Co powinno znalezc sie w watku wspomnieniowym?

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Milo
Posts: 736
Joined: Fri Feb 03, 2006 11:24 pm

Postby Milo » Mon Mar 20, 2006 11:07 pm

Wiem, ale widzisz inne rozwiazanie?
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Mon Mar 20, 2006 11:09 pm

Tak. Mamy kilku moderatorow, ktorzy to potna w razie czego. A jak beda nagminne NNZ, to zamkna watek. Nie panikowalbym az tak.
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Mon Mar 20, 2006 11:10 pm

I ja bede siedzial po nocach i sprawdzal te nekrologi? No way. W pierwotnej formie wszystko jest w porzadku. Nie rozumiem skad bierze sie chec wywlekania wszystkiego poza gre. Dziwne, ze w grze nie tworzycie takich nekrologow ... nie widzialem ani jednego. Moze pora zaczac robic to w grze?

Gnom wrote:Tak. Mamy kilku moderatorow, ktorzy to potna w razie czego. A jak beda nagminne NNZ, to zamkna watek. Nie panikowalbym az tak.


Narazie jestem sam. Ma byc jeszcze druga osoba.
Wariat...
User avatar
dead_rat
Posts: 84
Joined: Sat Mar 11, 2006 6:03 pm

Postby dead_rat » Mon Mar 20, 2006 11:14 pm

Jestem zdania że w przypadku wspomnień o postaciach które odeszły powinna obowiazywac zasada 10 lub nawet 20 dni, poniewaz wiadomość o śmierci przekazywana na forum jest wiedzą OOC, i niestety może zostać poniekąd wykorzystana w grze. A w przypadku upływy takiego okresu czasu nie bylo by potrzeby cenzurowania nekrologów i wszyscy powinni być zadowoleni.
"Więzienia budują z kamieni Prawa, Burdele
- z cegieł Religii" - William Blake
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Mon Mar 20, 2006 11:17 pm

Raist wrote:Narazie jestem sam. Ma byc jeszcze druga osoba.


No nie. W tym dziale moga tez moderowac z tego co wiem czlonkowie PD. Czyli na pewno marol i wojd. A co do KeVesa to cholera go wie.
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Mon Mar 20, 2006 11:49 pm

Gnom wrote:
Raist wrote:Narazie jestem sam. Ma byc jeszcze druga osoba.


No nie. W tym dziale moga tez moderowac z tego co wiem czlonkowie PD. Czyli na pewno marol i wojd. A co do KeVesa to cholera go wie.


Moga, ale to nie jest ich obowiazek tak naprawde. Moderowali bo nie bylo od nas nikogo w CD. Tzn ich obowiazki z zakresu moderowania sa troche inne bo ja jako czlonek CD nie moge oceniac czy cos lamie zasade czy nie, musze pytac o zgode w PD. Pokrecone to wszystko :) Nie kombunujcie tylko piszcie nekrologi w grze. Tak bedzie ciekawiej i lepiej dla gry.
Wariat...
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Tue Mar 21, 2006 6:16 am

Nie przesadzajmy ani w jedną ani w drugą stronę.

Ludzie, bądźcie odpowiedzialni. Przeciez wiecie, co jest naruszeniem NZ a co nie. Jak nie jesteście pewni, to albo nie piszcie albo zapytajcie najpierw...

Nie chodzi o to, by cenzurować każdą wypowiedź. Pisząc o sprawach, których ujawnienie ma wpływ na fabułę szkodzicie sami sobie, gdyż gra staje się mniej ciekawa - zamienia się albo w obserwowanie bezwolnych rybek w akwarium, albo w sterowane OOC intrygi - a nie to jest ideą gry.

Wspomnienia są potrzebne - w końcu postaci, których już nie ma nie powinny zostać zapomniane, szczególnie gdy wniosły jakiś wkład do fabuły - ale tu chodzi o ICH dokonania, opinie o NICH a nie zdalne sterowanie grą...
==============

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest