Anglia a Zwierzeta

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Sun Jul 31, 2005 1:50 pm

A ja myslę, że w ogóle nam poskapili tych zwierząt. Nie sądze zebysmy je sami wszystkie wybili, bo wtedy powinno wszedzi byc mnóstwo kosci, skóry czy nawet koscianych nozy, narzedzi itd. a tego jest jak na lekarstwo. Poza tym, zwykle mamy jeden lub dwa gatunki zwierzat. Angole mają czasami nawet 10 gatunków!!! :evil: Ja rozumiem, że to pewnie zalezy od szerokosci geograficznej, ale to straszna dysproporcja.

A co do rozmnazania, to czy ktoś widział kiedyś takie rozmnozenie? Ja nie wiedziałem jeszcze ani nie słyszałem... może to tylko taka legenda cantrowego Greenpeacu?
User avatar
Khe
Posts: 293
Joined: Sat Jul 09, 2005 6:51 pm
Location: Poland, Tychy

Postby Khe » Sun Jul 31, 2005 2:27 pm

tez nie widzialem zeby przybywalo, np. jedna moja postac juz od dlugiego czasu jest w lokacji gdzie jest 20 koni i nic. ....chyba ze to same samce ;)
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Sun Jul 31, 2005 2:45 pm

Raz widziałem wędrującego jelenia... i tyle w temacie :(
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Sun Jul 31, 2005 3:34 pm

u nas? a to ci dopiero!!
User avatar
momorty
Posts: 73
Joined: Thu Jul 14, 2005 3:24 pm

Postby momorty » Sun Jul 31, 2005 4:14 pm

miałes wielkiego farta skarbiniq
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sun Jul 31, 2005 5:03 pm

Napewno się rozmnażają, ale napewno o wiele wolniej niż potrzeba czasu by zatłuc zwierzę używając samych pięści. Kiedyś dawno temu zwierzęta rozmnażały się częściej, przemieszczały się częściej i były bardziej agresywne ale wszystke te współczynniki zmiejszono na skutek protestów graczy którzy się obawaili, że zwierzęta wytępią ich postacie na słabo rozwiniętych obszarach. Na moje jednak mogli zmiejszyć samą agresję, a tempo rozmnażania pozostawić bez zmian.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Mon Aug 01, 2005 8:00 am

momorty wrote:miałes wielkiego farta skarbiniq


Myślę że po prostu nie zawsze zaglądamy do zwierząt podczas podróży. Sam to robię okazyjnie. Interesuje mnie czy zwierze rodzi się na drodze i gdzieś lezie, czy też ww jednym miejscu uywa a w innym przybywa.
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Mon Aug 01, 2005 8:49 am

PRUT wrote:A ja myslę, że w ogóle nam poskapili tych zwierząt

Masz racje, nawet na nowych wyspach, gdzie jest malo ludzi - zwierzat jest jak na lekarstwo! :? A te ktore sa nie chca sie rozmnazac :cry: Bylem swiadkem sytuacji na angielskiej wyspie, ze jednego dnia byly 4 zwierzaki, a nastepnego 10 tego samego gatunku! Bo to ze z 10 robi sie 15 nastepnego dnia to tam jest norma. Cos mi tu nie gra! :x
brunetka wrote:hmmm.... a ty nie jestes taki twardy jak na obrazku, a nicka wybrałes z przekory? :wink:
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Mon Aug 01, 2005 1:41 pm

Skarbniq wrote:Interesuje mnie czy zwierze rodzi się na drodze i gdzieś lezie, czy też ww jednym miejscu uywa a w innym przybywa.

Gdy zwierzę podróżuje to raczej logiczne, że ubywa w jednym miejscu a w drugim przybywa. Zwierzęta nie pojawiają się z nikąd na drogach.


CyboRKg wrote:Bylem swiadkem sytuacji na angielskiej wyspie, ze jednego dnia byly 4 zwierzaki, a nastepnego 10 tego samego gatunku! Bo to ze z 10 robi sie 15 nastepnego dnia to tam jest norma.

To prawdopodbnie byłeś świadkiem jakichś większych grupowych przemieszczeń zwierząt. Bo napewno nie może ich się tam tyle rodzić.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
KilDar
Posts: 474
Joined: Wed Jul 20, 2005 10:02 am
Location: Polska, Katowice

Postby KilDar » Mon Aug 01, 2005 2:03 pm

kiedy stworzylem postac w angielskiej strefie, zastalem tylko 4 konie w tej lokacji i zadnych innych zwierzakow, wiec nie wszedzie tam jest tak rozowo...
Matix wrote:Nie grałem w Cantra przez najbliższe pięć minut
ST.George
Posts: 83
Joined: Sun Jul 31, 2005 10:44 am
Location: 00-48 0-22

Postby ST.George » Tue Aug 02, 2005 1:59 pm

A ja wylądowałem w lokacji z 20 gołębiami :D

Czy ktoś już wysłał prośbę do tego Josha?
Jeżeli nie, to chyba już najwyższy czas na to :)
Gareth

Postby Gareth » Tue Aug 02, 2005 4:27 pm

A chyba najważniejsze jest to, że bez zwierząt nie będzie stali (bo żeby produkować stal potrzebne są rekawice zrobione ze skóry), a bez stali nie będzie praktycznie niczego. Przez brak zwierząt nie możemy więc się rozwijać. Trzeba coś z tym zrobić :wink: .
User avatar
Hal
Posts: 415
Joined: Fri Jul 01, 2005 9:56 pm
Location: Poland

Postby Hal » Tue Aug 02, 2005 4:47 pm

Gareth wrote:A chyba najważniejsze jest to, że bez zwierząt nie będzie stali (bo żeby produkować stal potrzebne są rekawice zrobione ze skóry), a bez stali nie będzie praktycznie niczego. Przez brak zwierząt nie możemy więc się rozwijać. Trzeba coś z tym zrobić :wink: .


Zawsze mozna zrobic Rowing boat i polynac w poszukiwaniu wysp brytyjskich no i stamtad sprowadzic wszystko co potrzebne :-)
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Tue Aug 02, 2005 5:54 pm

brak zwierząt, nowe wyspy są pozbawione strategicznych surowców (lub ograniczono je strasznie).. aż się zastanawiam czy projektanci wyspy w ogóle analizowali rozwój na niej?

Wszyscy widzimy jasno, że polskim wyspom poskąpiono surowców i zwierząt a teksty w stylu, że sami wybiliśmy jakoś mnie nie przekonują. Sam może byłem świadkiem zabicia pięciu zwierząt (wszystkimi postaciami). W lokacji angielskiej na pewno rozwijali się tak samo jak my, powiedziałbym, że nawet wolniej i gorzej (bo nie mieli takiego doświadczenia startowego jak my) (wiki na przykład) a mają zwierząt pod dostatkiem. Część na pewno żyje dzięki stali (nie trzeba robić kościanych noży) ale przecież zwierzęta są tam również potrzebne, nie tylko na ubrania, również na łuki, które zauważyłem ma spora ilość "anglików".

Naprawdę trzeba coś z tym zrobić, może niekoniecznie dodawać zwierzęta na siłę ale wystarczy na pewien czas zwiększyć ich współczynnik rozmnażania się
Ni Ni Ni Ni!
ST.George
Posts: 83
Joined: Sun Jul 31, 2005 10:44 am
Location: 00-48 0-22

Postby ST.George » Tue Aug 02, 2005 6:02 pm

No to trzeba przestać, za przeproszeniem, mówić o tym i wysłać apel do Programistów. Gdybym znał b. dobrze j.angielski, sam bym to napisał. A tak, zwalam całą robotę na Was :P .

A gołębi zostało już tyko 19 :twisted: .
Last edited by ST.George on Tue Aug 02, 2005 6:06 pm, edited 2 times in total.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest