Odeszli... [*]

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Players Department Trainee

Buka

Re: Odeszli... [*]

Postby Buka » Thu Dec 06, 2018 9:53 pm

Czuję się jak staruszek czytający w gazecie już tylko nekrologi. Ale nie pożegnać Neli się nie godziło.
Była kiedyś dla mnie jedną z najważniejszych, najbardziej lubianych postaci gry. Niemal nikt nie wniósł do miasta i królestwa Vlotryan tyle, co ona. Z charakterem, wadami i zaletami, nie murszejąca z wiekiem. Kochałam z nią odgrywać, nieważne, czy w sytuacjach komicznych czy poważnych. Narady, żarty, kłótnie... Było ciekawie. Czasy, w których premierowała (a Bianka była królową) mam za złoty wiek.

Niezrównana gospodyni:
4065-4.08: Nela mówi: "No nic, łyknijmy tą żabę i spokój będzie"

Kompetentny premier:
4092-4.24: Nela mówi: "Wali wam w dekiel i tyle *śmieje się*"

Jedyna w swoim rodzaju przyjaciółka:
4007-4.28: Mówisz do Nela: "Zaczynam obmyślać zemstę za zemstę za moją zemstę."
4007-4.29: Nela mówi do ciebie: "A ja zemstę za twoją zemstę, za moją zemstę *uśmiechnęła się szeroko* A może już nawet zemstę, za twoją zemstę, za moją zemstę, za twoją.. *liczy zemsty na palcach* Kilka ruchów w przód, w każdym razie!"

No i nie zapomnę pojedynku na pomidory:
4038-1: Nela mówi: "*spojrzała w górę, na słońce, jakby oceniając godzinę i nałożyła parowar na głowę. patrzy na Dekkę przez otworki w drewnianym naczyniu*"

Za wszystkie nelkolata - dzięki!
NDS
Laura_

Postby Laura_ » Fri Dec 07, 2018 8:35 am

Dziękuję :)
Pamiętam, jak było kiedyś i pewnie właśnie dlatego tak ciężko było zaakceptować to, jak jest teraz. Tamten świat odchodził powoli, z każdą z niezapomnianych postaci, które opuszczały zielony padół albo zasypiały. W końcu nie zostało nic, albo prawie nic. Przepraszam graczy od Mardoka, Kapitanek, Ingwy i Valgora, że ich porzuciłam, ale gdy się żyło w złotym wieku, to te parę dusz to było za mało, by przetrwać..
Ariani

Postby Ariani » Sun Dec 09, 2018 8:55 pm

Niech i ja w imieniu Eduarda podziękuję Neli za wiele Cantryjskich lat gry - wiele się od niej nauczyłem, dzięki niej mogłem rozwijać swoją postać. Pomimo, że minęło sporo czasu - nadal z sentymentem wspominam tamten klimat Vlotryan. Dzięki za Nelę, była naprawdę znaczącą postacią dla mojej gry.
CzterySilnia

Postby CzterySilnia » Sun Dec 09, 2018 9:52 pm

Ja również dziękuję Neli za grę. Kilka postaci miało z nią styczność, większy i mniejszy, ale zawsze ciekawy.
inez

Postby inez » Sun Dec 09, 2018 10:57 pm

A niech mnie! Czytam i oczom nie wierzę. To Nelka jest śmiertelna?! :evil:

Dzięki za złote lata szparagami płynące... przykro będzie wracać do Vlo bez tej pulchnej kuchareczki.
Aimili

Postby Aimili » Thu Dec 13, 2018 4:51 pm

Laura_ wrote:Dziękuję :)
Pamiętam, jak było kiedyś i pewnie właśnie dlatego tak ciężko było zaakceptować to, jak jest teraz. Tamten świat odchodził powoli, z każdą z niezapomnianych postaci, które opuszczały zielony padół albo zasypiały. W końcu nie zostało nic, albo prawie nic. Przepraszam graczy od Mardoka, Kapitanek, Ingwy i Valgora, że ich porzuciłam, ale gdy się żyło w złotym wieku, to te parę dusz to było za mało, by przetrwać..

We Vlo nie zostało już nic, dla czego chciałoby się tam grać. Za Nelę dziękują pewna pani grabarz z dawnych czasów i kolorowa papuga z Winnych robiąca lalki.
gala

Postby gala » Fri Dec 14, 2018 9:18 am

Aimili wrote:We Vlo nie zostało już nic, dla czego chciałoby się tam grać.

Image

Stare dziadki.
Alutka wrote:Zielony świat jest opanowany przez śpiące Smaugi, które budzą się tylko i wyłącznie wtedy, gdy ktoś chce się zainteresować ich skarbami.

https://www.reddit.com/r/Cantr/

Return to “Ogólne dyskusje”