Problemy Poziomka

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

kemesO
Posts: 203
Joined: Mon Apr 24, 2006 10:31 am

Re: Problemy Poziomka

Postby kemesO » Mon Nov 26, 2012 5:16 pm

Chory jesteś człowieku. Odejdź choć raz od komputera. Fikcja miesza Ci się z realem, zaraz polecisz po szmatę zmywać zielone plamy z biurka.
User avatar
suchy
Posts: 2000
Joined: Mon Aug 28, 2006 10:06 am
Location: Under your bed, waiting for you to turn off the light

Re: Problemy Poziomka

Postby suchy » Mon Nov 26, 2012 5:54 pm

poziomek90 wrote:W nosie mam wasz szacunek i opinie, szczególnie twoje psychowico. Nie potraficie już grać w tą grę, wykorzystujecie wiedzę, że jesteście w Teamie i podglądacie kto jakie ma postacie, a potem traktujecie jego postacie gorzej niż śpiące od przebudzenia niemowy. Dla was, hipokrytów z kółka adoracji, wy jesteście zawsze dobrzy, a ja zawsze zły. Ktoś tu się zatrzymał na poziomie intelektualnym z czasów palenia czarownic


Image
You still stood there screaming
No one caring about these words you tell
My friend, before your voice is gone
One man's fun is another's hell!

Wyjdź z domu. Może pod twoim blokiem napierdalają się magowie.
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Problemy Poziomka

Postby poziomek90 » Mon Nov 26, 2012 8:02 pm

Nie ma to jak konstruktywna krytyka.

Danie mema z wyimaginowanym bogiem, z którego winy własnie były wspominane przeze mnie męczarnie "czarownic", uważam za pomyłkę dnia, brawo suchy
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
suchy
Posts: 2000
Joined: Mon Aug 28, 2006 10:06 am
Location: Under your bed, waiting for you to turn off the light

Re: Problemy Poziomka

Postby suchy » Mon Nov 26, 2012 8:40 pm

poziomek90 wrote:Nie ma to jak konstruktywna krytyka.


Ale jak można konstruktywnie skrytykować twoje ciągłe pieprzenie o ircowych klikach czy członkach staffu sprawdzających sobie postaci przy użyciu pedeckich narzędzi? Czujesz się odrzucony, czy jak? Syndrom dziecka niechcianego? No w jaki sposób można konstruktywnie dyskutować, kiedy ty wymyślasz podobne pierdoły?

poziomek90 wrote:Danie mema z wyimaginowanym bogiem, z którego winy własnie były wspominane przeze mnie męczarnie "czarownic", uważam za pomyłkę dnia, brawo suchy


Zamiast jezusa wstaw tam sobie chucka. Lepiej? ;)
You still stood there screaming
No one caring about these words you tell
My friend, before your voice is gone
One man's fun is another's hell!

Wyjdź z domu. Może pod twoim blokiem napierdalają się magowie.
adzio777
Posts: 29
Joined: Mon Sep 20, 2010 9:28 pm

Re: Problemy Poziomka

Postby adzio777 » Mon Nov 26, 2012 9:47 pm

Tu Duch Poziomka :D Bez przesady. Kto raz w życiu przez kilka chwil miał szanse pograć z Poziomkiem, Poziomką, czy Duchem Poziomka, to potem bez irca, forum, i tajnych pedeckich teczek każdego poziomka rozpozna w 99%. Tak unikalnie głupich postaci nikt nie ma. Głupich jest cała masa, ale nie w taki sposób, gdzie ewidentnie widać, że to gracz jest głupi. Wszystkie zachowuję się dokładnie tak jak ty na forum. Pieprzą i plują bez sensu. Mnie nie dziwi, że jak komuś przejdzie przez myśl choć cień szansy, że gra z tobą, to rezygnuje. Dziwiłbym się, gdyby ktoś mimo wszystko świadomie grał dalej. Tu Duch Poziomka :D
User avatar
kaloryfer
Posts: 370
Joined: Fri May 21, 2010 9:44 am

Re: Problemy Poziomka

Postby kaloryfer » Mon Nov 26, 2012 10:33 pm

poziomek, bijesz piane
po co? zeby sobie humor poprawic?

od dawna jest wiadome ze w polskim cantrze jest kolko adoracji, i musisz to po prostu zaakceptowac
postaraj sobie znalezc taka rozrywke, zeby nie miec powodow do nerwow - jest mnostwo osad ktore przyjma aktywne postaci z otwartymi ramionami, jest mnostwo miejsc do odkrycia, ba, sa nawet egzotyczne zamordkowe wyspy
to od ciebie zalezy, co bedziesz mial z tej gry
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Problemy Poziomka

Postby poziomek90 » Mon Nov 26, 2012 10:40 pm

A jak można konstruktywnie skrytykować tak ciężko myślących i żałośnie "odgrywających" osobników jak psychowico, kemesO, adzio777 czy cyborgi z Portu Karolina, by zaczęli grać jak ludzie? To jest dopiero pytanie.
Wiadomo, że nikt z teamu się otwarcie nie przyzna, ale czasem się sami wsypują, poprzez śmiesznie zachowanie swoich postaci. Przypłynie taka do osady, gdzie jest moja, pierwszy raz mnie widzi, a od razu zna moje imię i przeszłość 20 lat wstecz.

kaloryfer, jako prawdziwy stereotypowy Polak, powinieneś się buntować razem ze mną, bo nie o taką Polskę wyzwoloną i katolicką walczyliśmy! ;)
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Re: Problemy Poziomka

Postby gawi » Tue Nov 27, 2012 4:17 am

*kręci głową* Dla tego Pana nie ma juz niestety ratunku ...Jaki w Porcie Karoliny taki wszędzie .. współczuje stary Tobie i Twojej rodznie.. i jestem tez dla rodziny pełny podziwu że dają rade i się nie poddają ..
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Problemy Poziomka

Postby poziomek90 » Tue Nov 27, 2012 7:35 am

Image
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Problemy Poziomka

Postby psychowico » Tue Nov 27, 2012 7:56 am

poziomek90 wrote:Wiadomo, że nikt z teamu się otwarcie nie przyzna, ale czasem się sami wsypują, poprzez śmiesznie zachowanie swoich postaci. Przypłynie taka do osady, gdzie jest moja, pierwszy raz mnie widzi, a od razu zna moje imię i przeszłość 20 lat wstecz.


A wiecie co jest najśmieszniejsze? Jestem prawie pewien, że ten człowiek jest tak zaślepiony, że sam we własne wymysły jest w stanie uwierzyć. Jest jakiś taki syndrom w psychologii chyba. Żeby zachować o sobie dobrą opinii i nie mieć problemów z rozszczepianiem osobowości zaczynami wierzyć we własne kłamstwa. Jakoś tak.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Problemy Poziomka

Postby Sasza » Tue Nov 27, 2012 8:43 am

Poziomek: skasuj po prostu konto i łącz się z osobnego ip na nowym koncie (jest wiele sposobów - chociażby ten darmowy net); będziesz miał pewność o anonimowości w grze.


Inna sprawa, że mówisz o klikach i zachowaniu nie fair wobec twoich postaci, a najwięcej raportów w grze podejrzewam że jest na ciebie (spotkałem się z kilkoma twoimi postaciami i z każdą wpływałeś ooc na grę i postacie graczy - wystarczy że podasz listę postaci i okaże się ładny cyrk).
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Problemy Poziomka

Postby psychowico » Tue Nov 27, 2012 8:52 am

Sasza wrote:Inna sprawa, że mówisz o klikach i zachowaniu nie fair wobec twoich postaci, a najwięcej raportów w grze podejrzewam że jest na ciebie (spotkałem się z kilkoma twoimi postaciami i z każdą wpływałeś ooc na grę i postacie graczy - wystarczy że podasz listę postaci i okaże się ładny cyrk).


Toż to tylko dowód, że to cały świat jest porypany a jeden Pan P. normalny.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Problemy Poziomka

Postby poziomek90 » Tue Nov 27, 2012 9:06 am

psychowico, nie wystarczyła ci jedna rozmowa na temat psychologii z Thedą? Mogę ci załatwić kolejną pogawędkę.

Sasza, spotkałem każdą twoją postać i każda miała sraczkoburaczkowe włosy, naprawdę. Wystarczy, że podasz listę postaci i okaże się ładny cyrk
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Problemy Poziomka

Postby psychowico » Tue Nov 27, 2012 3:31 pm

Nie bądź śmieszny. Po pierwsze to w temacie, po drugie leć z płaczem poinformować, że powiedziałem, że na świecie jedynie Pan P. jest normalny. W ogóle sam fakt, że donosisz gdy poczujesz, że urażono Twoje uczucia dużo mówi o Tobie. Zapewne jednak też tego nie uznajesz. Miałem kiedyś taką nienormalną znajomą, która siedziała w oknie i dzwoniła na policję, jak widziała gimnazjalistów chodzących na klatkę na szluga. Miała 20 lat sama. Wyczuwam tu podobny profil psychologiczny.

Ogólnie normalnie bym powiedział, że karmimy w tym wątku przysłowiowego trolla, to w tym przypadku wyjątkowo mnie to bawi.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Problemy Poziomka

Postby poziomek90 » Tue Nov 27, 2012 5:15 pm

Mam takie prawo i z niego korzystam, co bardzo denerwuje nadętych bubków. Co do twojej znajomej, nie znam jej motywów, ale wydają się sensowne. Z idiotyzmem i marnością trzeba walczyć, a nie bezczynnie się im przyglądać.

Jednocześnie bawi mnie programista, uważający się za guru psychologii
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest