Vlyryan najwiekszym miastem na swiecie?

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Fri Sep 30, 2005 10:57 am

hallucinatingfarmer wrote:(...) two Polish places on the top ten largest cities; Vlotryan third with 81 and Davlozhishmos Hills (West) with 60 characters present.
I don't know much about the Polish areas, but saw that Vlyryan's no longer on the list - I was wondering if you know these towns now on the list (...)
Nick robił satystyki do nowego zina i wyszło mu, że w Top 10 największych miast jest Vlotryan i... Davlozhishmos Hills (west). A Vlyryan już nie ma... ;)
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Fri Sep 30, 2005 2:03 pm

Ciii... Trzeci numer webzinu jeszcze nie wyszedł. Też dostałem tą wiadomość i bardzo mnie zaskoczyło, że osada z drugiej wyspy jest tak wysoko w statystykach.

ps. napiszesz mu o Davlozhishmos Hills (west)? Ja postaram się coś napisać o Vlotryan i Vlyryan...
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Fri Sep 30, 2005 2:10 pm

Okay.
nemo49
Posts: 566
Joined: Fri Aug 05, 2005 5:49 pm

Postby nemo49 » Wed Oct 12, 2005 4:40 pm

Juz nie trzeba mówic cicho . Oficjalnie i publicznie ogloszono,że mamy dwa miasta w pierwszej dziesiątce. Zdumiewający awans Davlozhishmos Hills na nowej wyspie, oraz rownie zadziwiajac wypadnięcie Vlyryan na starej wyspie z pierwszej dziesiątki.
R

Postby R » Fri Oct 14, 2005 4:57 pm

Akurat taka pozycja Davlozshismos Hills mnie nie dziwi... Na calej wyspie sa w zasadzie dwa miejsca, gdzie jest sens sie osiedlac, ale z tych dwoch lokacji Davloz jest zdecydowanie lepiej usytuowane. Dla mnie osobiscie to wada. Wyspa Vl***an jest zdecydowanie lepsza. Gdyby tylko na cypelku bylo zarcie inne niz ryby, to moznaby powiedziec, ze absolutnie wszedzie mozna sie osiedlic i z powodzeniem "zyc". Natomiast D***shismos tworzyl chyba jakis sadysta :wink: :D
User avatar
Khe
Posts: 293
Joined: Sat Jul 09, 2005 6:51 pm
Location: Poland, Tychy

Postby Khe » Sat Oct 15, 2005 3:50 pm

Co Ci sie nie widzi w D*? --> na *fic sa lokacje, gdzie nie ma ani jednego surowca :D
User avatar
Bandito
Posts: 68
Joined: Sat Sep 24, 2005 3:49 pm
Location: Poland

Postby Bandito » Sat Oct 15, 2005 4:24 pm

Khe wrote:Co Ci sie nie widzi w D*? --> na *fic sa lokacje, gdzie nie ma ani jednego surowca :D


Ja widziałem trzy takie lokacje :D
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Sat Oct 22, 2005 6:48 pm

To tak trochę bez sensu. Jakiś Polak je tworzy czy anglik?
http://www.matix.salon24.pl

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest