Pedecy są odrażająco brudni i źli

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Pedecy są odrażająco brudni i źli

Postby Sasza » Wed Aug 22, 2012 4:19 pm

Nikt nie ma pretensji o to ile czasu poświęcacie w Cantrze/dla Cantra, i nie ma prawa tego robić, a tylko kwestia podejścia w tej pracy (nawet jeśli jest ona darmowa). Zaznaczę też, że osoby z poza polskiego PD zawsze zachowują się profesjonalnie (tutaj to jeszcze był Marol).
Czasem to jest też kwestia punktu siedzenia, dlatego sam support widzi to inaczej.

Najlepiej zróbcie wewnątrz gry ankietę z ewentualnie pytaniami co warto poprawić, skoro kilka osób zgłosiło zastrzeżenia (z propozycją rozwiązania tego własnie za pomocą ankiety). Jeśli będzie to pomocne, to mogą być również punkty za co chwalą PD.


PS. Ulu: ja tutaj nie jestem specjalnie dla ciebie, a dla gry. A tytuł tematu jest super.

edit do in_vitro, bo już nie chcę mi się prowadzić z wami takiej polemiki: to z własnego doświadczenia, bo niby skąd - ewentualnie też były podobne posty na forum, więc jeśli ktoś ma inne zdanie to wyjdzie np. w tej ankiecie (bo na forum jest mało osób). Nie widziałem zresztą tutaj aby ktoś narzekał na zagraniczny support, a wręcz odwrotnie.
Ale może byś tak wypowiedział się na temat pomysłu.

kurdę, mam zaległości, a wchodzę na forum; pa
Last edited by Sasza on Wed Aug 22, 2012 6:22 pm, edited 1 time in total.
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Re: Pedecy są odrażająco brudni i źli

Postby in vitro... » Wed Aug 22, 2012 4:34 pm

Sasza wrote:Zaznaczę też, że osoby z poza polskiego PD zawsze zachowują się profesjonalnie (tutaj to jeszcze był Marol).
uwaga, narrator wszechwiedzący we własnej osobie. co ty możesz wiedzieć na ten temat sasza? głowę dasz, że poza polskim PD sami profesjonaliści bez skazy?
cantr się posypał
User avatar
kaloryfer
Posts: 370
Joined: Fri May 21, 2010 9:44 am

Re: Pedecy są odrażająco brudni i źli

Postby kaloryfer » Sat Aug 25, 2012 6:15 pm

nie spodziewalem sie ze az taka klotnia wybuchnie

w sumie to pd jest bardzo lagodne
sasza, tobie, oraz podobnym do ciebie powinno sie powiedziec krotkie nie podoba sie? to wypierdalaj cala filozofia - nie podoba sie, zrob wlasna gre, nie graj
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Pedecy są odrażająco brudni i źli

Postby poziomek90 » Sat Aug 25, 2012 10:35 pm

Ej, nie kopiuj moich tekstów z radia. Copyright
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Pedecy są odrażająco brudni i źli

Postby Sasza » Mon Aug 27, 2012 7:48 am

A, dobra; faktycznie za dużo gadam o zmianach, skoro zawsze mogłoby nawet tego nie być. Postaram się już nie zawracać głowy.


Można zamknąć i wyrzucić klucz.
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest