Komunikat do prawdziwych Cantryjczyków.

Ogólna pozapostaciowa dyskusja pomiędzy graczami Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

N/Z declaration

Postby KVZ » Mon Nov 21, 2005 10:34 am

Nie. Ale musisz współparcować z PD w przestrzeganiu N/Z.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Mon Nov 21, 2005 11:08 am

To przeciez ci mowie ze z nimi nie gadam.
moich logów GG cie nie udostepnie.
Robert_
Posts: 215
Joined: Thu Aug 11, 2005 5:05 pm

Postby Robert_ » Mon Nov 21, 2005 1:43 pm

A nie lepiej zapomniec o calej sprawie i przyjac do wiadomosci, ze kilka postaci nawróciło sie a kilka oszalalo i zaczac w GRZE zastanawiac sie co z tym zrobic? Odizolowac, leczyc, wypedzac itp, itd? Po jaka cholere przenosic to na forum. Jak bede mial ochote to w jednej chwili moja postac oszaleje, bo taki bedzie moj kaprys. Troszke facet zamieszal, ale trzeba przyznac, ze niesamowite historie wymysla. Przeciez brakowalo szlancow, wariatow, nawiedzonych i glupcow wioskowych. Czekajmy na cud ozdrowienia:)
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Mon Nov 21, 2005 2:06 pm

Pozostalo modlic sie do Bogow :)
User avatar
Animated
Posts: 133
Joined: Thu Aug 25, 2005 8:03 am
Contact:

Postby Animated » Tue Nov 22, 2005 11:30 pm

hmmm...
odszedlem od tej gry pare tygodni temu... jak to sie mowi: "proza dnia codziennego przegrala z poezja dnia cantrowego".

tak dzis wpadlem na forum i wiecie co?

cytujac moja ulubiona polska komedie: "Ja tu widze niezly burdel!"
te spory, antagonizmy, pomowienia... ciesze sie, ze odszedlem, i ze mnie to wszystko minelo...

pozdrawiam wszystkich i zegnam ostatecznie!*
Animowany, kierujacym m.in. sp Elem I., Elia, Krisem W., Eliza O., Siemem A., Enola, Krishna, Querinia, Harlopillapparem H. i innymi...


* - noooo... mooooze wroce za pare miesiecy...
Download Picassa & Fierfox
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Wed Nov 23, 2005 3:00 am

lukaasz wrote:To przeciez ci mowie ze z nimi nie gadam.
moich logów GG cie nie udostepnie.


Dwie sprzeczne informacje. Mówisz, że z nimi nie gadasz, a po chwili dodajesz, że logów nie udostępnisz. Więc jak to z Tobą jest??? A co do Waszych skarg to już poskutkowały. Jestem w PD, a nie mogę sprawdzać kont graczy. A jedynie jestem zdany na pomoc innych członków PD oraz na to co pojawi się na prywantym forum PD. Brawo! Udało się Wam mnie uziemić. Składam Wam serdeczne gratulacje i zachcęcam do dalszej walki ze mną. Być może skasuję konto a Wasze hieny cmentarne będą miały co zbierać. Możecie nawet oberdzeć moje postacie z ubrań. Mam to w plecach! A Wasze trakotwanie moich postaci na podstawie, tego, że inne postacie zrobiły coś źle jest naruszeniem zasad gry. Łamiecie tak zasady, że to aż kuje w oczy. Obecnie znam jednego, może trzech uczciwych graczy. Reszta to sami oszuści.

Robert_ wrote:A nie lepiej zapomniec o calej sprawie i przyjac do wiadomosci, ze kilka postaci nawróciło sie a kilka oszalalo i zaczac w GRZE zastanawiac sie co z tym zrobic?


Najlepsze podejście. TYlko nie łamać zasad i nie traktować innych postaci za GRZECHY innych bo to złamanie zasad gry. A to w tej chwili robicie.


Skarbniq wrote:Pozostalo modlic sie do Bogow


Tak, napewno. Ci którzy mogą się modlić to mogą. A reszta jest okrzyknięta heretykami przez GAC/GAB. Nie polecam nikomu z Was pchać się do PD. Bo będąc w PD Wasze postacie nie mogą robić tyle ile może zwykły gracz...

Animated wrote:* - noooo... mooooze wroce za pare miesiecy...


Mam nadzieje, że wrócisz. Do tego czasu powinnem zaprowadzić porządek w P.S. To że mnie udziemili w PD w niczym mi nie przeszkodzi by zaprowadzić to porządek.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Wed Nov 23, 2005 9:23 am

KeVes wrote:
lukaasz wrote:To przeciez ci mowie ze z nimi nie gadam.
moich logów GG cie nie udostepnie.


Dwie sprzeczne informacje. Mówisz, że z nimi nie gadasz, a po chwili dodajesz, że logów nie udostępnisz. Więc jak to z Tobą jest??? A co do Waszych skarg to już poskutkowały. Jestem w PD, a nie mogę sprawdzać kont graczy. A jedynie jestem zdany na pomoc innych członków PD oraz na to co pojawi się na prywantym forum PD. Brawo! Udało się Wam mnie uziemić. Składam Wam serdeczne gratulacje i zachcęcam do dalszej walki ze mną. Być może skasuję konto a Wasze hieny cmentarne będą miały co zbierać. Możecie nawet oberdzeć moje postacie z ubrań. Mam to w plecach! A Wasze trakotwanie moich postaci na podstawie, tego, że inne postacie zrobiły coś źle jest naruszeniem zasad gry. Łamiecie tak zasady, że to aż kuje w oczy. Obecnie znam jednego, może trzech uczciwych graczy. Reszta to sami oszuści.


Nie gadam z nimi na temat Cantr. Bo poza tym to chyba normalne ze jak mam kolege to czasem z nim pogadam, jak mam kuzyna to tez z nim pogadam.
Mam jeszcze kolezanke ktora chyba gra, ale ona jest nieletnia, i tych logow ci napewno nie udostepnie bo problemow miec niechce ;)
Guest

Postby Guest » Wed Nov 23, 2005 12:48 pm

lukaasz wrote:Nie gadam z nimi na temat Cantr. Bo poza tym to chyba normalne ze jak mam kolege to czasem z nim pogadam, jak mam kuzyna to tez z nim pogadam.
Mam jeszcze kolezanke ktora chyba gra, ale ona jest nieletnia, i tych logow ci napewno nie udostepnie bo problemow miec niechce ;)

Klika klusownikow i mordercow!!! :evil:
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Wed Nov 23, 2005 1:15 pm

Anonymous wrote:
lukaasz wrote:Nie gadam z nimi na temat Cantr. Bo poza tym to chyba normalne ze jak mam kolege to czasem z nim pogadam, jak mam kuzyna to tez z nim pogadam.
Mam jeszcze kolezanke ktora chyba gra, ale ona jest nieletnia, i tych logow ci napewno nie udostepnie bo problemow miec niechce ;)

Klika klusownikow i mordercow!!! :evil:


co? milo tak kogos bic, nie? Ale jak ci oddadza to juz mniej milo.
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Wed Nov 23, 2005 6:31 pm

KeVes powiedz ile Ty masz lat? Moze Twoj mlodszy brat dorwal sie do klawiatury?
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Wed Nov 23, 2005 7:31 pm

KeVes! Słuchaj, a można odwołać się od tej decyzji? Bo mi tak średnio się to podoba... W jednym miejscu znalazłem ostatnio niezłe złorza martwego człowieka, z "dobytkiem" Zrobionym w kilka lat... Coraz więcej takich spotykam. Co prawda zachowanie niektórych postaci KeVesa w grze było nie najlepsze, ale żeby na niego donosić? Mogę się dowiedzieć jakiego rodzaju było to doniesienie? Za co?
http://www.matix.salon24.pl

Return to “Ogólne dyskusje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest