryż, hematyt, wiele nie mówił a duzo pracował. Niczego nie chciał dla siebie i wszystko oddawał miastu. Wielki Darczyńca. Zmarł nagle - zawał


Kropek - Historia Kropka była krótka a jakże burzliwa. Urodził sie i mieszkał we Vlotryan. Wsławił się nagłym, niespodziewanym atakiem na kilku mieszkańców osady. lecz po dwóch strałach wbitych w plecy szybko się utemperował. Odtąd żył jak przykładny obywatel dopóki nie dopadł go... zawał. Zmarł tak nagle jak się pojawił.


Gildek - Ciekawa postać mieszkająca we Vlotryan. Nie zrobił własciwie nic w życiu poza bezowocnym nawoływaniem do rewolucji. Krzyczał, skandował hasła, nawet transparenty miał robić. wobec braku posłuchu cichł i cichł aż wreszcie odmówił jedzenia. Zmarł w ciszy z głodum w pobliskim lesie.
Last edited by PRUT on Tue Oct 04, 2005 11:34 am, edited 1 time in total.
Kaczor
Posts: 13
Joined: Wed Sep 28, 2005 4:19 pm
Location: Poland
Contact:

Postby Kaczor » Sun Oct 02, 2005 10:01 am

Bob Budowniczy - wylądował na wybrzeżu pełnym kamieni i postanowił wybudować wspaniałą latarnię morską a potem w niej zamieszkać. Przecenił swoje siły. Po kilku dniach wydobywania kamienia zmarł nagle na zawał...
User avatar
Czarnawy
Posts: 59
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:28 am
Location: Jelenia Góra

Postby Czarnawy » Wed Oct 05, 2005 7:03 pm

Ziutek- obywatel Vlyrylan wiencej niewiem o nim zmar z głodu
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Fri Oct 07, 2005 1:35 am

Czarnawy wrote:Ziutek- obywatel Vlyrylan wiencej niewiem o nim zmar z głodu


Ziutek umarł? :cry: Moja postać go znała.
User avatar
Khe
Posts: 293
Joined: Sat Jul 09, 2005 6:51 pm
Location: Poland, Tychy

Postby Khe » Sat Oct 08, 2005 7:16 pm

moja tez... dodam malutkie info od siebie
Ziutek - "uciekl" z Vlyryan razem z dwoma innymi osobami, mial wielkie plany i dobre pomysly. Zmarl z glodu lowiac ryby do uwedzenia...
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Sun Oct 09, 2005 6:33 pm

Krishna - ze znalezionego listu:
Ostatkiem sil pisze te slowa... Jestem glodna, potwornie glodna... Czuje, ze jutro
umre... Od poczatku mojego krotkiego, jednorocznego zycia szukalam jakiegos
jedzenia. Niczego nie znalazlam...
Ba! Nie znalazlam nawet zadnej wiekszej osady...
Tobie, wedrowcze, ktory przeczytasz ten list zostawiam, niejako w spadku, troche
wegla, ktory jeszcze przed smiercia wydobede... Mam nadzieje, ze bedzie Ci sluzyl. W
zamian prosilabym, zebys mnie pochowal.

Krishna
Majvil Vlydyfic, dzien 1271
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Mon Oct 10, 2005 6:05 pm

a propo jej cialo lezy jak lezalo a wegiel pewnie wyparowal :twisted: no coz penie zginela dosyc dawno temu jak jeszcze nie bylo tam osady ale potem ? a tera jest tam tak duzo projektow i pracujacych ze nie ma sposobnosci jej pochowac za malo miejsca na to w limicie

naprawde a tego nie wiedzialem dla mnie te projekty sa szare nawet jak moja postac sie tym zajmuje (nie zawsze ale czesto) wiec wymyslilem sobie ze tez obejmuje ale jak muwisz ze nie to tym gorzej widac nie zalezy ludziom na porzadku nawet spelnic czyjejs prosby im sie nie chce
Last edited by w.w.g.d.w on Mon Oct 10, 2005 8:36 pm, edited 2 times in total.
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Mon Oct 10, 2005 6:22 pm

Przecież limity nie obejmują projektów pochówku ani innych projektów niezwiazanych z wydobyciem surowców.
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Mon Oct 10, 2005 10:23 pm

w.w.g.d.w wrote: :?

Nic z tego co napisales nie jest prawda i nie rozumiem skad takie pomysly :?: Masz bujna wyobraznie - to pisz ksiazki :P
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Mon Oct 10, 2005 11:05 pm

nic? no to pewnie zle cos zrozumialem albo co jestem w tej grze moze nieco ponad tydzien wiec nie miej mi tego za zle moze trafilismy na bardzo podobne noty i (albo trupy juz nie pamietam jak i czy ta osoba sie podpisala w nocie ) moze doszlo do czegos jeszcze innego nie wiem
a co do ksiazki to raczej nie napisze bo ja mysle obrazkami a nie slowami wszystko co przeczytam zasadniczo potrafie sobie wyobrazic (pewnie dlatego gladko mi idzie w Cantr) oczywiscie w te mechnizmy moze wkrasc sie blad jakies zle info itd. ale to tylko szczegoly nie warto sie w nie zaglebiac
:?

jesli ktos nie dojdzie o co ci chodzi (tzn. mi bo nie przeczyta postu wyzej ) to dopiero bedzie musial miec wyobraznie :P
chcesz historyjke na dobranoc ? opowiem ja temacie o lamaniu zasad bo tam sie powinna zaliczac ale za to dosyc smieszna bedzie

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest