Najstarsza polska wyspa

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

myszaq
Posts: 498
Joined: Tue Nov 08, 2005 6:48 am

Postby myszaq » Sun Apr 02, 2006 1:09 pm

ja wiem o pieciu albo szesciu :) w tym jedna, dosc nieszczesliwie, jedna z moich postaci wlasnie przymusowo zwiedza :/ szczesliwie jedzenia jest w brud, z glodu nie umrze :) a, i sa tam slonie! :]
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Sun Apr 02, 2006 1:14 pm

marol wrote:Sześć i ani jednej więcej. Nie będe wchodził w szczegóły, bo niedługo będziemy tutaj mapy rysować.


Wierzę Ci na słowo :) A map nie trzeba rysować, każdy z nas pewnie większość zna na pamięć :D
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Sun Apr 02, 2006 7:51 pm

Wysp w polskiej strefie jest więcej niz 5 i mniej niz 10 ;)

Prawdopodobnie do wszystkich już dopłyneła jakaś polskojęzyczna postać. Natomiast nieprawdopodobne jest by którakolwiek pojedyncza postać odwiedziła wszystkie. Moja najbardziej 'żeglarska' postac była na pięciu.

Natoimiast marol ma rację - geografia Cantr jest na forum zakazanym tematem. Szukajcie w grze - pierwsza mapa morska niebawem pojawi się w portach :)
==============
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Sun Apr 02, 2006 7:56 pm

Takie małe pytanie: czy jest jakiś projekt zmiany widoku mapy? Tzn. fajniej by było gdyby zamiast kwadratu użyć okręgu, byłoby to bardziej realistyczne, teraz jak płynę staram się płynąć pod kątem 45stp, 135 stp itd. Mam większą szansę, że nie ominę wyspy bo zamiast 150 pikseli łapię około 210 :wink:
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Sun Apr 02, 2006 7:58 pm

...a skąd wiesz, że wyspy nie ma na tych pikselach, które 'ściąłeś' ;) Nie wiem jak z mapami - mam nadzieje, ze uda się rozwinąć nawigację w Cantr - to swiat stworzony do żeglowania :)
==============
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Sun Apr 02, 2006 8:00 pm

WojD trochę niezręcznie się wyraził. Nie ma tak, że są wyspy przypisane do polskiej strefy. Polska strefa jest tam, gdzie są polacy. Jak się rozjadą po całym świecie, to będzie 50 (tylko przykład!) wysp w polskiej strefie.
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Sun Apr 02, 2006 8:02 pm

No nie wiem ale jak płynę pod kątem 45 stp to mam większe szanse na znalezienie wyspy, tylko muszę częściej sprawdzać co się dzieje na morzu :wink:

Mam nadzieję, że uda się rozwinąć żeglarstwo, w końcu to jeden z ważniejszych aspektów gry :) Na pewno ważniejszy niż.... no dobra nie rozpoczynam kolejnej dyskusji... :lol:

EDIT:
Marolu, domyślamy się. Cantr jest jednym wielkim światem i kto wie, może w roku 9000 we Vlotryan będą rządzić Holendrzy :wink:
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Sun Apr 02, 2006 9:47 pm

W innym wątku napisałem - w Cantr jest więcej lokacji niz postaci :)

Wysp jest mnóstwo - pisząc o polskiej strefie w sensie geograficznym miałem na mysli wyspy polozone stosunkowo niedaleko starego 'centrum'.

Jest co zwiedzac i odkrywać :)
EDIT:
Marolu, domyślamy się. Cantr jest jednym wielkim światem i kto wie, może w roku 9000 we Vlotryan będą rządzić Holendrzy


Albo w Cantr City Polacy :D
==============
User avatar
trss
Posts: 16
Joined: Sun Feb 26, 2006 4:24 pm
Location: PL, Wrocław

Postby trss » Sun Apr 09, 2006 9:09 pm

To tak jeszcze z historycznych pytań. Cantr dwa ?
Kiedy było Cantr jeden ? Czym się rożniło ?
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Postby in vitro... » Sun Apr 09, 2006 9:47 pm

baaardzo się różniło :D kilku ludzi wysyłało sobie maile - cała gra...
cantr się posypał

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest