Co się dzieję w polskiej strefie?

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

kazag
Posts: 46
Joined: Sat Jan 27, 2007 3:31 pm

Co się dzieję w polskiej strefie?

Postby kazag » Wed Apr 14, 2010 8:56 pm

Pytanie do graczy - czy w polskiej strefie dzieje się coś ciekawego? Oczywiście nie oczekuję odp. z naruszeniem zasad, chcę jedynie wiedzieć, czy ostatnio działo się coś wartego uwagi, czy ogólnie taki marazm panuje, nie tylko tam, gdzie mam postacie...
Wirtualne państwo indiańskie. www.okoczia.yoyo.pl <- sprawdz to.
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Re: Co się dzieję w polskiej strefie?

Postby lacki2000 » Wed Apr 14, 2010 9:23 pm

kazag wrote:Pytanie do graczy - czy w polskiej strefie dzieje się coś ciekawego? Oczywiście nie oczekuję odp. z naruszeniem zasad, chcę jedynie wiedzieć, czy ostatnio działo się coś wartego uwagi, czy ogólnie taki marazm panuje, nie tylko tam, gdzie mam postacie...
Tak. Np. ostatnio w *słychać głuche uderzenie w potylicę żelaznej pięści NZ*

p.s. część z moich postaci podróżuje więc zawsze coś ciekawego znajdzie, część korzysta z marazmu pielęgnując swe pustelnicze (a czasem szabrownicze) charaktery, część cierpi, próbując rozruszać osady...
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
User avatar
Ice-Man
Posts: 326
Joined: Mon Jun 26, 2006 6:09 pm
Location: Here and there

Re: Co się dzieję w polskiej strefie?

Postby Ice-Man » Wed Apr 14, 2010 10:15 pm

Oj działo się, działo. I było głośno,.
Image
ImageImage
kazag
Posts: 46
Joined: Sat Jan 27, 2007 3:31 pm

Re: Co się dzieję w polskiej strefie?

Postby kazag » Thu Apr 15, 2010 6:45 am

W osadach, gdzie są moje postacie, nie dzieje się zupełnie nic, czasem jakieś zwierzaki ubiją. Na pytania każdy udziela zdawkowej odpowiedzi.. Fakt, że moje postacie nie lubią miast i przebywają w mniejszych wioskach, ale czy to oznacza, ze powinny tam życ same milczki?

O jednym wydarzeniu raptem wiem większym, ale wczoraj się dowiedziałem, wiec nie wiem, czy moge pisać czy czekac 4 dni? (od wydarzenia mineło kilka dni, tak wynika z relacji)
Wirtualne państwo indiańskie. www.okoczia.yoyo.pl <- sprawdz to.
User avatar
Ice-Man
Posts: 326
Joined: Mon Jun 26, 2006 6:09 pm
Location: Here and there

Re: Co się dzieję w polskiej strefie?

Postby Ice-Man » Thu Apr 15, 2010 9:53 am

Jeśli cała sprawa nie jest jeszcze zakończona, to lepiej jeszcze nie pisać.
Image
ImageImage
User avatar
Fieger
Posts: 512
Joined: Mon Aug 14, 2006 8:16 am
Location: oo..gdzies tam

Re: Co się dzieję w polskiej strefie?

Postby Fieger » Thu Apr 15, 2010 12:30 pm

Najlepiej nic nie pisz. Ja na przykład wolę dowiadywać się o wydarzeniach z gry zamiast z forum.
I have a cunning plan...
Echo
Posts: 724
Joined: Fri Jan 26, 2007 12:36 pm
Location: poland

Re: Co się dzieję w polskiej strefie?

Postby Echo » Tue Jul 20, 2010 12:18 am

a... kiedy tak wracam pamięcią mojej dawno zmarłej postaci, to wydaje mi się, że wtedy właśnie, kiedy była osadzona w tymże Vlotryjanskim więzieniu, gdzie przesiadywali inni aresztowani, powstawał już spisek. I gdyby tak, nikt i nic se do serca pozapostaciowo niczego nie brało, a moja postać żyłaby, to tegoż właśnie musiałaby sobie życzyć (czy echo lubić vlo, czy nie lubić). Muszę przyznać, że rewolucja we Vlo bylo bardzo fascynującym elementem gry, autentycznie początki i małe ogniska żażyły się dłużej i wcześniej niż tego sięgały dyskusje na forum. ;) Potemuż to, chyba, tak tę grę polubiłam.


a gdyby tak dodac co nieco, do tego co juz bylo i kilka smaczkow ;) ale, nikogo z nowych historia nie interesuje, otoz to!

Matoły wy jedne! :evil:

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest