Jakiej plci jestes i jaka maja twoje postacie?

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Jakiej plci jestes i jaka maja twoje postacie?

Jestem mezczyzna, wszystkie moje postacie to mezczyzni
58
38%
Jestem mezczyzna, nie wszystkie moje postacie to mezczyzni
55
36%
Jestem kobieta, wszystkie moje postacie to kobiety
16
10%
Jestem kobieta, nie wszystkie moje postacie to kobiety
24
16%
 
Total votes: 153
User avatar
rem
Posts: 208
Joined: Fri Dec 01, 2006 9:27 pm
Location: Gdańsk

Postby rem » Mon May 07, 2007 9:49 am

7 facetów + 3 babki - i każda inna.
Gra się ciężko, no ale staram się i mam nadzieję, że to w miarę wychodzi.
Somewhere over the rainbow, blue birds fly, and the dreams that you dreamed of dreams really do come true...
User avatar
domeq
Posts: 414
Joined: Wed Jan 18, 2006 7:18 pm

Postby domeq » Mon May 07, 2007 9:54 am

Mialem kiedys dwie kobiety, jedna nawet w strefie angielskiej. Ta angielka, za czesto mylily sie mi "he" z "she", i w koncu spasowałem. Polka umarla z glodu gdzies na bezludziach wyspy Fic...
User avatar
Sztywna
Posts: 1091
Joined: Sun Aug 20, 2006 1:51 pm
Location: Costerina/ Wolne Miasto Gdańsk

Postby Sztywna » Mon May 07, 2007 1:59 pm

A ja mam 8 babek i jestem zadowolona ;)
Strzeż się! Cantr silnie uzależnia...

<autolans> [url=http://www.grapheine.com/bombaytv/movie-uk-f0063db4f171b228025e719ce414cee1.html]A co "góra" na drugi serwer? :P[/url] </autolans>
Qwertuid
Posts: 13
Joined: Wed May 30, 2007 6:41 pm

Postby Qwertuid » Wed May 30, 2007 7:13 pm

Ja miałem 16 facetów ale obecnie mam tylko 12, jednak pracuję jeszcze nad uśmierceniem przynajmniej dwóch.
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Fri Jun 01, 2007 1:33 am

rem, a może to twoja panna prowadzi romans z moją postacią? Według tego co Ciebie znam tj, jak piszesz, to by się zgadzało..
Może..
No ale cóż zrobić.. hehe
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
Miri
Posts: 1272
Joined: Wed May 16, 2007 3:32 pm

Postby Miri » Fri Jun 01, 2007 8:34 am

Jestem kobietą, a na zielonej smyczy prowadzam 6 panów i 4 panie (i od teraz obiecuję już same panie robić, i do tego w PZ :wink: ...no chyba że zmienię zdanie...)

Dlaczego? Chyba z tego samego powodu, z jakiego najpoważniejszym argument za tezą, że autorem Odysei jest kobieta, jest też najpoważniejszym argumentem przeciwko temu :lol: Jakoś tak zawsze ludzi bardziej pociąga i fascynuje to, co po drugiej stronie lustra...

Staram się bardzo, by moi mężczyźni mężczyznami byli (no może poza jednym wyjątkiem, ale to już kompletny popapraniec, przypadek beznadziejny i niereformowalny - i dobrze 8) ) ale zdaję sobie sprawę, że czasem mi nie wychodzi...
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Fri Jun 01, 2007 8:37 am

Jeszcze rok (może półtora) temu ushol się naśmiewał z tego, że mam więcej babek niż facetów. Teraz pozostały mi już tylko dwie babki. Maskularyzacja postaci. :D
http://www.matix.salon24.pl
Qwertuid
Posts: 13
Joined: Wed May 30, 2007 6:41 pm

Postby Qwertuid » Fri Jun 01, 2007 5:17 pm

Ja jestem facetem i prowadzę samych facetów, choć kusi mnie zrobić choć jedną kobietkę :)

Sam miałem kiedyś problem, jedna z moich postaci flirtowała z pewna damą, no ale jak się kapnąłem że kryje się pod nią facet były małe schody, no ale to w końcu tylko gra i choć by dla samej zabawy i uśmiechu, moja postać flirtuje dalej na maksa z tą damą hehe :)
User avatar
Elf
Posts: 441
Joined: Fri May 25, 2007 4:31 pm
Location: Elfolandia

Postby Elf » Thu Jun 07, 2007 9:21 pm

Ja jestem kobietą,prowadzę 6 kobiet i...jakoś nie widzę siebie w roli odgrywającej mężczyznę :lol:
taca. wanna. łóżko
User avatar
Leming
Posts: 657
Joined: Thu Mar 15, 2007 1:08 pm

Postby Leming » Fri Jun 08, 2007 11:35 am

Drugie podsumowanie.

Stan na 8 czerwca: 84 mężczyzn i 24 kobiety.

W ciągu prawie dwóch miesięcy od odkopania wątku w sondzie wzięło udział 47 osób, z czego 33 to mężczyźni, a 14 kobiety.

I przedtem, i teraz lekka przewaga graczy, którzy grają "mieszanym" składem postaci.

Nadal czekam na jakieś studium porównawcze, co zmieniła większa liczba kobiet - graczy. O ile w ogóle coś zmieniła.
Echo
Posts: 724
Joined: Fri Jan 26, 2007 12:36 pm
Location: poland

Postby Echo » Fri Jun 08, 2007 1:10 pm

Jestem kobietą ...ale to brzmi, powinnam dodać 100% kobietą :wink:
No, ale z 12-stu postaci mam jedenego faceta na stanie. Przyjazny, nie związany uczuciowo z żadną facetką. :lol: (tylko, czy ja nadal mogę twierdzić, że jestem 100% kobietą? :( )
User avatar
MattKaro
Posts: 96
Joined: Mon May 21, 2007 10:17 pm
Location: Mazury

Postby MattKaro » Wed Jul 25, 2007 5:06 pm

7m i 6k
Nie rozumiem, jak można mieć problemy z prowadzeniem postaci o odmiennej płci. :) Dla mnie to tylko stereotypy. Przecież każdy człowiek jest inny, czy to kobieta, czy facet. ;) Jeśli nie mam problemów z prowadzeniem kobiet, to znaczy, że jestem jakiś "nie-teges"? :lol:
Image
Kiedy jest się bogiem, nie trzeba się tłumaczyć.
User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Re: Jakiej plci jestes i jaka maja twoje postacie?

Postby Leinades » Sat Oct 20, 2012 5:32 pm

Big odkop.
Taki ciekawy temat i cisza... dlaczego?

Ostatnio natknąłem się na dwie postacie tego samego gracza (na 99%) i trochę zaczęło mnie zastanawiać jego odgrywanie. Postacie były oczywiście różnej płci. Chciałbym się dowiedzieć czy w przeciwieństwie do starych, cantryjskich czasów teraz coś się zmieniło.

Ja osobiście posiadam 12 mężczyzn i 3 kobietki (w tym 4 zmarłych M).


A tak na marginesie, przypominając sobie pewną rozmowę z IRCa. Czy to prawda, że prawdziwe kobiety niezbyt dokładnie opisują swoje kształty? ;)
ImageImageImageImage
ImageImage
User avatar
Buka
Posts: 357
Joined: Mon Mar 19, 2012 2:13 pm
Location: Śląsk

Re: Jakiej plci jestes i jaka maja twoje postacie?

Postby Buka » Sat Oct 20, 2012 5:41 pm

Leinades wrote:A tak na marginesie, przypominając sobie pewną rozmowę z IRCa. Czy to prawda, że prawdziwe kobiety niezbyt dokładnie opisują swoje kształty? ;)

Myślę, że tak...

Czasem miałam proporcje w połowie. Najczęściej więcej kobiet. Ale moja ukochana własna postać to mężczyzna.
NDS
User avatar
trawa
Posts: 66
Joined: Tue Jun 19, 2012 6:59 pm

Re: Jakiej plci jestes i jaka maja twoje postacie?

Postby trawa » Sat Oct 20, 2012 7:51 pm

Z racji bycia słodka, miłą, grzeczną i naiwną istotką nie mogę tworzyć chłopców, bo są właśnie tacy słodcy, mili, grzeczni i naiwni. Kobiety, które utrzymuję na wodzy mają po stokroć więcej nabiału niż oni.


A chyba żadna moja postać nie ma określonego rozmiaru i kształtu biustu. To bardzo fajne, że nikt nie musi skupiać na nim swojej uwagi. :)
And all us earth growths, some planted and some pulled.

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest